Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Všechno o trénování.

Moderátoři: major, Moderátoři

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 20 dub 2015 10:27

Dodatečně mě napadlo že by mohlo někoho zajímat následující :idea:
V neděli jsem jel s cyklistou který není členem oddílu ale cyklistika pro něj není jen bezduchým ježděním za rychlostním průměrem :wink: Sport celkově je pro něj cesta :idea:
Tak že jsme jeli a diskutovali tepová frekvence, rychlost, watty.
Došlo tedy i na praktické porovnání nebo jinak řečeno ukázku. Klasická jízda na pocit a jízda dle wattmetru který mám v klikách, to jest udával jsem tempo já. Při jízdě na pocit silně kolísala intenzita ( W) a bez zjevných problémů jsme drželi kontakt. Z toho měl spolujezdec dobrej pocit a okomentoval to následovně, včera jsem si moc nezajezdil tak si chci dnes trochu dát. Udával tempo a jel první.
Ovšem když se jelo že jsem držel tempo dle výkonu ( W) bez ohledu zda se jede rovina, klesání nebo stoupání s tím že intenzita ( W) byla na úrovni abych nepřekročil 140TF tak se mu to silně zajídalo. Tepová frekvence mu rychleji stoupala do vysokých hodnot nad 160. Jel na druhé pozici tedy v závětří. A v tomto případě jsme ovšem jeli rychleji než když jsme jeli na pocit.
Toť ve zkratce jakožto základní informace pro hloubavější sportovce vše :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod major » 22 dub 2015 09:58

Neznamená to nakonec, že jste jeli jenom rychleji a zbytek je pouze důsledek?

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 26 dub 2015 08:21

Tak jsem se konečně zaregistroval... V sobotu jsem se letos poprvé vydal na společný trénink a jak jsem zjistil bylo to po dlouhých 10 měsících. Což bylo za přičiněno hlavně mým loňským zraněním, nechutí jezdit v zimě a běháním. Za tu dobu jsem skoro úplně zapomněl jaké kouzlo tyto spol. tréninky mají. Moc jsem si to užil :) Sice kdyby mě někdo dopředu řekl že najedu 168 km a nastoupám 2200 m dle strava.com dokonce 2500m tak nevím... :) Ale bylo to úžasný. Konečně pěkné počasí, krásná krajina (na Frýdštejnu jsem v životě nebyl) prostě to nemělo chybu. Měl jsem trochu obavy co na to moje nohy, ale nakonec mě bolelo hlavně za krkem :) Budu se snažit letos jezdit častěji... :)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 27 dub 2015 12:59

V sobotu krátce před devátou hodinou to vypadalo že pojedu po dlouhé době sám, Pavel se omluvil, Jarda taky .... :(
Ovšem přeci jen jsme se sešli čtyři, Honza, Luděk, Zdenda a já :wink:
O proti minulé sobotě bylo více optimizmu i díky počasí (poprvé jedu v kraťasích) a tak jsme se vydali vstříc táhlím stoupáním a kraji cyklistice pestrému. Stoupání střídají sjezdy a rovina téměř neexistuje. Pecka, Lomnice nad Popelkou, Malá skála nad Frydštejn a přes Sněhov zpět :) Cyklistů všude hojně v dobré náladě.
Pro Ludka který má letos přes 600km naběháno a jednou tolik najeto na kole to byla jedna velká neznámá jak tělo zareaguje. A zareagovalo úměrně kvalitě jeho tréninků, to jest skvěle a tedy nejen jeho ale i mé spokojenosti. Je to další člověk v oddílu který se naučil podávat výkon na daleko nižší tepové frekvenci o proti většině hobby sportovců :)
I přesto že věkový rozdíl mezi nejmladším a nejstarším je 25let jsme dokázali jet kolektivně a výkonnostně nejsilnější si nemohl stěžovat že by si dostatečně nezatrénoval. Síla kolektivu se opět potvrdila :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvekod Miloš » 28 dub 2015 13:52

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 04 kvě 2015 17:41

V neděli jsem běžel Pražský maraton, což je pro běžce společně s pražským půlmaratonem největší událost roku. V posledních letech bývá vyprodáno už v prosinci. Kapacita je 10 000 míst a na půlmaratonu 12 500. Nikde jinde hobík nezažije takovou atmosféru jako právě v Praze. Chvílema jde z toho až mráz po zádech a každý má pocit, jako by ty lidi co fandí podél trati tam byli právě kvůli němu :) Když se probíhá centrem obleženého fanoušky, kteří fandí snad úplně každému, tak to je prostě nejvíc... Stačí mít jen natrénováno a nepřepálit to. Běžel jsem oba závody poprvé v loni, tak už jsem věděl do čeho jdu. Věděl jsem že musím první polovinu držet tep okolo 140 a pak budu mít velkou šanci to úspěšně dokončit. To se povedlo a navíc se mi dařilo po celou dobu držet průměrné tempo těsně pod 5min/km.
Od 5. km do cíle jsem předběhl 900 lidí. Celkově jsem skončil na 1070 místě z 5874 lidí co běželi celý maraton(další 4000 lidí byli štafety) a ve své kategorii M40 jsem byl 199 z 976. Výsledný oficiální čas je 3:31:27 K tomu všemu se ještě hodí dodat, že poslední cca 3 km už fakt boleli a v cíli jsem toho měl dost. Ještě že v metru jsou eskalátory jinak bych se tam ani nedostal :) Dnes mažu nohy a jak to půjde tak už se těším na kolo :) Ale stálo to za to!

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 06 kvě 2015 16:45

Vzhledem tomu že jsem kdysi dávno se startovním číslem běžel nejdelší trať 20km, hluboce smekám před každým kdo uběhne maraton :D :D
K dosaženému výkonu blahopřeji a taky se těším na sobotní společné tréninky :wink:
Ještě čekám na informace ze silničního závodu, mohl by je sem někdo z účastníků vepsat s odkazem na výsledky.
Vzhledem k účasti na závodech jsme se v sobotu sešli ve třech a vyjeli jsme na svižnej švih po rovinách. Což se docela vydařilo a i když to ze začátku vypadalo že to celé odjedu v háku tak svůj díl bez závětří jsem si odjel taky :wink:
No a neděle měla být v klidu pomaloučku na pokec. Měla :) nejdříve jsem zkusil na hodně jeté galusce zastavit defekt tmelem, následně po několika kilometrech jsem stejně přelepoval. Následně se vytratil signál GPS což mě nepřidává na klidu :) no a na závěr jízdy ve Dvoře K. setkání s blondýnou která seděšla za volantem a při následným rozhovoru věděla pouze že předjížděla dva cyklisty :shock: Ničeho více si vědoma údajně není :|
V souhrnu víkend super :wink: :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Pavel » 12 kvě 2015 07:50

V pátek 8. 5. jsem se zúčastnil Mistroství Královéhradeckého a Pardubického kraje v silniční časovce do vrchu. Trasa závodu vedla z Hořejšího Vrchlabí (odbočka na Benecko) ve výšce 505 m n. m. a cíl byl po 7,5 km na Benecku u hotelu Žalý ve výšce zhruba 915 m n. m. Ve své kategorii jsem s časem 22:29 min. skončil na 8. místě se ztrátou 3:15 min. na vítěze. Výsledky jsou k nahlednutí zde: http://www.lokotrutnov.cz/images/storie ... enecko.xls.

Dále jsem se v něděli 10. 5. zúčastnil časovky na 21 km Semechnice -- Solnice a zpět, která se jede v rámci Dobrušského poháru. Ve své kategorii jsem s časem 33:21 min. skončil na 8. místě se ztrátou 1:46 min. na vítěze v mé kategorii (ztráta 3:51 na celkového vítěze). Výsledky jsou zde: http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1503.pdf. V soutěži o nejlepšího časovkáře zatím držím 11. místo http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... ky1502.pdf.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 17 kvě 2015 18:52

Předcházející víkend se i díky prodložení o den volna v pátek vydařil.
Pavel jak výše uvedl nás reprezentoval na dvou závodech a v sobotu s náma jel i kus společného tréninku.
Tuto sobotu se nás sešlo šeslo šest a s chutí jsme se vydali směr Český ráj :wink: Z Bělohradu jsme se vraceli do Tetína protože jsme nebyli všichni. Defekt a výrazně poškozený plášť jednoho z nás poslal předčasně domů, komentoval to se slovy že to je vysvobození protože mu tempo vůbec nesedělo jak by chtěl :) Pokračovali jsme tedy v pěti svižně dál po vedlejších silnicích na Kozákov. Kde jsme se zastavili na občerstvení a tam přišla řeč na tempo které jsme rozjeli. K mému řekněme veselí to bylo zdůvodněno následovně - že prý příčinou bylo moje nasazení tempa čímž jsem rozdráždil Pavla a pak se už jelo :) Je pravdou že Pavel několik kilometrů neslezl ze špice a nedal šanci aby šel někdo přes něj, ovšem když už to umožnil tak se bratři Feistovi začali podílet na dalším vývoji tréninku a to tak že jsme je ve třech dost dlouho sjížděli. No prostě zábava a srandičky nevázli :)
Tak že jsme docela svižně zvládli přes 150km s více jak 2000 nastoupanými metry.
Kdo chce vědět kudy a jak jsme jeli tak záznamy jsou na www.strava.com
Tak zas někdy příště páček schledáček.
Pokud naše ježdění a informace kohokoliv motivují k osobnímu vylepšení svého ježdění pak super a díky za přízeň :D Ovšemk pokud snad ne :( Pak doporučuji nás nesledovat, což je to nejjednoduší :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Pavel » 24 kvě 2015 21:53

V sobotu 23. 5. se jel další závod Dobrušského poháru, tentokráte 20 km časovka Kvasiny - Luisino údolí. Podal jsem průměrný výkon a v kategorii jsem skončil na 9. místě s časem 43:15 min se ztrátou 3:36 min na vítěze. Výsledky jsou k nalezení zde: http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1505.pdf. V průběžné časovkářské tabulce jsem "poskočil" na 8. místo (http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... ky1503.pdf).

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 26 kvě 2015 12:37

Je úterý, venku nevlídno s deštíkem.
Ještě že tak nebylo o víkendu :)
V sobotu jsme jeli pro Pavla na vrchol Luis.údolí kde měl cíl časovky. No a když už tam člověk je tak se nedá nevyjet na Šerlich, přeci jen to má lepší zvuk na Šerlich :wink: Osobně se mě nejelo nějak extra lehce ale když kluci nahoře navrhli další stoupání v Polsku pookřál jsem a už se jelo.
Tentokrát nás v závěru zaskočil připináček v jednom předním kole tak že se nekonala cukrárna která byla v plánu za odměnu několika hodinové práce :)
V neděli nikdo nelenošil a jel si po sobotě vytočit nohy. Pavel jel směr Pardubice a pak vlakem do Prahy. Honza s Jardou dali steně jako já řádově 90km s tím rozdílem že oni jeli na Karlow a já na Žacléř :wink: Luděk dal přednost rovinám :wink:
Ještě informace pro lidi mimo oddíl na základě dotazů.
Nikdy dříve jak v sobotu nevíme kolik se nás sejde a řádově prvních několik kilometrů nevíme kolik toho asi najedeme. Například teď v sobotu jsme to nevěděli ještě při stoupání na Šerlich, vlastně ani v Duszniky-Zdroj :)
Tak v sobotu páček schledáček, má být pěkné počasí :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 26 kvě 2015 17:04

Když užívat tak užívat i při kávě třeba na http://www.letourdefrance.cz/ :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 26 kvě 2015 18:41

Ještě něco k té sobotě. Jelikož jsme z Kvasin na Luisino údolí jeli celkem v poklidném tempu, tak nás dojížděli cyklisté co tam jeli časovku.
V Deštném nás dojela jedna závodnice natož Miloš okamžitě zrychlil a vyměnil moje pozadí za její :) Do té doby vypadal, že kdybych jen trochu zrychlil, tak by okamžitě odpadl :D Stoupání na Luisino údolí vyjel vedle ní a cestou ji ještě stačil povzbuzovat a udělovat cenné rady, za což mu nahoře upřímně děkovala :) Dále jsme se přes již zmiňovaný Šerlich přesunuli do Polska, kde jsme se nakonec k mému překvapení ocitli až ve Stolowych horách. Naštěstí pak už následoval jen dlouhý sjezd do Kudowy. V Náchodě jsme si to ještě zpestřili cestou kolem zámku, kde jsme si stačili vylepšit segment :) Už se těším co vymyslíme tuto sobotu, tak snad bude hezky :)

Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Pavel » 27 kvě 2015 15:45


Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod major » 27 kvě 2015 21:15

Hezké fotky. ;-)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 01 čer 2015 14:40

Přemýšlím co tak nějak může překonat ten minulý víken s tou dívkou co mě leží u nohou :idea: :)
V sobotu jsme jeli přes Albeřice na Pomezky cesta super ovšem nikoho jsme nepředjížděli a nikdo nepředjížděl nás tak v tomto směru nuda. Ovšem v protisměru cyklistů hodně na to že jsme jeli do deště tak až moc :wink: Vysvětlení tohoto jevu je jednoduché, na kopec se nechají vyvézt a dolů sjedou na na kole. Jsem rád že se s nikým takovým nestýkám abych po každém takovém výletu od dotyčných poslouchal co toho najeli a stejně nehubnou :roll: :D
No ale zpět k nám, je tu Dolní Malá Úpa a stojíme. Důvodem je defekt zadní gumy, počasí se kazí a už je téměř jasné že zmoknem. Proto na Pomezkách hned roztáčíme nohy po hlavní silnici na Svobodu. Už je to s vodou a začínají mě mrznout ruce. V té snaze se dostat co nejrychleji dolů neregistrujeme že Pavel má defekt. Když stojíme u semaforu tak jediné co nás napadlo, bylo to že se nestandartně odpojil a jel stoupat na Lvíčák.
Až doma na základě telefonického rozhovoru se dovídám že opravoval defekt. Řádově snad po 10kilometrech si uvědomil že tam nechal brýle tak se vrátil. Opravil druhý defekt a jel přes Pec domů, přidal stoupání :shock:
Neděli jsem jel pouze lehce vytočit nohy a tím bylo dáno že se neopotím tak že jsem nechal snímač tepů doba. Protože když není člověk dostatečně opocen tak snímač udává nesmyslně vysoké hodnoty, nebo naopak téměř žádné. Tak jsem si vystačil měřičem výkonu. Cyklostezka do HK měla jistit rekreační jízdu na pokec, protože na obrátce jsme se měli setkat s Martinem a jet spolu. Což se stalo, tak že nic zvláštního až na jednu maličkost. Díky jízdě ve dvou, profilu trati a počasí jízda nebyla až tak pomalá. O to větší bylo překvapení když nás dojela cérka našeho kamaráda které je 17let a kolo je pro ní pouze dopravním prostředkem. To se stalo na úseku kde jsme se pohybovali na úrovni 30km/h. Tak že jsme pokračovali ve třech :)
Samozřejmě přišla řeč na to odkud jede, no ten den najela 90km. A den před tím byla poprvé v životě jak se říká z hecu vyzkoušet závody na koloběžce kde se umístila na druhém místě. Na obyčejné koloběžce s těmi kteří se tomuto sportu věnují.
Tak že co dodat :?: Snad jen to že jsme nejeli ve standartním složení (oficiální členové oddílu) ale přidal se řekněme nepravidelný účastník a se ctí to s náma dokázal absolvovat :D
Tak v sobotu páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 08 čer 2015 12:17

Minulí týden v pracovních dnech moc času na kolo nebylo, což určitě nebyl jen můj případ :)
Sobota konečně letní počasí, sešlo se nás pět a je rychle rozhodnuto že se jede směr Tanvald, Josef.Důl a nahoru na přehradu. Cesta příjemně ubíhá jede se né rychle ale příjemně svižně, první nenápadné stoupání na Valteřice zdoláváme ve skupině. Na hranici Jablonce nad Jizerou nás zastavuje defekt zadního kola. Honza tedy opravuje, ostatní v roli statistů přihlížejí. Oprava se díky ventilku poněkud zkomplikovala ale díky servisu v Jablonci pokračujeme bez problému dál. Odbočujeme však z hlavní silnice a hned jedeme do stoupání kde se držíme pohromadě až na vrchol a od Kořenova si užíváme sjezd do Tanvaldu. U čerpací stanice doplňujeme tekutiny a zdělujeme si dojmy ze zatáček jak nás vystrašil měký asfalt, lehké ustřelení jako při defektu. V Desné odbočujeme na cyklostezky, povrch se střídá asfalt, panely s prašným pruhem. Cesta příjemně ubíhá a už jsme na přehradě a děláme památeční obrázek.
Tímto začíná druhá část naši jízdy.
Mě nejdřívé převrací poryv větru kolo (opřené o zábradlí) které padá na stranu přehazovačky přes obrubník. Výsledkem je moje práce na rovnání značně ohnutého háku pro přehazovačku což se daří ale celkově mě to dost rozhodilo. Protože jako bonus jsem zjistil díky lepícímu tmelu na rámu že jsem měl defekt na zadní gumě. Toto zjištění si nechávám pro sebe (jezdím galusky). Při mém zkoušení a ověřování řazení popojíždějí po hrázi i ostatní a diskutuje se jak dál. Jak se tak motáme relativně na místě Jarda ztrácí rovnováhu a poroučí se k zemi k upřímnému veselí všech, pouze odřené koleno mu toto zaváhání ještě několik dní bude připomínat :wink: Rozhodnuto přehradu obkroužíme a vracíme se domů. Při výjezdu z Tanvaldu hlásí Honza opět defekt zadní gumy. Dostávám povolení samostatné jízdě ke Kořenovu abych si maximálně vyhověl v tempu :D
Super, i když před vrcholem se několikrát ohlížím zda mě nedojíždějí, ne nedojeli tak jsem to zas tak pomalu nejel :)
Nebýt toho že mě řádově 20 kilometrů před koncem cesty chytli křeče do obou nohou tak jsem mohl napsat a bez problému z kořenova domů :)
Doma jsem přeměřil tlak v té zadní gumě, jel jsem na třech atmosférách. Ještě že mám galusky na plášti by to nešlo dojet, to bych musel opravovat.
V neděli jsem nikam nespěchal, Jarda s Honzou a jeho 17 letou cérkou sice dopoledne vyjeli směr Pomezky z Polska tak že najeli dobrých 100km. Pavel nejdříve pokosil trávu a odpoledne vyjel taky. Po páté večer vyjíždím tedy s Radkem na krátkej a lehkej švih směr cyklostezka H.K. Tam si Radek opravil defekt a proti větru stoupáme domů. Jelo se mě pěkně nohy ok a tak jsem neodolal pokušení a jak řekl nedávno kamarád ty už nic neodkládej a nevypouštěj Tvou výkonost začíná silně limitovat věk :wink: :D To pokušení :?: no dal jsem měřenej úsek a zajel jsem na něm nejvyší watty za dobu měření (poslední tři roky) :wink: :D
Tak že se zas těším na další dny, přeji hodně kilometrů bez defektů :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 28 čer 2015 06:11

V sobotu jsem se ještě ráno rozmýšlel, jestli jet na pravidelný společný trénink nebo si po delší době zase trochu zazávodit v běhu.
Rozhodla mokrá silnice a déšť. Takže jsem se vydal odpoledne do Žacléře na Krkonošský půlmaraton. Ještě před startem vydatně sprchlo, takže trať byla místy dost rozbahněná. Přesto jsem se od loňska zlepšil o 2:39 min. Výsledný čas na 21.5km a 700 nastoupaných metrech je 1:49:01 a 10. místo v kategorii a celkově 24. z 91 účastníků. Výsledky je možno vidět zde:http://krkonosskypulmaraton.cz/
A samozřejmě jsem to běžel v našem dresu :)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 29 čer 2015 10:21

Voda na nebi voda na zemi cyklistovo trauma :|
Před minulou sobotu střídavě v dešti a do sucha pod sluníčkem a tuto sobotu první část v dešti a druhá část už dokonce na suchu :?
Jeli jsme ve čtyřech lidech a jak jsem napsal na ww.strava.com Motto dnešního tréninku: na rychlosti nezáleží, ale na špici se budeme pravidelně po dvaceti vteřinách střídat. Ať jsme všichni stejně špinaví :)
Délka byla přízpůsobena skutečnosti že se zůčastníme v neděli silničního závodu.
Pravidelnost střídaní a tedy disciplína byla docela obdivuhodná. Není to totiž jen o citu pro tempo z pohledu rychlosti ale síly působící do pedálů, technice jízdy a disciplíny plnit zadaný úkol. Ačkoliv se někomu více či méně mohlo zdát že ho to omezuje v intenzitě opak je pravdou. Pro sledovače rychlostních průměrů a maximálně Tf budiž dostatečnou odpovědí rychlostní průměr který na téměř schodné trati jezdíme jinak podstatně pomaleji :wink:
Jen pro ucelenost výsledky s úmístěním v Top desítce Luděk B. Krkonošský půlmaraton 27.6 Žacléř http://krkonosskypulmaraton.cz/
Výsledky z neděle silniční závod Pavel, Honza, Jarda, Hana, http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1508.pdf
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 01 črc 2015 21:54

V sobotu sraz v 8:00 :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 10 črc 2015 12:21

Další víken d za dveřmi a o minulém žádná informace. Že by se nic nedělo :?: Ale dělo :)
V sobotu společnej s původní představou tak asi 120km. Ovšem realita byla výrazně jiná, jelo se více a řádná stoupání, když teplo tak pořádný :wink:
Dá se říci že nic vyjímečného až na to že jeden prodělal určitou krizi. Jinak řečeno zaplatil nováčkovskou daň ve svých 64 letech se letos rozhodl vybavit silničním kolem a nechat se zasvětit do tajů silniční cyklistiky z hlediska výkonosti. Patří mezi ty kterým stačí napovědět co mají dělat a po několika týdnech byl znát výrazný nárust výkonosti. Po třech měsících od prvního samostatného tréninku s náma absolvoval první společný, tak že určitá krize se dala předpokládat. Celkově vzato ovšem prospěl :)
No a jednomu u kterého se to vůbec nepředpokládalo totálně došlo řádově 15km od domova :shock:
Co se týká Zdendy a jeho účasti na závodech není již tajemství že druhou etapu nedokončil dle našich představ ale na operačním sále. Čímž jsme si opět poptvrdili že zdravotní zajištění na podobných akcích je na dobré úrovni pokud se nic nestane. Pokud se stane a jedná se o těžší zranění sportovec čeká hodně dloho než je nalezen i přesto že po telefonu udá místo kde leží.
Více se snad dozvíme z jeho reportu stejně jako od Jardy který jel Obr Drásala :)
V sobotu 11. opět v 8hod i přisto že už je poměrně chladno o proti krásným předchozím dnům :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 11 črc 2015 17:18

Dnešní společný trénink-aneb jak jsme sjížděli Miloše :)
Dnes už nebylo takové vedro jak minulí týden, takže žádné krize a ani nikomu úplně nedošlo :)
Sešlo se nás 7 a vydali jsme se směr Pecka, Jilemnice, Víchová nad Jizerou, Vítkovice, Benecko a Strážné. Už od rána jsem cítil, že se mi jede skvěle a že to určitě nedopadne tak jako minulí týden, kdy si teploty přes 30 stupňů na mě vybrali svou daň :(
Dobře se určitě jelo všem, např. Miloš cestou posbíral hned několik osobních rekordů-viz. strava.com
No za zmínku stojí odjezd ze Strážného, kdy si 6 lidí myslelo že Miloš je před námi a začali jsme ho stíhat. Tempa se ujal Pavel a když ani na kruháči před Lánovem Miloš nikde tak jsme trochu začnuli pochybovat. V Lánově už mi to nedalo a vytáhl jsem telefon, který Miloš nebral což aspoň znamenalo že jede tak rychle že ho neslyší :) V Hostinném volám podruhé, tentokrát úspěšně. Zjišťujeme, že on stíhá nás :D Cestu domů jsme si ještě zpestřili výjezdem přes Kateřinu. Tímto chci poděkovat všem zúčastněným za parádní společný trénink. Tak zase za týden :)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 13 črc 2015 12:23

Sobota fakt super :)
Jak už jsem se někde zmínil úměrně mému věku jsou pro mě soboty ekvivalentem závodů, tak že se dle toho snažím hospodařit s energií :wink: První stoupání tak nějak nevybočovala z normálu, ale už před Jílemnicí jsem vnímal že to jede a nohy fakt moc dobře pracujou. Jinak vyjádřeno bylo to bez stresu že bych ztratil kontakt. Moje osobní nehlášená zastávka před výjezdem na Výchovou byla relativně neuvážená ale zvládnul jsem to. Což mě dodalo na sebedůvěře a hned v dalším netradičním (pro silničáře) a strmějším stoupání na Benecko se to pozitivně projevilo :)
Intenzita výjezdu na Strážné byla ovlivněna milnou informací že se nepojede až na vrchol ale odbočíme ...
No a když se neodbočilo tak jsem se rozhodl neslevit a tělo to bez problémů dalo.
Tím spíš mě Těší sjezd do Lánova a Hostinného. Kde došlo k nedorozumění že jsem odjel před skupinou a já byl naopak za.
Dle http://www.strava.com jsem těch 10 kilometrů do Lánova o proti stíhací skupině :D jel o 17 vteřin pomaleji. Ta představa jak se ve skupině jede aby mě dojeli mě naplňovala na jednu stranu beznadějí a na druhou mě to hnalo z hlediska prestiže :) Porovnáno s časem Pavla.
A ta Kateřina to už byla jen třešnička na dortu :wink:
V neděli jsem vyjel v osum večer na hodinku ale nohy jeli tak lehce že jsem jel dvě. Naštěstí jsem měl světla, a tak jsem šlapal a vzpomínal jak jsem jezdil večerní kriťáky za umělého osvětlení :)
Pavel si úspěšně zazávodil jak popsal zde viewtopic.php?f=2&t=3046
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 14 črc 2015 17:02

Při svém chvalozpěvu jsem přehlédl účast Jardy a Hanky na nedělní časovce. Sobotu odjeli s nasazením sobě vlastním s tím že doma je čekala náročná oslava kulatých narozenin. Zde jsou výsledky které stojí za shlédnutí :wink: http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1509.pdf :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 09 srp 2015 16:14

Čas letí, léto v plné síle které je cyklistice daleko více nakloněno než v deštivých a chladných letech :) I když z velké části je to o schopnosti se přízpůsobit a příjmout aktuální situaci. Mimo jiné docela vhodný čas na zamyšlení nad tím že Ty co v najíždění kilometrů letos omezují "vedra"
Tak v předchozích letech je omezovalo také počasí i když zdaleka taková vedra nebyla :wink:
Kdo tedy má zájem o sport vymluvy nevyhledává :)
Letos bez teatrálních výroků se na společné tréninky přidal hoch kterému je 64 :wink: a silniční kolo si pořídil letos na jaře :) .
Stejně začala i 17letá slečna. Zde výsledky a její jméno na prvním místě http://www.sportchallenge.cz/cz/vybrat_ ... rie=%AEeny
O společné zážitky z tréninků se tedy stará více lidí i přesto že je mezi náma velký věkový rozdíl.
Například 18.7 jsme po předběžné domluvě jeli do Rokytnice nad Jizerou s tím že tam bude obrátka ale po občerstvení v cukrárně byla domluvena změna. Harachov, Mumlava a Dvoračky se sjezdem na Rezek :) Jen pro upřesnění jezdíme na silničních kolech.
Tuto sobotu jsme se sice v hojném počtu nesešli, Jarda startoval na Krušnotonu.
Výsledky zde http://sportsoft.cz/cs/zavod/results/16 ... &eventid=1 je 52. celkově na trati 250km.
Ostatní jsme si najeli aspoň něco přes stovečku a jak jsem se díval na www.strava.com nezůstalo jen u soboty. Už tam jsou záznamy i za dnešek.
Přeji v tomto horkém ale jinak krásném létě co nejvíce sportovního elánu a minimum defektů.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 10 srp 2015 08:34

Když jsem se včera odpoledne psal informace o našem ježdění, vyjádřil jsem se i k aktuálnímu víkendu. Ale jak se říká, nedělej účet bez hostinského :) To že jsem nezmínil Martinovu jízdu z H.K. na Zvičinu, budiž. Ovšem to co jsem se dozvěděl večer před svou večerní jízdou mě docela :shock:
Zavolal jsem Honzoj, pojeď na večerní švih. On na to tenhle víkend mám odježdíno, v sobotu sám 304 kilometrů v kopcích ( Špindlerovka, Karpacz, ..) a dnes 70 s bráchou a tátou. Což v podstatě umocňuje co jsem v neděli napsal :wink:
Jinak vyjádřeno cyklistika je jen jedna :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 02 zář 2015 21:26

Konec srpna, konec prázdnin, konec letního cyklistického počasí. Ačkoliv se to tak s počasím nemusí jevit je to pravda, jakmile snímač tepové frekvence začne udávat nesmyslně vysoké hodnoty při jízdě z kopce je zima :wink:
Poslední dvě soboty jsme si z velké části užili nejen díky místům kde jsme jeli poprvé ale i díky výraznému stoupání ( 700m průměr 16% bez zatáček ) :)
Přitom každá jízda byla pouze do 170km.
Pavel se 23. v neděli ůspěšně zůčastnil dalšího silničního závodu http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1511.pdf

Luděk týden na to závodil v běhu na půlmaratonu, jeho komentář:
V neděli jsem běžel v Rychnově nad Kněžnou půlmaraton. Na startu, který byl na koupališti kousek za Rychnovem se sešlo i přes velké vedro asi 80 lidí. Z toho polovina běžela maraton a polovina půlmaraton. Start byl společný a trať se dělila až za bufetem v Javornici asi na 11.km. Od začátku jsem cítil, že se mi běží dobře a viděl že je přede mnou asi 20 lidí. První kopečky přišli už po 2 km v R.K. a pak následovalo 5 km stoupání směrem na Javornici ve kterém jsem postupně několik lidí předběhl. Po rozdělení trati už jsem netušil kolik běžců je ještě přede mnou a o to větší překvapení bylo, když mi diváci na 18. km hlásili že jsem čtvrtý :) To bylo dobré povzbuzení na poslední kilometry a tuto pozici jsem už udržel :) I když byli na trati 3 bufety vedro a kopce udělali tento závod těžkým. No a po doběhnutí do cíle následovalo ještě jedno velké překvapení v podobě 1. místa v kategorii :D Foto ze závodu ještě není k dispozici ale výsledky jsou zde http://3athlon.com/rychnovsky_pulmarath ... olutni.htm
Fotografie http://3athlon.com/rychnov_classic_mara ... alerie.htm

Zdenda se zatejpovaným ramenem a tedy velkým sebezapřením:
V neděli jsem se zúčastnil tradičního závodu Běh Teplickými skalami. Mezi 295 účastníky (muži/ženy/psi) jsem 11 km trať dokončil na 17 místě se ztrátou 5 min na vítěze. Podrobné výsledky http://www.sportchallenge.cz/cz/vybrat_ ... vne=152601

Všem členům oddílu děkuji za jejich aktivitu a reprezentaci na závodech s ukázkou krásné všestranosti :) :) :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 07 zář 2015 12:23

Pavel pěkně v tématu závody popsal jak si užil víkend. U něj jsou data z wattmetru ve správných rukou. Jeho praktické zkušenosti jsou na úrovni sedmi dnů, nebo jinak vyjádřeno 450 kilometrů. A poměrně rychle tuto pomůcku dokáže prakticky užívat :wink:
Kdyby někdo mimo náši oddílovou partu dnes slyšel náš rozhovor měl by dojem že Pavel s tímto měřičem má najeto desetitisíce kilometrů. Jeho základní přehled je obdivuhodný :)
Závodil však i Jarda, jel silniční závod LAWI CLASSIC TOUR, race road alá "Strade Bianche"
V sobotu na společnej jsme se sešli tři a jeli se podívat na Pavla. Na Špindlerovce bylo sotva deset na nulou, tak jsme to po sjezdu do Špindlu uhnuli hned na Rovinky a Benecko. Pěkně do stoupání pro zahřátí :)
Nyní už opět jako tuto sobotu budeme jezdit od 9h.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 23 zář 2015 14:34

Soboty nyní jezdíme od 9h což jsem už psal, občas je dobré některé věci připomenout :wink:
Sobotní objemy se budou úměrně počasí krátit, což je příznivá zpráva pro ty co naše běžné letní nemají zájem absolvovat. Snad i pro příležitostné jezdce mimo oddíl :wink:
Tak v sobotu v 9h :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 01 lis 2015 12:36

Konec října
Jak kdo tento měsíc zužitkoval :?: tak nějak namátkou zmíním
Luděk běhá a jak je vidět na výsledcích dobře běhá :)
Jarda se chystá na cyklokrosy, Pavel jezdí a postupně přidává běh, Honza se snaží pracovat na nějaké aspoň minimální pravidelnosti, Martin celoročně pravidelně ale hodně času je u klávesnice počítače.
V sobotu se tedy pořád dá jezdit společně s někým, díky navrácení času k původnímu stavu je devátá hodina zatím stále přijatelná. Objem kilometrů je snížen tak že už nejezdíme řádově 150km ale 100km. Nyní v sobotu to bylo 130km v Krkonoších, přes Albeřice Pomezky následně sjezd na křižovatku a výjezd do Pece s následným stoupáním ke kolínské a přes Tetřevky a Lánov domů. Nástoupáno něco kolem 1900m.
Toto je potřeba protože zimní období bez silničních závodů je zde pro hobby jezdce hodně dlouhé. A kdo začne už teď odpočívat a pak jen popojíždí na bláto šlapu tak na jaře začíná od nuly jako každý rok :wink: :idea:
Tak zas někdy páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

zdenek
Hobík
Příspěvky: 3
Registrován: 01 črc 2015 11:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod zdenek » 01 úno 2016 14:51

V neděli jsem se zúčastnil tradičního závodu na běžkách Jilemnická 50, závod byl pro nepřízeň přesunut na Horních Mísečky a zkrácen na 32 km. Odkaz na výsledky http://www.skijilemnice.cz/web/

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 16 bře 2016 11:12

Oddílová schůze, vyhodnocení loňské sezony a předsevzetí na další s provedením zápisu je historií :)
Společné tréninky jsou zahájeny a pozvolně se dostáváme do obrátek.
Letos chceme uskutečnit společné ježdění v Jeseníkách s ubytovním, to jest na několik dní v kopcích :wink:
Co toho týká u mně připadá v úvahu druhá půlka června :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

jarda
Hobík
Příspěvky: 4
Registrován: 19 kvě 2015 20:18
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod jarda » 24 bře 2016 22:28

Čau
K pobytu nahorách .Milošovi by se hodila druhá polovina června mě s bráchou taky.
Co tedy prodloužený víkend 24-26.6 v Beskydech.
Ubytování v hotelu Ráztoka v Trojanovicích.Natrasovat by se určitě měla Lysá hora,projetí trasy Besyd tour či Javorníky.
Na trenik se ještě nedostanu,ale prohovořte a dejte vědět atˇ se dají věci do pohybu .
Čau Jarda

zdenek
Hobík
Příspěvky: 3
Registrován: 01 črc 2015 11:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod zdenek » 06 dub 2016 08:20

Zdarec, 24 - 26 je úplně super termín i pro mě, nezbývá než souhlasit. Z

Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Luděk » 06 dub 2016 17:55

Mě to taky vyhovuje. Odjezd čtvrtek po práci nebo v pátek ráno?

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 11 dub 2016 09:41

Můj názor je že odjezd ve čtvrtek je super :D
Bylo by dobře být na místě tak aby se dalo dát něco na rozjetí po okolí. Protože budeme mít na ježdění pouhé dva celé dny.
Případně před místem ubytování si můžeme někteří vystoupit a sednout na kolo.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 19 dub 2016 13:40

Jarda mě informoval že ubytování je zamluvené na poslední víkend v červnu. Odjezd čtvrtek dopoledne, předpokládaný počet lidí kteří se vyjádřili že se zůčastní je 6. Jede se do Beskyd, více podrobností nevím.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

StevenEn
Amatér
Příspěvky: 494
Registrován: 15 úno 2024 17:56
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

musician manager resume

Příspěvekod StevenEn » 23 dub 2024 08:52

Clay Gibson from Hayward was looking for musician manager resume

Noe Henry found the answer to a search query musician manager resume


[b]ESSAYERUDITE.COM[/b]


[url=https://essayerudite.com][img]http://essayerudite.com/images/banner/500x500.jpg[/img][/url]


[url=https://essayerudite.com]musician manager resume[/url]










sample essay for admission to nursing school
research proposal art design
order custom annotated bibliography online
resume follow up call questions
professional thesis proposal writers sites gb
pay for my custom curriculum vitae online
telugu essays for school children
resume of a cpa
elementary teacher resume cover letter example
help writing environmental studies resume
professional expository essay writing service au
how to write a personal reflection paper
persuasive ghostwriting websites au
custom dissertation results writer site uk
sprint customer service resume
custom college essay proofreading sites
cheap papers writer service ca
professional dissertation conclusion editing services for college
free five paragraph essay organizer
steven lukes essays in social theory
aqa english coursework marks
thesis examples for research paper
help me write custom literature review
what to say after dropping off a resume
cheap custom essay ghostwriters service au
best case study ghostwriting website us
perfect attendance on resume
plastic pollution in the ocean essay
resume samples for college
optimal power flow phd thesis
how to write a payment contract
popular dissertation chapter ghostwriters services
free essay on the lottery shirley jackson
homework hotline social studies
how to write a pardon letter
top resume ghostwriting service for phd
tipps zum essay schreiben
fax cover sheet for sending resume
essay generation x
used essay writing service
professional personal essay editing service for phd
popular book review writer websites us
ap psych essay questions
cheap admission paper writer website for school
write a php script that computes the total cost
pay to get professional home work
creating a 1 page resume
essay nine parts desire
culture essay ghostwriter sites
esl cv ghostwriters sites gb
esl phd essay editing websites online
outbreak film essay
cheap thesis writing for hire for masters
christmas carol coursework introduction
best critical analysis essay proofreading websites for mba
sat essay topic
dissertation proposal proofreading for hire au
how to write something
examples of introductions in research papers
woodlands school history homework
uva thesis template
custom definition essay ghostwriters website au
custom masters letter ideas
automatic math homework
canada and afghanistan essay
using statistics in research papers
custom masters essay editing sites ca
thesis on benzimidazole synthesis pdf
student photo essays
professional blog editor site for phd
best bibliography ghostwriters services for masters
sample business plan for event planning business
custom term paper editor website for university
mtech thesis in electrical engineering
tender submission cover letter samples

[url=http://memesbar.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=11335]career engineering professional resume resume vgm[/url]
[url=https://webturk.web.tr/index.php?topic=27405.new#new]esl personal statement writers sites online[/url]
[url=https://bbs.bochuang88.com/forum.php?mod=viewthread&tid=37964&extra=]popular dissertation conclusion writers websites for masters[/url]
[url=https://forum.e931.de/viewtopic.php?t=35636]machine designer sample resume[/url]
[url=https://www.mundoreptil.com/showthread.php?t=91300&p=139196#post139196]abortion thesis statements for research papers[/url]
[url=https://forum.dsai.de/memberlist.php?mode=viewprofile&u=10501]resume fees[/url]
[url=https://forum.selbstheilung-online.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=104930]assignment writers website usa[/url]
[url=https://forum.podstawywspolczesnegobiznesu.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=79527]h1b resume posting[/url]
[url=http://www.chat-de-nemo.fr/forum/index.php?topic=93683.new#new]easy ways to write a poem[/url]
[url=https://essayerudite.com]essay writing service[/url]


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host