Trevis - MS

Vaše dojmy a názory z pohledu diváka.

Moderátor: Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Trevis - MS

Příspěvekod Miloš » 30 led 2008 13:50

Letos myslím cyklokros sledovalo hodně lidí. A bylo se na co koukat. S chutí jsem si už přečetl i několik článků, které jsou vesměs naprosto stejné :)
Nerozumím však jedný věci, at to následujícím nadpisům které se objevují učlánků - Štybar je vícemistrem světa
No to je, to mu neberu ale letos byl druhej. Ale ten nadpis ve mě budí dojem jako by se jim stal až letos :?

Mimochodem že jsem tohle téma sem zadal už před Trevisem včetně informací o vysílacích časech :?:
Četl jste to někdo :?: Nebo trpím krátkým výpadkem paměti či halucinací :? :?:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Trevis - MS

Příspěvekod novotny » 31 led 2008 05:33

Slovo vicemistr je cizí slovo, znamenající " druhý v pořadí sportovní soutěže"
Jinak ty vyslílací časy tam byly, ale někam zmizely...
Cyklokros byl ale super... Akorát ta trať se mi zdála taková jednotvárná, viděl jsem lepší... No ale to je jen můj názor...
Luděk N.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Trevis - MS

Příspěvekod Miloš » 31 led 2008 22:00

Jo takhle to je s tím vícemistrem :idea: díky :)
K té trati. Byla rychlá a bez klasických umělích překážek. A v tom byla možná ta jednotvárnost :idea:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host