Hrádek u Nechanic

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Hrádek u Nechanic

Příspěvekod Miloš » 01 črc 2007 21:26

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 02 črc 2007 07:51

Tak koukám na výsledky jak to včera vlastně všechno bylo.
A nedá mě to abych nekonstatoval - štěstí přeje připraveným :D :D
Jak to myslím :?: No takhle, pravidelně sportuju, neřeším kolik stojí licence a jestli se mě ji vyplatí koupit protože co kdybych nejel žádnej závod kde je potřeba 8) A pak nastane situace jako tento víkend, jak se tak bavím kolem a jezdím zůčastním se závodu kde se mě to zůročí.
A to potěší :D
Tak že vzhůru do dalších dnů s chutí a zájmem co vše mohu udělat proto abych mohl pravidelně sportovat. Přitom zvládl i své třeba né tolik běžné povinosti. :D :wink: A ne přemejšlet o tom co všechno mě brání v pravidelném sportování 8) :wink:
Tak páček schledáček a přeju každému ať ho kolo baví aspoň jako mě :D :D :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 02 črc 2007 10:43

Ještě zveřejním své tepové maximum. Což si myslím může být zajímavé.
Když jdu doopravdy na doraz a to si občas zkusím, mám v záznamu hodnotu přes 180. Tak to pro porovnání s mejma průměrama které tady občas zveřejním 8)
No v 50 letech je i 180 hodně proto jsem napsal přes.
O tepovejch pásmech a stráveným času v nich jsem se tady už někde zmiňoval včetně tepového průměru za určité období.
Ale akademicky pro základní představu celkovej čas kterej strávím přes 150 tepů je někde na 10% (9-11%) :wink:
Tak že kdo chce může akademicky porovnat svou průměrnou rychlost a tepovou frekvenci ve vztahu ke své maximální.
Jako třeba já ze svých hodnot, průměr 28km při 113 TF to je dobrých 67 pod maximem.
Nebo 37,6 při 136 to je 44 pod maximem :wink: :)
Tyto tepové průměry jsou hodnotama po dobu jízdy, a nikoliv včetně postávání několik minut či desítek minut po dojezdu :lol:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů