Extraliga Křinec

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Extraliga Křinec

Příspěvekod Tom » 19 kvě 2008 19:01

Tak a je tady postřeh ze soboty.Jak už jsem psal místo časovky jsem jel Do Křince na Extraligu v okrese Nymburk.Krásné slunné počasí mě zavedlo do této krásné rovinaté vesničky s krásným 12 procentním stoupáním asi 1km dlouhém.Na startu se nás sešlo zase v hojném počtu,tentokrát se startovalo M19 a M30 pohromadě takže pěknej balík ktere se vezl po celkem pěti okruzích měřící celkem 110km.Závod probíhal podle stejného scénáře,první kolo nic a druhé se už začalo,na špici jsme točily pořád ti samí lidé včetně mě a byl to pěknej kolotoč s řadou nástupů a pokusů o únik,přeco jen se to drželo a když už jsme se trhly tak se to sjelo,přeci jen do závěru už se to rozdělilo a uprk byl na světě ovšem beze mě,nechal jsem se dojet ostatníma a poctivě dál střídal s chlapíkem o 10let starším a dvouma kterejm se nechtě moc,no a zbytek se vez a nikdo nechtěl střídat jako by už nikdo nemohl,i když jsem říkal kdyť to je ideální na kolotoč a ono ne :evil: no níc chvíli jsme točily ve3 a pak jsemse nasra :mrgreen: a řek dopr :mrgreen: to jste teda cyklisti to si to můžem jít vytočit a nemusíme jet(vzpoměl jsem si na jednoho staršího pána kterej mě po závodě říkal-víš musíš mezi ně zajet a udělat vůčí osobnost)tak jsem to skusil a trochu hecnul ovšem po 5min zas ve stejných kolojích,no nic tak jsem se s tím smířil a posledních 5km jsme to dotáhly pod kopec kde jsem nastoupil a věděl že to přijde,v půl kopce frnk a byl jsem rád že jsem to dokroutil ten kousek do cíle a pěkně nasra :mrgreen: :mrgreen: no nic řekl ně další aspoň máš o skušenost víc :wink:
No krátké pobavení s pořadatelem o závodě,dojezd k autu a šel jsem si vytočit nohy s vítězem a jedním z IVT Náchod nohy :wink:
nakonec jsem přihodil 20km navrch,umyl,pěkně rozloučil s úsměvem od každého a jel domů se připravit na MS Kraje.
To znamená :arrow: regener,postupně doplnění tekutiň,něco sladkého,k večeři těstoviny a tentokrát jsem to měl s kuřecím tak jsem to spapal,na noc magnezium a ještě vodu,před spaním už voda byla doplněná a ráno v 6h už se šlo chystat a jelo se :wink:
Čau Tom :D
Tom

Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Extraliga Křinec

Příspěvekod major » 27 kvě 2008 12:32

Hezká pohádka.. :)
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Extraliga Křinec

Příspěvekod Tom » 28 kvě 2008 08:33

Ano Martine,to je opravdu pěkná pohádka :)
http://nachodsky.denik.cz/ostatni_regio ... 80526.html
Tom


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti