Haná Tour - etapák

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Haná Tour - etapák

Příspěvekod Miloš » 09 čer 2008 10:31

V pátek 6.června začínal druhý ročník tří etapového závodu Haná Tour.
Podrobosti na http://www.veus.cz/
Pouze v krátkosti se zmíním že na mezinárodně obsazeném závodu nás reprezentoval Tom. Vzhledem k tomu že neposlal písemnou přihlášku ale využil přihlášení v den závodu není zveřejněn v předem přihlášených závodnících jak o někteří další závodníci. Důležitější je však že je ve výsledkových listinách :D http://www.veus.cz/hanatour08/vysledky/ ... a_tour.xls
Každý den po závodě jsme si volali a tak jsem to na dálku prožíval s ním :)
První dvě etapy jsou kritéria. V pátek se jelo na okruhu 700metrů dlouhém kde stratil kontakt s první skupinou přibližně v desátém okruhu a druhý den na okruhu který měřil 1400metrů (pokud se nemýlím) se mu vedlo v podstatě stejně. U výsledkových listin jsou uvedeny i rychlostní průměry vítězů.
Případné další informace a zážitky včetně toho kdy budete mít možnost vidět sesřih z tohoto etapáku v televizi nechávám na Tomoj :wink:
Já osobně mu děkuju za reprezentaci našeho oddílu a přeju hodně štěstí a úspěchů na dalších závodech :D :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Haná Tour - etapák

Příspěvekod Tom » 09 čer 2008 23:04

No tak už jsem tady, no po dnešních povinostech a přemýšlení co napíšu bych to shrnul asi ve zkratce protože toho je tolik že bych vypsal celou stranu :)
Tak tedy můj příjezd 6.6. do Vyškova mezi Brnem a Olomoucí byl kolem 17h,našel jsem na parkovišti místo vedle servisních aut,šel se zapsat k velmi milím pořadatelům, vyfasoval startovní číslo 17 a chvilku jsem se šel podívat jak jezdí děcka.Celkem zaplněé náměstí pěkně fandilo,ale v tu chvíli jsem ještě nevěděl že to hlavní ještě přijde.Je něco po 18h a já po konzultaci s panem Potockým že se mám zahřát a rozjezdit spíš víc tak plním.Jdu se tedy rozklusat a do místního parku pěkně protáhnout,nervozita teda je protože stále nevím kdo pojede a jak se pojede.Poté mířím k autu kde mám připravené kolo a jdu se hoďku rozjíždět s tím že už se sejdem s našima na startu kde si odložím věci.do startu přijíždím 10min před,a v tu chvíli to vidím.Náměstí praskalo ve švech a mě bylo jasné že de něco bude dít.Přijíždím k startu a v tu chvíli koukám že mě nějak plave přední kolo :arrow: defekt :? beru klíče od mamky a na 500m vzdálené parkoviště se deru mezi davem lidí.Ještě že jsem měl připravenou rezervu ale už mě bylo jasné že ten materiál to není ono.Makám zpět na start a stavím se už na konec řady mezi ostatní.V tu chvíli jsem byl takhle malej(.) najednou nestačím koukat,dres samá sparta,Dukla od Prahy,Brna až Bratislavy atd. vedle mě Alojsk Kaňkovský a na druhé straně Milan Kadlec :shock: v předu Ondřej Zelinka,no sedmé nebe a v tu chvíli mě mrazil pocit krásy :) hoši to musíte cejtitjá si to užíval a hřál mě pocit kdy se to člověku poštěstí.No kriťák jsem vydržel jen 10kol ale to mě snad ani nepřekvapilo a byl jsem za to moc rád.Terén byl na kostkách a takhle rychle jsem už dlouho nejel 8) Atmosféra nádherná a já si to za tu chvíli moc užil.Vyhlášení proběhlo senzačně a čest byla tokdyž jsem stál vedle Lady Kozlíkové.Po skončení jsem se přesunul do Nezamyslic kde jsem spal (v autě)raní sprcha v místních šatnách bodla stejně jako snídaně a šlo se na další kriterium. Při 2h rozjíždění jsem se svezl s balíkem lidí převážně Dukly Praha,atmosféra nádherná.Start tentokrát v 15h,opět stejná sestava a zas jsem vydržel 10kol i když cíl byl aspoň půlka(15) :oops: no po skončení jsem si šel vytočit nohy.Po umytí jsem se šel zeptat pořadatelů na cestu.Nakonec mě pujčili mapu a já tam bezpečně dojel.Poslední etapa byla ve vesničce Bousín činící 128 obyvatel.Místní nás ještě ten den přivítali s pořadatelema fotbalem a jako jediní nás pozvali na posezení které jsme neodmítly protože takovej pán jako trenér Lady se neodmítá.Nakonec nám nabídli i spaní ale spal jsem opět v autě.Dobře naladěn jsem usínal.Ráno vstávám v 7.30,příprava snídaně,omytí a chystání věcído 8.30.Místo prázdné vesnice se změnilo v ráj autobusů,mikrobusů,servisních aut a nespočet kol a cyklistů mezi které jsem s radostí zapadnul.Startovní pole opět narvané,vedle mě Milan Kadlec s kterým jsem měl tu čest jet vedle seby téměř 3okruhy.Jak jsem tušil místo vepředu a v posledním okruhu už pro mě ZATÍM nebylo :x ale cíl byl dnes dojet.Jely se 4 okruhy ve kterých jsme nastoupaly téměř 1500m s tím že 1/3 rovina 2/3z kopce(pěkný povrch kde se jezdilo téměř 100km/h a 3/3 stoupání kde na konci bylo překvápko do kopce a ta se to taky rozhodlo.No to poslední jsem dotočil do cíle.Můžu říct že s dobrým pocitem.Proč :?: to že jsem dojel a nebyl zničenej,ne s jazykem na vestě,prostě jsem si zajel k autu vzal sucej dres a jel si vytočit na 30min nohy.Pak omyl a šel vrátit číslo a rozloučit se s pořadateli kteří jako by na mě čekali a pustili se opět do řeči.Užasná atmosféra a já se cejtil mezi ostatními krásně a moc jsem si to užíval a nevhtěl aby to končilo.Nakonec jsem musel jet protože mě čekaly ještě novinářské povinnosti.
Takže psal bych dál ale je toho tolik že by se to nevešlo a tak to důležité mám v sobě a na takovéhle závody se fakt těším a hoši je to nádhera a snad zapracuju a taky budu ten NA KOHO TAM TO MÍSTO JE :wink:
Přeci jen jeden pohárek jsem si odnes :arrow: můžu každému ukázat :arrow: podpis MILANA KADLECE :D
Na takovejlech akcích
Čau Tom :D
Tom

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Haná Tour - etapák

Příspěvekod Tom » 09 čer 2008 23:13

Ještě jedna malá maličkost,dnes jsem dal po konzultaci volno,takže jsem se bavil s pilou a sekerou na 12 kubykách dřeva 8) no sekeru ještě cejtím teď.Vše rozřezat rozsekat a nanosít do dřevníku a zakončil jsem to posekáním zahrady 8) proč to asi píšu co :?: na to si každej musí odpovědět sám :roll:
Čau Tom :D
Tom


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 20 hostů