Extraliga Roudnice nad Labem

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Extraliga Roudnice nad Labem

Příspěvekod Tom » 07 črc 2008 10:21

Tak jen v krátkosti o tom jak se závodilo. Za krásného ideálního cyklistického počasí se jel další závod extraligy na celkem rovinté trati s jedním opravdu mírným táhlím stoupáním do kterého se najíždělo z velmi prudké odbočky.Povrch vozovky krásně hladký bez dír a bez kodrcání, jezdilo se místy přes 50 km/h obvzlášť v nástupech kde to stoupalo ještě víš. Závod jsem si moc užíval a to už od prvního kola kdy se začlo opravdu z ostra a prakticky se to zastavilo až v cíli. Před závodem jsem se cejtil fakt dobře a nebudu skrývat to že jsem si věřil na dobrej úspěch. Taktiku jsem měl jasnou moc nevylejzat,kdyžtak jen na chvíli a dost a šetřit to až do konce.To se mě dokonale povedlo a do toho stoupání jsem byl vždy se skupinkou uprchlíků,ale balík byl tak silný že se vždy sjel. Okruhů se jelo pět a bylo vidět že i tak rovinatá trať bere lidem síly obvzlášť do toho stoupání. Já se však cejtil dobře což jsem si uvědomoval a pozoroval kolem sebe kdo už jde ze sedla a kdo ne.Co mě moc těšilo bylo to že jsem to odjel vše v sedle a vršek jsem si ještě schutí zaspurtoval.V nájezdu do posledního kola jsem zpozoroval mírné zpomalení všech závodníků a čekalo se kdo to začne trhat. Využil jsem té pauzi k rychlému poslednímu občerstvení ve formě gelu a jedné tablety a dodání tekutin.V hlavě jsem si ještě naposled promít celou trať a říkal jsem si že rozhodující bude to stoupání, kde když někdo nastoupí tak to chytnu s nima,ale musím si v čas najít pozici.Dojíždíme před stoupání a v tom to přišlo přesně podle mích předpokladů. Nastoupilo se a přesně jsem opět věděl kdo to jako první začne. Jelikož jsem do zatáčky musel trochu víc přibrzdit kůli těm předemnou musel jsem rychle zapracovat na tom abych byl co nejvíc vepředu což se povedlo. Kluci nastoupili a já se jich chytnul.To jo ale zareagovali i ostatní a najednou se to roztáhlo po celé silnici a místo aby zrychlovali tak jako by zpomalovali. Říkám si musím dopředu,koutkem oka kouknu a na levo u krajnice je místo,tak jo řeknu si jdu ze sedla a najednou už sjem skoro za nima.V tom však strkanice uprostřed a jedno neviné vyjetí jezce který ne jeho vinou mě poslal do KUKUŘICE :cry: má oči zíraly na to jak vidí už jen posledního závodníka.V tom za mnou z auta se ozývá jsi v pořádku :?: má reakce taková šup do pedálu a s odpovědí jeď potřebuju je dojet.V tu chvíli jsem byl snad rychlejší než to auto a na horyzontu jsem se sjel s ostatníma a byl zpět ve hře(to auto byl pořadatel a stalo se to cca2km před cílem)snažil jsem se co to šlo a z kopce jsem šlapal jen abych dojel ty správné lidi. V tu chvíli jsem si prakticky neodpočnul a propracovat se do první řady bylo asi už trochu nemožné protože hned byla opět prudká zatáčka kde to padalo a končilo to v křoví a pak už jen cílová rovina která byla hodně dlouhá a tak lépe než na 11.místo to nestačilo :cry:
No tohle jsou pocity které jsem pochytal a tak nějak jsem je popsal i když v některých čtenář asi nebude rozumět,ale nejde to popsat to prostě musíte pocítit na vlastní kůži :wink: Závěrem nebudu skrývat to že jsem si fakt věřil a když řeknu že ty poháry byly fakt krásný tak chtěl jsem ho mít doma a celou dobu jsem to k tomu směřoval.Ale i tady platí přísloví Čím víc chceš,tím víc to nejde :wink: skušenost do dalších bojů o cenné kovy a bojů o nejlepší umístění,přesto jsem odjížděl spokojenej s pocitem že jsem odved aspoň tak dobrou práci.
Ještě bych snad pochválil pořadatelskou činnost která byla více než dobrá.
No jede se dál to co bylo tak bylo, teď se člověk musí koukat na to co bude :wink:
Čau Tom :D
Tom

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host