Mistrovství kraje HK a Pard.

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 22 kvě 2004 21:14


Uživatelský avatar
marty
Hobík
Příspěvky: 18
Registrován: 11 úno 2004 20:26
Max Watt: 0
popis svého kola: Šírer, hliník, Centaur 10x2, Ksyrium Eite.
Sportester: -
Najeté km: 200
Bydliště: Nemojov
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod marty » 22 kvě 2004 21:22

Naposledy upravil(a) marty dne 26 kvě 2004 22:47, celkem upraveno 2 x.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 22 kvě 2004 21:43


Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 22 kvě 2004 21:47


Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 23 kvě 2004 19:22


Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 03 čer 2004 11:17


Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Martin » 13 čer 2007 22:03


Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 15 čer 2007 08:05

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Martin » 15 čer 2007 22:59


Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 16 čer 2007 21:08

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Martin » 16 čer 2007 21:57


Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 16 kvě 2008 09:51

Tak pánové, kdopak se chystáte o víkendu na Mistrovství? ... Ptám se, abysme měli přehled, kolik lidí se nás tam sejde, případně kvůli společné dopravě... :?: :)
Mělo by se nás tam pár sejít... Je to přání sponzorů, jak jste si mohli přečíst v klubových informacích..."""Příspěvek: Citace z mailu sponzora / Byl bych rád - sponzoři jistě též - kdyby naši skvělí závodníci zúročili svoji píli, a zúčastnili se tohoto mistrovství kraje./ Tak že se nezapomeňte přihlásit, podrobnosti jsou na krajském webu."""
Luděk N.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Tom » 19 kvě 2008 18:35

A jsou tady výsledky :roll:
v sobotu byla časovka které jsem se po domluvě s panem Potockým nezůčastnil a dal přednost Extralize kde se jel závod v Křinci,ale to až v jinám článku.
Někdo by řek dobrá příprava,někdo zas to je nesmysl jet závod a druhej den další a někdo to bere prostě jako normálka.Takže je neděle ráno a to je pěkně zamračené,ale pro mě jako balzám na všechno,prostě tohle počasí hrálo pro mě. A tak se jelo směr Hradec,cestou jsem trochu bloudil,ale díky místním občanům jsem dojel na místo určení :) A tam každej v autě a čekal na start,jen chvilku před tím se jen tak projeli.Zapsal jsem se do kat.muži elite A + U23,na startu nás bylo 8 :shock: začalo se pomalu a postupně se zrychlovalo,jelo se 5kol 90km.4kola se třídalo a pak to přišlo nástu wirpoolu a proti tomu větru jsme je při jejich tempu se zbytek na to vyflák a sám to nemělo cenu,tak jsme jely pohromadě a v závěru jsem si pěkně zazávodil a pěkně zaspurtoval zaspurtoval,řeknu vám takhle jsem to ještě snad nikdy neprožíval,i když to na bednu nedalo tak jsem si to užil podle představ :lol:
Průměrná rychlo byla kolem 36 km/h a moje TF světe div se 138 (záznam hodinek a HAC4)
závěrečný spurt max rychlost 55km/h a max Waty skoro 700,nato že cílová rovinka byly krátká a mírně stoupala tak si myslím že mě to pěkně potěšilo 8)
No a ještě k tomu závodu tohle :arrow: hoši navim kde co se stalo ale nikdo tam od nás už nebyl(ve výsledkách nikdo jiný) pan Potocký mě říkal že nebude(to se dá chápat po maratonu)ale čekal jsem že se tam s váma pobavim když jste se zůčastnili v sobotu,no ale dá se to chápat to počasí nic moc.Takže škoda ale neva,příště.
Přeci jen ještě jedna maličkost,když jsem startoval jen tak jsem se ohlídnu a tam jich teda bylo,jen jsem se divil že takoví borci jako jsou na dobrušce nejeli taky :cry:
Tak a 5.místo je pro mě senza úspěch a moc si toho vážím.Jsem rád že vejkend takhle vyšel a doma mohl být s dobrou náladou spokojenej.
Vyhlášení proběhlo rychle tak jsem udělal pár fotek,vzal suché věci sed na kolo a pelášil ho vytáčet domů.No nakonec ano to se přiznám zdravej rozum uspěl a po domluvě mě auto čekalo v Hradci kde po 20km jsem v průtrži mračem spokojeně slezl a řek si bude lepší když pujdu do tepla a připravím se na další závod :wink:
Ještě něco pro pobavení :arrow: v autě jsem měl připravenou vodu a jelikož jsme stály na hlavní silnici tak mě nic jiného nezbylo a na otázku to se jdeš mejt :?: no jasně mám snat jet špinavej :?: mejdlo na hlavu,ta průtr bodla a celej Hradec koukal jak se polonahej sprchuju,no bomba,pěkně umyte a do suchého a pěkně v teple domů :wink:
Čau Tom :D

A přidejte taky své zážitky :idea:
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 20 kvě 2008 09:14

Tak jak jsem tak koukal na výsledky, M. kraje se vzhledem k svému věku už nikdy nezůčastním 8)
Hlavní důvod je že do kategorie hobby a veteránů se hlásí lidi co tam nepatří.
Já se divím že se nestydí sami před sebou když se ráno dívají do zrcadla, natož pak před cyklistickou veřejností.
Co to je za cyklisty :?: Jsou to snad zamindrákovaný závoďáci s licencí kteří se jdou vytahovat na veterány a rekreačně jezdící cyklisty :?: Nebo naopak rekreačně jezdící cyklisti alias turisti co si s licencí hrajou na závodníky :?:
Nechápu jak tohle může někdo podporovat, určitě je za to někdo můsí plácat po ramenou jak jsou dobří, jinak by to snad nedělali. No to je :lol: :lol: :lol: Vlastně ne to ale oni jsou :lol: :lol: :lol:
V zimě soustředění na horách, na jaře do teplích krajin a pak ..... No to nemá cenu ani se o tom víc rozepisovat
Konec konců je to jejich ostuda :idea:, se divím že rači nehrajou někde v hospodě karty. Ale tam by jim to podvádění asi nemuselo projít :lol: :lol:
Tak že jim přeju aby příští rok měli více štěstí a v kategorii hobby a veteráni pokud možno nikdo nenastoupil, aby měli tedy větší šanci na bednu :D :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 20 kvě 2008 16:04

Něco málo k těm kategoriím... Kategorie Masters je vypsaná pro lidi s licencí ČSC pro kategorii Masters... Kategorie hobby byla vypsaná ČSC pro všechny bez rozdílu věku a výkonnosti, kteří nemají žádnou licenci a byla jim vystavena jednodení licence.... I kdyby to byl loňský mistr světa a chtěl by závodit s elitou, tak pokud mu byla vystavena jednodení licence, musel jít do kategorie hobby.... není to proto, že by se někdo sám o sobě chtěl měřit s hobíkama, ikdyž má na víc... Já nelituju ty hobíky, kteří mají za soupeře lidi, kteří jsou výkonostně jinde.. Ti se můžou aspoň porovnávat s lepšími... Ale spíš lituju ty z elity, kteří nemají s kým závodit... (Na časovce tuším jen jeden z elity, na společném asi 6...Co to je???
Hlavně je tady vidět, kolik lidí má zájem měřit síly pod hlavičkou ČSC...??? :!: :?:
TADY ASI NĚCO NENÍ V POŘÁDKU... :idea:
Luděk N.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 20 kvě 2008 17:10

Jinak taky k tomu, proč jsem se nezúčastnil v neděli... Rozhodně to nebylo ze strachu, že bych nezvládl 2 závody za sebou (mám jeden víkend v plánu dokonce 3 závody za víkend z toho 1 maraton a nebude to poprvý, už jsem to kdysi jel).... Ani kvůli počasí... Ale v sobotu večer jsem měl sraz se školou po 20-ti letech a v neděli oslavu narozenin... Jinak tady za zmínku určitě sojí taky výsledek Davida Hyska, který v časovce na 21 km zajel 5. místo průměrem skoro 38 km/h....Což by třeba na Dobrušce na časovce v Pohoří na podstatně kratší a rovinatější trati znamenalo zajet kolem 15:45, nebo v Ledcích zajet tu časovku za rovných 23 minut!!! Ti, co tohle jeli určitě vědí, jaký je to na hobíka nad 40 let výkon!!!
Luděk N.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 21 kvě 2008 09:42

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 21 kvě 2008 10:17

Nevím, ale nenašel jsem jediného účastníka kategorie hobby, kteří mají licenci Elita nebo U23... :?:
Dál si myslím, že spoustu lidí odradilo dát za časovku 200 Kč...
A proč tam jezdí tak málo lidí? Podle mě je to hlavně proto, že aby sil lidi na naší úrovni mohli porovnat síly, musí vyhledávat jiný závody než svazový, protože kromě Mistrovství se tady nic jiného nepořádá. A už jsme si tak nějak zvykli, že tyhle závody jsou jen něco, co se tady objeví jen tak jednou do roka a tak dáváme samozřejmě přednost jiným rozjetým celoročním soutěžím. Který jsou i ve většině případech pro většinu z nás blíže bydlišti.. ... A to je ten problém... Kdyby existoval nějaký celoroční krajský svazový pohár, určitě by ti, co by ho jezdili, rádi jeli i na vyvrcholení Mistrovství kraje. Ale tímto svaz jako ten, co děá něco pro cyklistiku a závody poněkud vynizel z paměti, hlavně těch mladších.... Kdo by si kupoval licenci, když pro ně svaz za celou sezonu uspořádá 5 závodů ve všech disciplínách ....
Sám jste psal, že kvůli kategoriím se ho už nezúčastníte.... Proč jinde ty kategorie můžou být??? A to kriterium zařazení do kategorií hobby si vymyslel taky svaz, ne my...??? Tak pokud máme svaz respektovat, respektujme i jejich nařízení... S tím já problém nemám, spíše mě to motivuje porovnávat se s lepšími.. Medaile ze 3 lidí by mě asi tolik netěšila... Co bych asi řekl těm, kdo by se ptali, "kolik Vás tam bylo??" Já bych řekl, byl jsm 3. ze tří... Kdyby všichni Ti, kteří by měli výkonnostně být v jiné kategorii, tak by hobby účastníků víc jak 3 nebylo... To se snad radši budu v polovině startovního pole porovnávat s těmi lepšími.... Podle mě by jedinné dělení na kategorie jiné než věkové být nemělo... Buď jedu za muže nebo masters, ale za ty co jezděj trenovat do tepla nebo trenujou doma... To by mohlo za chvíli být dělení i podle váhy atd... :?:
Luděk N.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 21 kvě 2008 11:25

Musím uznat, že letošní Mistrovství v časovce bylo perfektně zorganizovaný... Přesný startovací časy, rychlé vyhlášení, dobré zabezpečení závodu.... Bylo fakt dobrý.. :D
Luděk N.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 21 kvě 2008 12:12

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 21 kvě 2008 13:42

No pokud licenci nemaj ( a na Extraligu Masters není povinná, takže ji asi opravdu nemají - navíc při přihlášení si to mohli pořadatelé prověřit...), tak jinde stejně startovat nemohli... Jen v hobby.... A závodník to neovlivní....
Proč tam teda odmítáte jezdit, přitom jak píšete bysme se k tomu měli postavit čelem a něco pro zlepšení stavu dělat.... Neúčast není boj, aspoň loni to byl největší prohřešek!!!
Mě to letos vyhovovalo... A v podstatě se přizpůsobím, pokud moje neúčast neplyne z jiných důvodů (loni pracovní)...
Tohle nemělo být proti svazu... Ale jako osvětlení kategorií a proč i lepší lidi v Hobby... Kdyby to bylo podle věku, jak jsem psal, tak není problém....Toť vše... Více se k tomu nebudu vyjadřovat... Stejně to je zřejmě špatně chápáno...

Tak zatím, už musím, jedu na hnoják typu Středeční pohár...
Luděk N.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 21 kvě 2008 15:40

Jak tak čtu Tvůj poslední příspěvek tak z toho plyne že jsi řadu věcí začal vztahovat na sebe :|
No měl bych Tě za ty roky natolik znát že mě to mělo napadnout :idea:
Kdo licenci má a kdo né je ve výsledkové listině jasně čitelné, a kdo se staví na start kategorie která se mu zrovna hodí je za ty roky taky známo. Mohl bych být i velice konkrétní to jest (závod jméno kategorie) kdy se rádoby závodník šel přehlásit do jíné kategorie po zjištění kdo se všechno přihlásil po něm do té jeho púvodně vybrané 8)

Na účast či neúčast na M.K. se dívám stále stejně. Nic se nezmněnilo, a to jak jsem řekl na poslední schůzy - Nikoho už nebudu přemlouvat kam má jezdit na závody a jak má trénovat. Kdo však má zájem pomoct s tréninkem a skladbou závodů ať příjde a já mu pomohu. Takový jsou tady momentálně dva lidi Tom a Tomáš. Pokud se mě někdo chce optat proč jsem Tomoj doporučil v sobotu Extraligu a v neděli M.K. Rád mu to zotpovím osobně.

Proč jsem nejel já :?: No tak to věřím že na tuto otázku budu muset odpovídat několik let :lol:
Letos jsem chtěl naposled M.K (silniční časovkujednotlivců a závod s hromadným startem) absolvovat a v podstatě tam oficiálně ukončit svoje působení na M.K.
Jsou lidi kterým jsem se s tím svěřil tak že to nebylo veřejné tajemství, pouze jsem to nevytruboval na potkání. Příbližně čtrnáct dní až tři týdny došlo mezi mnou a Davidem k výměně názorů a já se rozhodl jak jsem se rozhodl a následně učinil 8)
Tak co z toho plyne :?:
Budu se dál věnovat sportu a kolu jak jsem se věnoval. To jest dál budu rekreačně jezdit na kole pro utužení zdraví jako doposud, občas si vezmu startovní číslo jako takovou třešničku na dortu. Tak že v podstatě nic nového :wink:
Dál se budu o dění v cyklistice zajímat abych mohl pomoct jak jednotlivci tak kolektivu, ať s tréninkem nebo jinak pokud bude zájem :idea:
Jak dlouho mě to vydrží o tom nepřemýšlím :) a takový věci ani neplánuju.
Co je pro mě více důležité je to kolik jsem s cyklistikou a sportem za těch jednatřicet let aktivní činnosti prožil :D Co mě to všechno dalo a co jsem dokázal předat jiným.
A že lidí které jsem nakazil cyklistikou není málo znamená že je nedokážu spočítat natož si vzpomenout na všechna ta jména. A tak bych snad jen neadresně vzpomenul na jaké závody jsem je dostal a kde jsem jim pomáhal.
Závody Míru mládeže včetně etapového, na obsazování závodů nejvyšší kategorie v ČESKOSLOVENSKU, krajské tituly, dorostenecké zlato Mistrovsví Čech ze silnice. Jeden z hochů kterého jsem učil cyklistické abecedě se postupem let propracoval do nominace na Olimpiádu, sice nakonec nejel ale vyhrál v tom roce prestižní etapovej závod v Německu
A že by se bylo o čem rozepsat to by teda bylo 8)
Tak že můj pohled na cyklistiku jednoduše řečeno je odlišnej od pohledu dnešních mladších majitelů kol.

Ještě k respektování kategorii jak je svaz určil. Já to respektuji a kategorie HOBBBBBBYYYY není nic jiného než za mích mladých let kategorie třetí třídy. Je to jakási vstupní brána, a buď dotyčný vejde a začne se cyklistice skutečně věnovat, nebo se drncá na místě jak jehla gramofonu na poškozený desce 8)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod novotny » 22 kvě 2008 03:50

No je mi celkem jedno, z jakého důvodu byl nejdůležitější závod (krajské mistrovství) po dohodě u Toma změněn na Extraligu, když podle výsledků a píle to měl být právě on, kdo udělá výsledek - Vždy nám bylo řečeno, že sponzory zajímá výsledek z Mistrovství a letos to, pokud vím, nebylo jinak)..
Ale hlavní problém byl v kategoriích a licencích a tam jsme se nepochopili.... Výše zmiňovaní Kadlec a Bartoš startovali v kategorii Hobby+Masters, protože jinde nemohli.... Tato licence Bartoše - CZE19770405 znamená mezinárodní licenci pro kategorii Masters, tudíž dle pravidel svazu může startovat jen za Masters (všichni ročník 1978 a starší), ne za Elitu... navíc, když jsme se s ním před dvěmi, třemi lety porovnávali a říkali o něm, jak je jezdí dobře, tak jste nám vždy oponoval, že to není žádný závodník, že vyhrává jen Dobrušku a to je hnoják a že netrenuje tak, jak se má. A hle, najednou je to někdo, s kým se nedá měřit... Dobře si pamatuju, kdy závodit na Dobrušce byl ten největší prohřešek, protože to nebyly žádný závody a umístění tam že nikoho nezajímalo. ... Jak je vidět, vyhrávat Dobrušku, to je známka toho, že ten člověk může být pravidelně na bedně i v Extralize (a letos tam mám dojem byl vždy)....
To jen na vysvětlenou prvotního problému s licencemi a kategoriemi...Teď už se snad v tomto shodneme... :|
Luděk N.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Mistrovství kraje HK a Pard.

Příspěvekod Miloš » 22 kvě 2008 09:56

Ty jsi byl v sobotu a Tom v neděli. Tom dojel za klukama kteří mají podstatně lepší podmínky k ježdění než on a to přesto že v sobotu naplno závodil v Křinci. Jednoho hocha dokonce nechal za sebou. Ten má taky určitě lepší podmínky a cyklistice se věnuje daleko déle než Tom, takže i více zkušeností. Více osobně protože Tě to zajímá :)

S čísla licence CZE19770405 JÁ OSOBNĚ dokážu přečíst pouze to že dotyčný se narodi 5.dubna roku 1977 a je Čech. Když jsi teda napsal konkrétně jméno a číslo licence. Mimochodem to není ten kdo by šel a po přihlášení se do kategorie se jde přehlásit jinam. Tak to že je veterán si spíš vydedukoval někde z výsledků. Což já neposoudím protože jeho umístění nesleduji.
Tak že pokud Tebou jmenovaní mají licenci Masters docela bych polemizoval proč si nechávají vystavit licenci Masters když jsou tak dobří a mohli by tedy závodit s Elitou. Licence Masters se totiž nevystavují automaticky s dovršením věku jako je tomu u kategorií mládežnických. Musíš o ní požádat, pokud o ní nepožádaš můžeš třeba do důchodu jezdit s licencí Elita nebo Hobby v příslušné kategorii. Proč si někteří hned po třicítce žádají o licenci Masters je pro mě neopochopitelné, protože to je nejlepší věk pro Elitu.

To že někdo vyhrává je vždy důsledkem toho že ostatní dojíždějí za ním. Na základě toho se nabýzí otázky. Je to neměnný stav :?: Je dotyčný skutečně tak dobrý a nebo ti ostatní tak špatní :idea:

Dále píšeš - A hle, najednou je to někdo, s kým se nedá měřit...
No nemohu najít kdo, kdy, kde napsal že se sním nedá měřit. tak to nechám bez komentáře.

Další věc která Ti vrtá hlavou je proč jsem nejel na M.K já. mohu Tě ujistit že to nebylo kvůli tomu kdo tam startoval. Což je dáno i tím že nejsem vědma a nevěděl jsem kdo tam startovat bude. Pokud Ti to David neřekl tak Ti to povím já až se budem bavit o důvodu proč jsem Tomoj řekl ať v sobotu jede Křinec a v neděli M.K.

Jsem rád že jsme to tady tak pěkně prodiskutovali. Tak že v podstatě si rozumíme. Základ nedorozumnění byli skutečně licence a to ostatní je jen tak něco navíc 8)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů