Dobrušský pohár 28. 6. 2015 - 8. závod

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Dobrušský pohár 28. 6. 2015 - 8. závod

Příspěvekod Pavel » 29 čer 2015 13:55

V neděli 28. 6. 2015 jsem se spolu Jardou, Honzou a Hanou Feistovými zúčastnil "královského" 8. závodu Dobrušského poháru. Trasa závodu byla dlouhá 75 km a vedla přes hřeben Orlických hor z Kvasin přes Šerlich do Bartošovic v Orl. h. a zpět přes Rokytnici v Orl. h. do Luisina údolí, kde byl cíl. Závodu se ve všech kategoriích zúčastnilo na 90 závodníků a závodnic.

Jelikož patřím do kategorie "Masters", vyrážel můj balík o 2 min dříve než balík s dalšími účastníky z našeho oddílu. Nemohu proto podrobně popisovat průběh závodu 2. balíku.

Start závodu probíhal v Kvasinách na suché silnici, velmi rychle se však změnila na vlhkou, dále i na mokrou s tekoucí vodou. K tomu začalo i pršet a velmi brzo jsem měl pocit, že mi teče do bot. Kvůli dešti se zpočátku nejelo moc rychle a balík zůstal pohromadě až k začátku stoupání na Šerlich, kde bylo už sucho. Při stoupání na Šerlich mi opět nejlepší ujeli a do sjezdu jsem vstupoval v sedmičlenné skupině. Při jízdě do Bartošovic naše skupina dobře spolupracovala, jeli jsme rychle, rychle se střídalo a nikdo z toho nebyl moc unavený. Při následujících stoupání čas od času někdo vypadl a do závěrečného stoupání ze Zdobnice do Luisina údolí jsme přijeli jenom ve čtyřech. Po těžkém boji se mi v cíli nakonec podařilo udolat všechny spolujezdce, byť posledního těsně jenom o pár centimetrů.

Zřejmě po těžkém boji, obhájil Martin Splítek (NILFIS AUTO) celkové prvenství v závodě (čas 2:13:55) o 1 sekundu před před Petrem Javůrkem (Loko Trutnov).

Nelze však nezmínit výkon Hany (juniorská kategorie). Neměla sice na startu konkurentku, po zásluze proto vybojovala první místo. Ale její výkon by ji stačil celkově i na 2. místo v ženské kategorii. Potvrdila i dobré vrchařské dispozice a Jarda s Honzou ji předjeli až při klesání z Šerlicha.

Honzovi se sice v sobotu jet nechtělo, ale také zajel velice slušně. Hned za ním dorazil i Jarda, kterého jako minulý závod zastihly technické potíže - nyní jenom spadlý řetěz při stoupání na Šerlich.

Výsledky - http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1508.pdf

Hana Feistová - čas 2:45:24 - 1. místo v kategorii
Pavel Kwiecien - čas 2:21:02 - 8. místo v kategorii (z 25)
Jan Feist - čas 2:37:59 - 12. místo v kategorii (z 17)
Jaroslav Feist - čas 2:38:38 - 13. místo v kategorii (z 17)

Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dobrušský pohár 28. 6. 2015 - 8. závod

Příspěvekod Pavel » 12 črc 2015 17:04



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host