Eleven Půlmaraton Český ráj

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Eleven Půlmaraton Český ráj

Příspěvekod Luděk » 20 zář 2015 17:28

Dnes jsem se zúčastnil běžeckého závodu Českým rájem. Z celkového počtu 385 lidí jsem se umístil na 46. místě a v kategorii jsem skončil na 12. místě z 81. Start byl v areálu kempu Branžež. Trať vedla většinou po lesních, polních a písčitých cestách s několika kopečkama. I tak se mi povedlo držet průměrné tempo 4:33 min/km. Pro laiky 13,2 km/hod. :) Výsledný čas na 21 km je 1:33:35. Tady jsou celkové výsledky: http://www.sport-base.cz/vysledky/2015/ ... t%5Bsc%5D=

3.10. se zúčastním 13.km závodu Craft Rungo běh Na Kuňku, no a o týden později 11.10. poběžím první ročník Maratonu v Hradci Králové. Na to musím ale ještě dotrénovat :)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Eleven Půlmaraton Český ráj

Příspěvekod Miloš » 23 zář 2015 14:25

Ještě jednou blahopřeju a jsem rád že se Ti v běhu daří to co se Ti doposud nepodařilo na kole :)
Vše má svůj důvod a čas :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host