Craft Rungo Běh na Kuňku

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Craft Rungo Běh na Kuňku

Příspěvekod Luděk » 04 říj 2015 09:15

V sobotu jsem běžel v Pardubicích 13 km závod. Start byl ve 12:30 u koupaliště a běželo se po krásné cyklostezce podél Labe směrem na Kuňetickou horu s nádherným pohledem na hrad. Už po 1. km se celé startovní pole (150 lidí) hodně natáhlo, takže nebyl problém si spočítat že jsem na 25. místě. Držel jsem si svoje tempo a věděl že pár lidí tak jako vždy ještě předběhnu. Začátek byl celý po asfaltu a místy proti větru. Pod hradem se terén změnil na lesní pěšiny a přišlo nepříjemné stoupání, takže nahoře už mi bylo jedno jestli je hrad hezkej nebo ne :)
Po oběhnutí hradu jsme se na chvíli vrátili na asfalt ale i na vítr. Mezitím jsem se už v pořadí posunul a šlo jen o to moc nezpomalit.
Pak ještě přišel úsek po úzké pěšině, která se klikatěla mezi stromy, kořeny a kameny. Poslední km už byl po lepší cestě a o morálce udržet za sebou soupeře. To se povedlo, takže z toho byl čas 57:06 průměrné tempo 4:25 min/km (13,7 km/hod) a celkově 17. místo.
Myslel jsem si, že by to možná v kategorii mohlo stačit i na bednu, ale ukázalo se, že právě má kat. byla ta nejsilnější. Takže 7. místo.
Ale přesto samozřejmě spokojenost :) Výsledky: https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... aWc&gid=11

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Craft Rungo Běh na Kuňku

Příspěvekod Miloš » 05 říj 2015 15:34

Pěkný, jako bycto viděl a prožil s Tebou. I díky tomu že to tam tak nějak znám.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti