ČSOB Maraton Hradec Králové

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ČSOB Maraton Hradec Králové

Příspěvekod Luděk » 12 říj 2015 17:25

Neděle 11.10. Zima, vítr no aspoň že neprší a já se v 11.15. hodin stavím po 5 měsících na start maratonu. Pro mě letos druhého a celkem zatím třetího v životě. Po velkém dilema co na sebe vyrážím spolu s dalšími (300 lidí maraton a ještě štafety) Chvíli trvalo než mi hrudní pás začal ukazovat tep, tak jsem se trošku lekl když mi po 1. km píply hodinky a ukázaly tempo 4:20/km Tep byl ale v pořádku kolem 140.
Cítil jsem se výborně takže to pěkně ubíhalo a byl čas i prohodit pár slov. Na první obrátce jsem si počítal lidi přede mnou a byl jsem asi 75. To bylo asi na 12. km Když jsme nabíhali do 2. kola na 22. km tak jsme se začali mísit s půlmaratonci a o pořadí jsem ztratil přehled.
Víc nepříjemné než vítr a zima se nakonec ukázalo studené pití na bufetech. Do 36. km jsem se cítil skvěle a měl výborné tempo, pak mi začaly těžknout nohy a poslední cca 4 km jsem musel na každém km vždy na pár vteřin přejít do chůze. Ale i tak jsem byl rychlejší než půlmaratonci které jsem míjel. Ti patřily samozřejmě už k těm skoro posledním půlmaratoncům. Tím jsem mohl ztratit tak 2-3 minuty.
Přesto z toho byl čas 3:22:49 a 43. místo...Můj vůbec nejlepší výsledek na maratonu :D O proti Pražskému maratonu, který byl v květnu zlepšení o 9 minut! Zde jsou výsledky https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html
Tohle už budu možná těžko překonávat, ale budu dělat vše pro to abych to příští rok ještě vylepšil :)
Děkuji všem co si všimly mé aktivity na strava.com nebo na garminu a nebo to sledovali online :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host