ZKUS MARATON KUKS 2016

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ZKUS MARATON KUKS 2016

Příspěvekod Pavel » 12 led 2016 13:18

Ještě než naplno začne cyklistická sezóna, tak jsem se rozhodl si vyzkoušet půlmaraton na akci se jménem ZKUS MARATON KUKS http://www.rungorun.cz/zavody/zkusmaratonkuks/. Tento běh se koná 2. dubna 2016 a jak již název naznačuje, poběží se v okolí Kuksu. Téměř tedy po "domácích" tratí.

Profil půlmaratonské trati je kopcovitý a občas se běží i po lesních pěšinách, nedá se proto očekávat, že bych při svých bežeckých (ne)kvalitách dosáhnul rychlého času. Můj odhad je, že poběžím pod 2 hodiny a budu rád za 1h:50min.

Snad na to vystačí běžecké tréninky v okolí Psychiatrické léčebny Bohnice :lol:, kde nyní dlouhodobě přebývám. Při přípravě na můj první běžecký závod nebudu o víkendu upozaďovat kolo a vždy, když to jenom půjde, raději pojedu na kole, než abych někde běhal.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: ZKUS MARATON KUKS 2016

Příspěvekod Miloš » 19 led 2016 22:53

Tak to jsem se tedy zasmál :lol:
Pěškně jsi to napsal s tou léčebnou :lol: :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZKUS MARATON KUKS 2016

Příspěvekod Pavel » 02 dub 2016 18:12

Dne 2. dubna jsem běžel krosový půlmaraton v Kuksu, byl to můj úplně první běžecký závod. Přesné výsledky ještě nejsou známy, ale pokud si dobře pamatuji, tak jsem skončil celkově 18 a kategorii 18-39 let na 10 místě. Můj čas je 1:37:32, ztráta na vítěze Martina Fořta je 11 min 56 s. Výsledky lze nahléhnout zde: http://sport-base.cz/vysledky/2016/z-kuks-16?flt[pohl]=&flt[kat]=&flt[trat]=K&flt[prijm]=&flt[sc]=

Příprava na závod probíhala celkem hladce. Protože jsem chtěl o víkendu jezdit na kole, tak jsem převážně trénoval v Praze přes pracovní týden. Za terto rok jsem naběhal přes 500 km. Z důvodů propusnosti tratě těsně po startu, bylo startovní pole rozděleno do třech skupin s rozestupem 2 min (výsledně se měřil reálný čas!). Já jsem měl číslo 37, běžel jsem v první skupině. Po startovním výstřelu jsem rychle předběhl zhruba 40 lidí a pohyboval jsem se zhruba na 7 místě. Ve Stanovicích to bylo naposledy, kdy jsem několo předběhl, od té chvíle mě závodníci jenom předbíhali (asi osm). Při běhu jsem nezkoušel žádné velké výkyvy srdeční frekvence a celou dobu jsem běžel v komfortní závodní zóně. Průběh mého běhu lze vidět na Stravě https://www.strava.com/activities/533380869. Cílová fotografie: http://sport-base-foto.rajce.idnes.cz/Z ... 16-010.jpg


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host