Špindlerovka Cup 2016

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Špindlerovka Cup 2016

Příspěvekod Pavel » 05 zář 2016 07:22

Výsledky (budou): http://spindlerovka-cup.cz/vysledky_2016.pdf

Můj čas 26:33 stačil na druhé místo v kategorii Muži do 34 let, v mé kategorii jsem nestačil na Miloše Králíka (Future Cycling).

Příprava
Díky tomu, že tato časovka je na konci sezóny, tak trénink nebyl na tuto akci specifický. Zaměřil jsem se tedy na teoretickou přípravu. Použil jsem znovu web bestbikesplit.com. Podle něho jsem měl začít zhruba na 320 W a postupně přidávat na 350 W. To je z důvodu zahřívání organismu a menšího stoupání v centru Špindlerova Mlýna, sklon trasy se pak postupně směrem k cíli zvyšuje.

Závod
Jel jsem zhruba podle teoretického modelu, čas zhruba odpovídal teoretickému modelu.

Analýza
Podle záznamu tepové frekvence jsem mohl jet ještě o něco rychleji, protože jsem v cíli nedosáhl maximální obvyklé tepové frekvence. I přesto jsem zlepšil čas oproti minulému roku téměř o jeden a půl minuty. Tady je malá statistika:
rok 2014, čas 30:15
rok 2015, čas 27:57
rok 2016, čas 26:33

Ještě neznám celkové výsledky, ale napříč startovním pole jsem skončil třetí nebo čtvrtý.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host