Sportisimo 1/2Maraton Praha - 2017

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Sportisimo 1/2Maraton Praha - 2017

Příspěvekod Pavel » 04 dub 2017 13:15

Sportisimo 1/2Maraton Praha - 21,0975 km (2017) (1. 4. 2017)

Od začátku listopadu jsem začal trénovat a všechno probíhalo celkem dobře až do začátku února. Tehdy mě začala bolet pravá noha (? původ sval nebo špatná páteř). Dva týdny jsem netrénoval a další týdny jsem pomalu začínal znova. Poslední týden před půlmaratonem to už bylo dobré, ale najednou jsem zase začal něco cítit. Rychle se to nezlepšovalo, a tak jsem čekal až do dne startu. Po rozeběhnutí jsem zjistil, že to bude bolet a ucítím každý krok pravé nohy. Po startu to ještě chvíli šlo, ale pak to bylo horší a horší. K tomu jsem už cítil dehydrataci z teplého počasí (nejteplejší den v aktuálním roce), na které jsem nebyl aklimatizovaný, a proto jsem musel pořád pít. Když to nejde, tak se ztratí i motivace běžet úplně naplno. Po doběhnutí jsem se zastavil a bolesti se projevily naplno - "podpořené" 21 km během. Nyní to chce neběhat a nedělat nic, z čeho mě něco bolí a pomalu rehabilitovat svaly i záda.

Luďkovi byla na startu relativní zima a musel si brát pod dres ještě jednu vrstvu, běželo se mu dobře a dosáhl výborného času.

Výsledky:
https://www.runczech.com/srv/www/qf/cs/ ... &sort=rank

celk. pořadí|jméno|čipový čas
614 Luděk Broulík 1:31:23
1019 Pavel Kwiecien 1:37:15

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti