Pavé Tour Milovice 2017

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pavé Tour Milovice 2017

Příspěvekod Pavel » 01 kvě 2017 20:26

výsledky: http://www.pavetour.cz/node/165

závodnící: Pavel Kwiecien - kategorie open 19-39
Jaroslav Feist - kategorie 40-40 let

1 Jiří Nesveda 1985 AC Sparta Praha 3:01:53.64
22 (42) Pavel Kwiecien 3:36:09.13

1 (2) Radomír Melša 2:07:09.37
25 (39) Jaroslav Feist 2:28:19.21


Celý závod jsem bral jako přípravný, proto jsem se na startu moc nehrnul dopředu. Kategirie Elite měl pozici na začátku balíku. Strartoval jsem ze zadních pozic a čekal jsem, že se dotanu někam dopředu. Po startu byla trasa dosti úzká s mnoha dírami, to velmi brzy vyselektovalo celý balík, kategirie elite + pár z mé kategorie brzy odjelo zbytku startovního pole. Dostal jsem se do nějaké skupiny, ale moc rychle se nejelo. Na horizontu jsem viděl další skupinu a z předchozí skupiny jsem se tam rychle dostal, ostatní zůstali vzadu. Nová skupina nebyla také moc rychlá, odjeli jsme z ní dva, občas jsme sebrali nějakého odpadlíka, ale neměli moc sil. ve dvou jsme se doatli asi na 60 km a kousek za místem, kde jsem minulý rok měl defekt zadního kola jsem měl defekt předního kola. Dlouho mi nešel sundat plášť, ale naštěstí přijela motorka z náhradníma kolama, dostal jsem nové přední kolo a jel jsem dál, chtěl jsem dojet. Nejprve jsem nabral Tondána, dlouho ale nevydržel a jel jsem dále sám. Potom jsem nabral jednoho mladšího cyklistu a s ním jsem dojel až cíle. Po většinu času jsem jel ve předu a určoval tempo až jsem se dostali až do cíle. Tak snad příští rok to bude bez defektu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti