Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu

Příspěvekod Pavel » 08 kvě 2017 19:37

Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu - 8. 5. 2017


kategorie muži 30-39
1. Lukáš Čáp 19:32
...
4. Pavel Kwiecien 21:12

Fotka z cíle

Časovka na Benecko je dobré místo pro FTP test. Jedná se o rovnoměrnný kopec a časově zabere zhruba 20 minut. Podíval jsem se z okna a určil jsem, že to pojedu zhruba na 365 W. První polovinu jsem jel na vyšší výkon, za to jsem zaplatil v horní části, kde jsem jel o pár wattů menší výkon. Zpětně jsem však v simulačním programu to překontroloval a jel jsem v rámci závodu dobře, protože posledních 500 m je velmi prudký kopec. Trochu si musím postěžovat, že simulační program dodal o dost rychlejší čas než jsem jel ve skutečnosti při stejném výkonu. Jako zajímavost je, že změna o 1 kg dělá na tomto kopci přes 10 s.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti