Pavé Tour Milovice 2018

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pavé Tour Milovice 2018

Příspěvekod Pavel » 02 kvě 2018 09:49

výsledky:

závodnící: Pavel Kwiecien - kategorie open 19-39
Jaroslav Feist - kategorie 40-40 let

1 Ľubomír Sedláčik - AC Sparta Praha cycling akademie - 2:26:23.63 - ztráta na prvního 1:54.46
14 Pavel Kwiecien - JJ Potocký - 2:34:54.80 - 10:25.63

1 Daniel Treml - LAWI Stars - GIANT - 2:26:25.00 - 1:55.83
29 Jaroslav Feist - Jiskra Jaroměř-Potocký - 3:08:58.65 - 44:29.48

Celý závod jsem bral jako přípravný, proto jsem se na startu moc nehrnul dopředu, stejně už bylo pozdě. Začlo se stát už 20 minut před startem (počet účastníků byl téměř 200). Byl to však jen slavnostní start. Po zhruba 2 km se celé pole zastavilo a následoval ostrý start. Než se pole rozjede, tak se to celé nadělí. Když pak nastane ve zúžení bouračka, skupiny se oddělí ještě více. Po troše námahy jsem dojel skupinu s Láďou a s ním jsem dojel až do konce. Občas jsem musel trochu zasprintovat, abych byl v popředí skupiny, ale jinak to nebylo vražedné. Plášťovky vydržely a poprvé jsem tuto akci dokončil bez defektu.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti