Lawi Tour Classic 2018

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lawi Tour Classic 2018

Příspěvekod Pavel » 05 zář 2018 09:58

Výsledky: http://www.lawitour.cz/node/80

V předchozích hodinách na trať pršelo a na polních cestách se udělaly kaluže a bláto. Protože nejezdím na horském kole ani cyklokrosy, tak jsem měl z toho trochu respekt. I proto jsem si vzal staré kolo a samozřejmě plášťovky. Vše jsem otestoval den před závodem.

Před prvním úsekem se každý chtěl dostat na čelo, to se mi ani zdaleka nepodařilo, byl jsem někde za půlkou. Proto jsem zde hodně ztratil a už to nešlo sjet, abych se dostal více dopředu. Pak následoval úsek s kalužema a nebyl jsem si zde moc jistý s vedením kola na kluzkém povrchu. Zhruba v půlce závodu začal poklesávat tlak v zadní plášťovce. Musel jsem zastavit a nalít mlíko, napumpoval jsem a ve vnějšku nikde nic neteklo ze vnitř. Pořád ale vzduch ucházel a musel jsem dopumpovávat. Naštěstí pak měli organizátoři velkou pumpu a do cíle jsem už dojel bez pumpování. Výsledek nestojí za komentář a ani pocit z první půlky není dobrý - chybějí mi zkušenosti z jízdy po blátě.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti