Mistrovství kraje HK a Pard. II

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Adam
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Mistrovství kraje HK a Pard. II

Příspěvekod Adam » 14 čer 2004 07:20

Tak jsem si v neděli třináctého v Radíkovicích měl možnost po dlouhé době vychutnat prohru na všech frontách. Možná že jsem to odstoupení ze závodu nemusel prožívat až tak emotivně, ale cítil jsem že na to "mám" a místo toho, abych inkasoval za umístění nějakou tu kačku nebo alespoň zadostiučinění, tak mě čekají nové výdaje: galuska, pumpička, vyčištění zbytečně zabláceného kola atd...
Snad někdy příště. --->Gratuluji všem, kteří uspěli! SPORTU ZDAR! <---

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 14 čer 2004 09:01

Teď teda něco víc jak jsem poznamenal na nástěnce. Kluci v kat. mužů šli na start příjemně naladěný s přesvědčením že dosáhnou na medaili ale osud tomu chtěl jinak . Adam pár km. po startu měl defekt , smůla stím nikdo nepočítal a neměli jsme rezervní kola . Tím jsme přišli o koncového jezdce ale to byl závod teprve na začátku . Martin s Honzou stratili kontakt s první s kupinou a ve snaze ji dojet s dalšíma dvěma lidma došlo k pádu a ten plně postihl Martina , prasklá přilba hovoří za vše ( mimo jiné ). Tak v první skupině dojel pouze Tomáš a tam zabojoval velice dobře ,tak že 4. místo . Posledních 30 km. jsem už sledoval z auta tak vím jak to probíhalo . 8)
V kategorii kadetů Jirka zajel svůj standart k umístění není co dodat ale k pojetí jízdy snad jen to že tam není ta správná dravost . 1. místo :D
Masters to je zajímavá směs lidí , od bejvalejch závodníků až po dobře připravené jedince kteří maj velké zkušenosti z jinejch sportů a nebo žádné protože začli jezdit na stará kolena z hecu . Tak tady se závodí od startu na doraz a letos byla účast super např. Redpoint Teplice n. M. Pro nás byl úkol ty nejlepší pohlidat a přivést do spurtu Martina a to se povedlo . Martin 1. místo . :D

Jan Skála
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Jan Skála » 14 čer 2004 15:44

Nazdar.
Co se týče toho mistrovství,tak to asi výsledkově není tak úplně super,ale já z toho mám přesto dost pozitivní pocity (mimo ten Martinův pád),protože jsem jel poprvé 100 kilometrový závod a hned dva během víkendu a vzhledem k tomu, že ve středu na Černé hoře jsem málem skolaboval, stihl jsem se do víkendu dát dohromady a ty dva dlouhý závody dojet bez vyčerpání.Je pravda,že výsledkově nic moc,ale myslím, že to pro mě byl skvělej trénink,kterej mi prozradil,na čem musím nejvíc zamakat (taky tam bylo spousta okamžiků,které mi prozradily, co mi jde) a kterej mi pomůže líp zvládat závody měřící 60 a míň kilometrů a třeba na TdB můžu být díky tomuto přínosem pro tým.Proto bych chtěl vzkázat těm, kdo neradi jezdí na kvalitní závody,kde nemají naději na ůspěch,že by měli změnit svůj postoj.Já i přes poslední(to se mi ještě nikdy nepovedlo:)) a předposlední místo mám z víkendu super pocit,že jsem se mentálně posunul někam dál.Snad se mi to podaří úspěšně převést i do fyzické stránky.
Mějte se a uvidíme se ve středu na tréninku.
Honza


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů