Jarní okruhy Českým rájem-85km silnice

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Jarní okruhy Českým rájem-85km silnice

Příspěvekod Miloš » 28 dub 2005 14:09

V neděli 1.5 je prezentace do 9:45 a v 10 hodin se startuje. Tak kdo jedete?

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 29 dub 2005 19:12

Tenhle závod nelze vynechat. Po dvou letech co mi v prvním kopečku spadnul řetěz a já měl po závodě si jdu zítra zkontrolovat přesmykač a závod rozjíždím zásadně na velkej tác :wink:

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 01 kvě 2005 21:09

Počasí dnes přálo, vítr nefoukal a tak se jezdilo rychle. Balík čítal přes sto lidí jak mě někdo řekl. Což jsem si vychutnával přibližně 30km, pak jsem jak se dalo předpokládat ulít dozadu. Říkal jsem si že to bylo brzy ale jak jsem se pak dozvěděl o kus dál to ve stoupání lehlo. Tak dobře že jsem tam nebyl.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů