Víkend 18-19 června Rampušák

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Víkend 18-19 června Rampušák

Příspěvekod Miloš » 19 čer 2005 12:15

Nevím jak se komu dařilo tento víkend na kole ale za sebe mohu říct překonal jsem sám sebe. V pátek jsem odjel do Štítů na sil. maraton. V noci pršelo a ráno bylo zamračeno předpoklad byl že 120 bude stačit a 200 se odkládá na jinej rok. No ačkoliv mývám lepší pocit z jízdy přesto jsem odbočil na 200. Krátce po odbočení jsem zbrkle přehodil a tak jsem musel zastavit protože se řetěz poroučel mimo převodník. Jet tak brzo sám to se mě nechtělo tak jsem se musel zmáčknout a dojet skupinu, povedlo se a dost rychle. No něco to stálo a tak jsem začal trpět a pomalu ztrácet, po pár km jsem se stím vyrovnal srovnal tempo a opět skupinu dojel, pak už pohoda jelo se svižně :) . To ale nemělo být všechno na 80km při sjezdu k Šerlich. mlejnu jsem bouchnul obě gumy a zadní ráfek :x :x . To byl v daném okamžiku konec možnosti dojet do cíle. Po dlouhých deseti minutách začli projíždět další jezdci a já se jen smutně koukal a litoval své nepozornosti. Po dlouhé době přijelo auto co jezdí za posledním a já dostal možnost kolo naložit a nechat se ovést :oops: :cry: . Řidič však mimo to nabídl pomoc s opravou protože měl nejnutnější věci na autě. A tak jsem kolo částečně opravil a znova se rozjel s vírou že už mám vybráno a zadní výplet tedy vydrží, a vydržel. Jel jsem tedy 120km solo a vychutnával si opětovné předjíždění lidí kteří už evidentně bojovali o důstojné dojetí do cíle. Dokázal jsem tedy překonat sám sebe - beznaděj, ztuhlé nohy, .... :wink: :wink: :wink:
Odměnou je dobrej pocit a tak snad zas někdy naschle na Rampušákoj.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host