Ertraliga masters

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ertraliga masters

Příspěvekod Martin » 29 kvě 2007 09:16


Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Martin » 03 čer 2007 12:47

Nazdárek cyklisti, jen Vám chci nastínit dojmy z Dubence. Můj předpoklad byl, že se udržím tak dvě kola, pak odpadnu, když jsem přípravě letos mnoho nedal. Ve 3. kole mě odpojili v lanžovském kopci, ale v půli Dubence jsem je zas dojel :) Ve 4.kole jsem si dal pozor v Lanžově a kopec jsem projel v půlce pelotonu. Poslední kolo se jelo trochu svižněji a nechal jsem se odpojit za Hustířanami, tj.půl kola do cíle sám. Došlapal jsem to až do cíle se sedmiminutovou ztrátou :shock: Na závěr chci říci, že se moc těším na další podobný závod :wink:
údaje z compu: W AV - 213, tep AV- 161
http://www.gymzn.cz/masters/db/

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 04 čer 2007 10:42

Pokud své těšení chceš naplnit co takhle tenhle víkend jet Svijany :)
Osobně o nich uvažuju :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Martin
Hobík
Příspěvky: 21
Registrován: 11 lis 2004 22:04
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Kocbeře
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Martin » 05 čer 2007 08:04

Tak zatím jsme dva, kdo bude další? Mám nedaleko školení od Avivy, tak toho využiji a zbavím se vhodně kocoviny :D Je to těžký závod, ale máte na to, stačí se držet v balíku a nenechat se utrhnout v prudkém kopci. Doubravice jsou mnohem těžší, tak máte dobrou přípravu na závod u nás, hned po Svijanech. M.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 08 čer 2007 18:18

Tak Ty Svijany se jedou v neděli, na rozdíl od Dubence. To jen pokud by si to někdo zpletl jako já :lol: a chystal se na sobotu :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host