Na čem jezdit do čeho nejvíc investovat ?Tvoje priorita ?

O používané technice v cyklistickém prostředí

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Na čem jezdit do čeho nejvíc investovat ?Tvoje priorita ?

Příspěvekod Miloš » 12 bře 2004 18:47

Téma jsem zadal a tak něco k němu , hodně se o něm všeobecně mluví a píše v odbornejch časopisech . Tak za sebe kolo mě musí sedět a taky se musí líbit ( nejen mě ). Jezdím Columbus SLX na silnici a v terénu dural s carbonem , dal bych přednost jenom carbonu ale ta cena . Sada jednoznačně campa , je to srdeční záležitost a cena s žívotností tou nejlepší vizitkou . Sedlo , řidítka , představec ... musí to sedět určitě negramařím . Výše jmenované je tedy celkově pojato na životnost , službu a vzhled . Protože minimálně ovlivňuje výkonost jezdce . Důraz kladu na kola jejich obutí a pedály . To je to nejdůležitější . Jak spočítali fizykové pár gramů na kolech se rovná třeba 2kg na netočivejch věcech . Tak dva tři páry kol a k tomu několik párů obutí nepovažuju za přepych ale nutnost na které teda nešetřím a gramařím. A co si tom myslíte vy? :? :?

Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 12 bře 2004 23:53

Jo byl bych na tom podobně, kdyby to tolik necloumalo mým prasátkem. :D

Uživatelský avatar
Tomáš Winter
Hobík
Příspěvky: 2
Registrován: 11 bře 2004 21:26
Max Watt: 0
popis svého kola: Šírer 702,Campagnolo Centaur,kola Campagnolo Vento,pláště Hutchinson
Najeté km: 193
Bydliště: Batňovice 116
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Tomáš Winter » 13 bře 2004 13:11

Nikdy jsem nekoukal na to co kolik váží,vždy mě zajímala jen cena,aby to něco vydrželo a hlavně se na tom musím cejtit. (moje kolo silniční váží 12 kg) :(

Jirka
Hobík
Příspěvky: 18
Registrován: 28 úno 2004 22:26
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Hořice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 20 bře 2004 21:46

Já mám od letoška Fort SLC,přední karbonová vidlice s duralovím krkem.Je to osazený sadou Campagnolo ještě Daytona 9ti kolečko.Sedlo Pels RX,představec zatim Pels RCN,ale asi ho vyměním za 3T THE,berany Pells,sedlovka FSA karbon(nejlevnějsi),rafky Remerx Stormy a na časovky Remerx Grand,duše Michelin A1 a pláště Schvalbe Stelvio Evolution pack(zatim je nejezdim,až na zavody,mam tam michelinky).Váha je kolem 10kg.Nejel sem na tomto kole kolem 700km a jsem sni velice spokojen.ale jak je dobrý se ukáže až na zavodech.Ale myslim že o proti tomu starymu kolu mám o třídu lepši kolo,tak by se mohlo zadařit :)

MilanKuk
Hobík
Příspěvky: 1
Registrován: 16 dub 2004 19:24
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod MilanKuk » 17 dub 2004 20:05


Jirka
Hobík
Příspěvky: 18
Registrován: 28 úno 2004 22:26
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Hořice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 18 dub 2004 10:58


Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 05 kvě 2004 08:04


Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 10 črc 2007 21:00

Hoši tak když jsem tohle téma zakládal neměl jsem tušení kdy budu dávat dohromady své další kolo. Ale jak jsem se tenkrát zmínil že bych dal přednost karbonu tak jsem nyní udělal :D
O tomhle víkendu vyjedu na svém novém kole :wink: , nyní je na váze a má 7,15kg :D
Tak že ještě zkrátit přečuhující lanka nahodit cyklocomuter a může se jet :wink: . Jo a ta váha není definitivní protože jsem tam dal staré brzdy CENTAUR které vyměním za FRM a tím snížím váhu přibližně o 180g, další odlehčování bude na řetězu a kazetě :D
No a příště třeba popíšu z čeho jsem ho složil a na kolik to vyšlo :wink:
Jen tak pro inspiraci, osobně jsem zvědavej na tu cenu protože jsem docela šetřil.
Tak páček schledáček.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Na čem jezdit do čeho nejvíc investovat ?Tvoje priorita

Příspěvekod major » 08 pro 2012 19:50

Nakonec mě letos Miloš také ukecal a pořídil jsem si Basso Astra na Shimanu Ultegra (ikdyž Miloš hodně přemlouval do Campy). Kolo krásné a ještě lépe jezdí. Pokud bude čas tak někam umístím fotky. :wink:
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti