Zima 2007/08

Vše o tréninku na lyžích.

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
novotny
Hobík
Příspěvky: 29
Registrován: 11 úno 2004 17:53
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Bydliště: Dvůr Králové nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Zima 2007/08

Příspěvekod novotny » 12 lis 2007 15:04

Zdar všichni!!!
Jelikož tady chybí aktuální příspěvky, tak jsem se sám rozhodnul vyzkoušet novou verzi našeho fóra...
Takže zima se přihlásila o trochu dříve a tak jsem hned využil prvního sněhu a vyrazil na první zimní vyjížďku....Udělal jsem si takovej menší okruh:H. Dehtov-Zvičina-Třebihošť-D. Dehtov a zpátky... Pohodová vyjížďka, sníh samozřejmě ještě nic moc, ale stálo to za to... Každá hodinka v pohybu je dobrá...
Luděk N.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zima 2007/08

Příspěvekod Tom » 19 lis 2007 20:47

Tak nazdar,doufám že už mě to pujde psát nějak to blblo,ale k tématu taky jsem hned vyběhnul s běžkama a dal hned pěkně 2h,teď sníh nic moc a tak zas toho víc naběhám, no zatím mám kolem 1000km takže nic moc a něco najeto,ale kolem 1000km to taky bude.
Ahoj Tom :D
Tom


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host