Zážitky z tréninku na běžkách.

Vše o tréninku na lyžích.

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 25 led 2009 20:32

Letos jsem toho ještě moc nenaběžkoval ale o proti předchozím dvou zimám kdy jsem byl celkem dvakrát jsem na tom podstatně lépe :)
Ráno se mě nechce moc vstávat ale na běžky se těším a tak nakonec se rozhoduji že jedu i když o proti zvyklostem podstatně později. Z hlediska času jsem se rozhodl pro Černou horu a klasiku. Ve Svobodě nad Úpou jsem přibližně v jedenáct hodin. Když vidím co aut odbočuje do Jánek pokračuju rovně a parkuju v Maršově. Je to jistota zaparkování hned vedle Krkonošské běžecké magistrály. První stovky metrů zdolávám s lyžema na ramenu, konečně rozumná souvislá vrstva ale rozťapaná od chodců a navíc mokrej a špinavej sníh. No rozhodl jsem se pro klasiku a jsem tedy ochoten pro požitek s této techniky něco vytrpět. Pokračuji s lyžema na ramenu a nasazuji je snad až tak po 1500 metrech. Stopa pořád žádná a sníh ještě mizernej ale vím že ztoupám a dříve nebo později se musm dočkat :)
Sluníčko praží a já začínám propadat zoufalství že jsem dnešek prokáčuval, bruslení by bylo totiž bez problémů :(
Zastavuju sundávám jedno triko které vážu pod ledvinku a přemejšlím zda mám přemazávat nebo se vrátit do auta pro lyže na bruslení, nakonec jen lehce přimáznu ve víře že se musím dočkat prašanu na místo toho po čem jedu. Jdu dál ano jdu s lyžema na nohou a morálně trpím takhle jsem si to skutečně nepředstavoval. Konečně jsem na Krausovkách sníh se mění ale pořád to není ono. V mém směru doposud nikdo nejel (přesněji napsáno nikoho jsem nedošel a nikdo nedojel mne) tak že nemohu porovnat jak na to jsem s mazáním o proti někomu jinému. Konečně mě míjí bruslař a já usuzuji že to asi není tak zlé protože se vzdaluje jen velmi pomalu. Na Pardubkách přichází odměna za mé dosavadní morální trpění. Sníh se mění v prašan a já začínám cejtit že se dokážu odrazit a přejít do delšího skluzu. Vyjíždím na vrstevnici kde si dokonce ve stoupání dovolím jet bez podpory hůlek abych si dodal sebedůvěry :D To však jen krátce následně zapojuji ruce a protahuji krok a tím tedy skluz. Je to nádhera a začínám dojíždět a předjíždět první lidi a jsou mezi nima i bruslaři :D Jedu po magistrále směr Kolínská. Nesjíždím však až dolů ale v první třetině zůstávám stát a dopřávám si výhledu na sluncem zalité hory. V tom místě si dopřávám i něčeho málého k jídlu. Následně se otáčím a znovu stoupám dlouhými skluzy které se musí líbit každému přihlížejícímu o to víc že za sebou nechávám další bruslaře :D . Tak ještě několik úseků bez hůlek a čeká mě cesta zpátky k autu.
Tak jak to nahoru nešlo dolů letím jako střela. A za chvíli ve zdraví pln spokojenosti sedím v autě a už jen vzpomínám na krásné kilometry okolo Černé hory :D :wink: A jsem moc rád že jsem dnes zvolil lyže na klasiku :D
Maximální tep 166 a průměrný 117. Celková doba jízdy 4 hodiny.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 29 led 2009 15:45

V sobotu bych jel dopoledne na běžky.
Máte zájem se někdo přidat :?:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 31 led 2009 22:22

Nakonec jsem přeci jen na ty běžky nejel sám :D Tady z vesnice se přidal kámoš co si před 14dny koupil běžky v Jílemnici v Intersportu a hned druhej den mě volal že ani nevěděl jak umí dobře bruslit 8) byl to tiž poprvé :D
No a tak dneska jsme jeli spolu na Benecko na jeho druhou jízdu :wink: Novej sníh byl plusem dnešního výletu, ovšem jinak počasí spíše nevlídné. Dále už samá pozitiva. Kámoš jel jak starej mazák, kdybych ho roky neznal nevěřil bych mu že je poprvé na tratích co jsme jeli. A navíc s tak malou praxí co se týká běžek. Jeli jsme s jednou zastávkou levou stranou s tím že jsme najeli hned na desítku a do areálu přijeli po této trase. Kdo tam jezdíte víte o čem píšu jedna minutová zastávka na příkopě je o ničem z hlediska odpočinku při jízdě trvající 1hodinu 10minut.
Další pozitiva příjemná setkání s cyklisty jakožto s kámošem jehož dcera je úřadující Mistryní Evropy, Kodejšem jehož syn jezdí ve Švajcu, přednáška pana Tlamky jak se s dcerou podílí na tvorbě časopisu Cykloservis s ukázkou testovaného pulsmetru VDO, ... :D
Docela se mě vtírá myšlenka že by jsme v nastávajícím víkendu mohli odjet na celí den do Polska na tratě v Jakuszicích.
No možná že jsem ten název nenapsal úplně dobře ale nechce se mě momentálně hledat v mapě :)
Tak zatím čau a páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 01 úno 2009 18:47

Ještě k těm Jakuszicím.
Z Hradiště to je tak nějak 60 kilometrů.
No a vzhledem k tomu že je třeba se nejen k práci postavit tak aby se k ní dostali i jiní tak je třeba přistupovat i k organizaci takovéhle akce.
Já dal návrh kam za sportovním vyžitím. No a teď je otázka kdo se přidá a kdo veme auto :) :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod major » 02 úno 2009 09:58

Odkazy na běžecké tratě v Polici a okolí.. mohli by se hodit hlavně Tomovi... má to kousek.




V Polici je okruh 3km jak na brusleni tak na klasiku (ten je volitelně prodloužen až na 13km).

Takže Tome kdybys měl zájem o víkendu můžeme vyrazit. :) máš to z Náchoda kousek a sněhu je zatím dost.
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:

tyto
Hobík
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2004 09:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod tyto » 06 úno 2009 13:38


Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 06 úno 2009 14:05

Co se týká zítřejší soboty uzávěrka přihlášek je ve 20 hodin.
Jedeme do Jakuszic, je to v podstatě téměř na celej den. Proč tam :?: Protože je to změna a velká o proti Benecku nebo Mísečkám kde se jezdí na malé ploše i když v dobře upravených stopách. Ovšem je fakt že pokud se poněkud rychleji rozjedete je nebezpečí že za některou zatáčkou můžete zahlédnout své paty lyží :lol: :lol:
Tak že zatím jsme tři :wink:

Co se týká příštího víkendu. Tak to se uvidí podle toho zda bude ještě sníh. Ale doufám že ještě bude.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 06 úno 2009 17:33

Jo hoši tak koukám že jedete do Polska, tak vám přeju ať počasí přeje a ať si pěkně zaběžkujete :) no a já už se pěkně pohybuji na našich okruzích a silnicích a jezdím :wink: zítra má bejt docela hezky tak kdo nejdete na běžky a chtěli by jste se svést vyjíždím asi v 9h nebo po zatím čau
Ahoj Tom :D
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 09 úno 2009 13:28

Tak že v sobotu ráno po půl osmé usedáme ve třech do auta a vydáváme se vstříc novým zážitkům v běžeckých stopách :D . Cesta ubíhá příjemně v duchu dobré nálady a očekávání jen toho příjemného :D . Krátce po deváté hodině jsme na místě tak akorát včas na bezproblémové zaparkování přibližně dvacet metrů od nástupu na běžecké stopy 8) .
V duchu si říkám tak jsem zas tady, první změnu registruji v neskutečném množství aut a to včetně těch které jsou z Čech. Následně registruji flexibilitu Poláků při placení parkovného, dotaz zní zda chceme platit v korunách, zlatůvkách či eurech, dáváme čtyřicet korun 8) .
Počasí se jeví příznivě i když to vypadá že by mohl zlobit vítr a co se sněhu týká je vidět že i tady dlouho nepadalo a vzhledem k teplotě bude problém namazat na klasiku. Přesto se Zdeňkem ze svých dvou párů bereme lyže na klasiku, Jarda má jedinou volbu brusle.
Doposud nepadlo slovo jak dlouho budeme jezdit nebo v kolik hodin se budeme asi vracet. Pouze jsme si řekli že až se nabažíme klasiky přezujeme na brusle. Vydáváme se směrem po nejfrekventovanější turistické cestě na Orle. Jsem vlastně v jakési roli průvodce protože Jarda a Zdenek jsou zde prvně. Řádově po pěti kilometrech na první křižovatce je seznamuji že vlevo se sjíždí o vrstevnici níže aby se dál pokračovalo po rovině jako doposud s následným stoupáním na Orle kam se můžeme dostat po rovině z této křižovatky v přímém směru a nebo odbočit v pravo do kopce. Rozhodujeme se pro přímý směr a přes Orle pokračujeme dál po rovině nebo přesněji řečeno jen mírně zvlněném profilu. Sluníčko svítí a teplota stoupá :D , ačkoliv jsme cestou jednou přimazali na odraz tak se to moc nezlepšilo :| . O odrazu více rozhoduje technika a tak jezdíme hodně soupaž bez práce nohou. Proto se mimo jiné vracíme do Orle abychom mohli vystoupat o několik metrů výše za jinou strukturou sněhu. Při odbočení do stoupání jsme na lyžích již téměř dvě hodiny a z toho je dobrá hodina odjetá soupaž :shock: .
Tak že stoupáme se sluníčkem v zádech o nějakých dvěstě metrů výš ale to už jsou super upravené tratě oproti základní turistické které jsou značně poznamenány velkým množstvím turistů kteří se v převážné většině přesouvají do hospůdky v Orle. Kde je příjemné posezení jednak uvnitř ale je možnost sedět i venku na sluníčku využít venkovního grilování či vlastního opékání uzenin na místním rozdělaném ohni.
Jedeme více méně stále spolu ačkoliv je vidět že výkonnostní rozdíl je mezi náma velký. Ovšem všichni tři tak nějak tušíme že dnes to je na dlouho ačkoliv nic konkrétního jsme si na tohle téma neřekli. Za sebe mohu říci že jsem se snažil šetřit co nejvíce jsem mohl.
Po třech hodinách jsme u auta a lehce se občerstvujeme. Tak že vzhledem k tomu že je již po poledni a já osobně od snídaně vypil jeden litr čaje a nyní jím tyčinku EXCELENT začínám přemýšlet čím dál více o hospodaření s energií hlavně v závislosti na množství tekutin.
Tak že opět na trať ale nyní již všichni bruslíme a ačkoliv opět nepadlo nic o čase Zdenda vyráží neskutečně lehce a rychle ve stejném směru jako na klasiku s tím rozdílem že nyní odbočujeme vlevo abychom na Orle stoupali. Nenecháváme se s Jardou strhnout a já téměř celou první hodinu bruslím s hůlkami v jedné ruce :wink: . V Orle se občerstvujeme čajem ( cena jednoho necelých 20 Kč :o , na Mísečkách jsem před týdnem zaplatil o 100% více :twisted: ) a dále pokračujeme do stoupání které jsme ještě nejeli. Sluníčko stále hřeje ale ve stínu je sníh velice rychlí to mě v jednom sjezdu dostává do komické situace protože na jedné křižovatce najíždím ve velké rychlosti do nahrnutého sněhu který je ovlivněn sluníčkem a já se dostávám do polohy skokana na lyžích který je už ve vzduchu a to vše ustojím pouze díky rychlím pohybům nohou jako když šlapu vodu.
Tak že shrnuto, byli jsme téměř šest hodin na lyžích, po třetí odpolední se balíme a odjíždíme domů. Vše v pohodě a ve zdraví s tím že se tam ještě někdy vrátíme.
Můj osobní průměr TF 120 a max.155, pokud to převedu do cyklistické zátěže je to 105 a 140. Tak že doopravdy se jezdilo naprosto v pohodě, prostě turistika. Projeli jsme přibližně asi jednu třetinu tratí které jsou upraveny.
Vřele doporučuji aspoň jednou za zimu tento areál navštívit. S příjemnou partou je to krásný sportovní celodenní výlet. Je třeba pouze mít štěstí na počasí aby tento zážitek byl umocněn i krásnými panoramaty.
Tak páček schlédáček někdy v budoucnu ve větším počtu :D :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 10 úno 2009 12:25

Ještě takové upřesnění k tomu jak jsme si pojezdili v Polsku. Jednak se zmiňuju že jezdíme společně ale taky o tom že jsou mazi náma velké výkonostní rozdíly. Tak že teď to trochu vysvětlím :)
Zdenda je nejrychleším běžkařem z těch všech lidí kteří se mno kdy na horách byli :wink:
No a to leckdo ví že jsem svého času jezdil hodně a pokud možno s těma nejlepšíma abych se co nejvíce naučil.
Píšu to mimo jiné proto že jsme se nedávno s Luďkem bavili o tom jakých pěkných výsledků Zdenda na běžkách dosahuje.
Po této sobotě jeho výkony a výsledky z běžeckých závodů hodnotím ještě víše :D
Samozřejmně že jsme nejezdili stále nalepení na sobě na doslech :lol: Občas někdo zrychlil nebo zpomalil. Ovšem když Zdenda zrychlil tak jsem měl pocit že couvám :lol: :lol:
No a výrazně zryhlil asi tak dvakrát z toho v jednom táhlém dlouhém stoupání kde je v jednom místě vidět asi tak dva kilometry dopředu. Tak že jsme ho viděli jak se vzdaluje, jel minymálně jednou tak ryhle než my. Tak že my byli tak v půlce a on už nahoře :o :shock:
No prostě umí :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 13 úno 2009 19:46

Tak jak hoši, sejdem se zítra na Benecku? já bych vyjel tak ať jsem tam abych třeba už po osmé stál na běžkách :) no ale upozorňuji jsem klasik a ne jen po ránu :wink:
Zatím čau Tom :D
Tom

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 15 úno 2009 08:00

Únor bílí pole sílí aneb opačný to obraz tho co jsem prožíval minulou sobotu :roll:
No nevim jak vy ale když tak teď sedím tak si říkámže mě ta sobota docela vyšla, to pro to že sněhem pokryté silnice jsem opět vyměnil za voskom namazané lyže a vyrazil na Benecko. Tentokrát úplně sám a smířen s tím že si nebudu mít ským něco říc jsem vyrazil klasicky na klasiku :roll: Trasa byla jasná, na té křižovatce do leva jak se stoupá na Mísečky to nahoru ještě neznám ta se jde.Běžkařů je ještě pomálo a tak sleduji že čerstvě upravené stopy po chvíly zavání čerstvě se napadající sníh, tím se mě situace trochu stěžuje jelikož mě to trochu brzdí a tak tempo musí bejt trochu jinačí. asi po hodině a půl sněhem omlácený a větrem oprejskaný jsem nahoře, nastává asi 5min čaj z termosky a šup dolů kde už se jede pěkně a stopy i lyžařů je víc. Na hodinkách mám 2,10 a jsem dole, přichází banán a čaj a už načínám druhou lahev a šup opět nahoru, ještě výměna nezbytná a to rukavice mokré za suché,a šup nahoru a volím trasu tedy tu klasickou, tempo stále dobre a za nějakou dobu jsem opět nahoře, opět se občerstvím, vzdám hold horám s přáním "Ať si tady sněží ale dole ať je teplo a můžem na kolo"a sjíždím dolů, dole už jen dopíjím poslední hrníček čaje a říkám se zaplať pánbůh za litr čaje a mířím k autu, kde na mě zírá celkem zaplněné parkoviště s připravujícíma se běžkařema, říkám si mám to ale štígro že to mám za sebou :wink: celkovej čas byl 4,20h tak že z plánovanejch 5h to docela jde. Max TF byl 152 a průměr ten byl na úsecích 115-125 (ještě jsem neskouk záznam) a 720m nastoupáno :wink: No a po dojetí domů a lehkém odpočinku jsem se šel večer před večeří lehce na 35min proběhnout a protáhnout s pejskem :wink: Lehce shrnuto těch 5h jsem dal i tak dohromady :wink:
Myslí že to byl dokonale nahrazený trénink na kole a i tak jsem si to užil :)
Čau klasik nejem po ránu Tom :D
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 15 úno 2009 19:57

No a já jsem se v sobotu na hory nedostal. Prostě vyjímka potvrzuje pravidlo tak nějak by se to dalo nazvat :|
Tak že večer se narychlo domlouvám tady s kamaráden z vesnice kterej na tom byl podobně a v neděli v osum vyrážíme pro změnu směr Černá hora :) Je sice pořádně mrazivo ale vidíme že jedeme do sluníčka a vstříc čerstvě padlému sněhu. Což mě na jednu stranu zneklidňuje z hlediska upravení stop. Jsme domluveni že se nikam nespěchá a Černou budeme objíždět z Hofmanek přes Vendlovky a Zrcadlovky což plníme v čerstvě napadaném sněhu, jako jedni z prvních běžkařů :(
Dofáme že spíše dříve než později se setkáme s rolbou :| Na upravenou trať najíždíme po 1h 45min, do té doby se pohybujeme po sypkém prašanu jehož vrstava je ovlivněna větrem tak že od 5 do 40 cm :roll:
Jedeme plynule bez výrazných zastávek dál směrem pod Václavák kde odbočujeme na Krausovky, sluníčko se začíná schovávat a o to více padá sníh. U Krausovky první asi pětiminutová zastávka kde se začínáme sjíždět s cyklisty z Prahy . Všichni jedeme stejným směrem na Vlašské boudy a jak je postupně předjíždíme žasnu co jich tady je :) K autu se následně vracíme cestou kterou jsme přijeli, všechny cesty jsou už upraveny :)
Ačkoliv jsme Černou tedy poze objížděli po dobu téměř 5h nastoupali jsme o proti Jakuszicím podstatně více metrů a to 1230 o proti 762 m, a to ještě za kratší dobu :D
Tak tedy 5 hodin pouze s nejnutnějšíma zastávkama na vyndání pití a dvou traťovek, ve stálém zápřahu bruslení :D s průměrným tepem 125, a maximálním 162 :D
No a na vysvětlenou proč letos o proti loňsku tolik času na běžkách. Je to ovlivněno počasím. Loni touhle dobou super čas na kolo včetně suchýh silnic. Prostě 3-6 hodin které už zvládám na jeden zátach se nyní na kole ještě nedá. Proto to supluju těma běžkama :wink: :wink: Už se těším na silniční kolo :D , o to víc že to na pořádnou vyjíždku vypadá až na půlku března 8)
Tak že páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 18 úno 2009 14:37

Pokud by jste měl někdo zájem v sobotu či neděli o společné běžkování tak se mě ozvěte, třeba i tady. Dobu odjezdu předpokládám opět v 8h ráno. Doba návratu bude výslednicí kdo se sejde a kam pojedeme :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 19 úno 2009 16:30

Byl bych pro abych udělal změnu a pokud by to bylo možné tak se s váma tam ještě jednou podíval. V 8h je dobrej čas k tomu aby jsme už v 9h zahřejvaly svalstvo :wink:
Přidá se někdo? Dobu jak už bylo řečeno bych stanovil aspoň 4h základ :) To je můj názor tak o tom zapřemejšlejte a píchněto to sem kdo máte zájem :wink:
Čau Tom :D
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 21 úno 2009 19:20

Sobota za náma. A co jsme dnes dělali :?:
No ráno v 8 jsme se tady sešli dva a a před devátou jsme už byli ve stopě směr Modrokamenka, Krausovky pěkně na novém sněhu se sluníčkem a klasicky. Po stoupání na Thámovu cestu jsem sundal jednu vrstvu oblečení, jedeme po čerstvě udělané stopě nikdo před náma nikdo za náma :) Konečně v protisměru první lyžaři :) , zdravíme se a dáváme řeč o fantastickém sněhu a počasí které umocňuje skvěle upravená trať. Pokračujeme dál na Pěticestí a následně pod Václavák kterým stoupáme abychom se projeli po vrstevnici Krkonošské magistrály směrem ke sjezdovce a následně zpět s vidinou dlouhého sjezdu ke Kolínské boudě. S Tomem se dobře doplňujem ve smyslu že jeho lyže dnes lépe stoupají než moje ale moje jsou zas rychlejší ve sjezdech :D
Sjezdy si fakt užívám protože díky čerstvému sněhu pud sebezáchovy ochabuje a já svištím ve stopě z které musím poměrně často vystupovat z důvodu předjíždění 8) Vjedné pravotočivé a velice ostré zatáčce která je úzká sama o sobě leží děvče a řeší jak vstát, protahuji se bravůrně malou skulinou která se navíc zužuje díky přijíždějící pomoci v protisměru kam jsem přes ostrost zatáčky neviděl. No a jsem na křižovatce mezi Kolinskou a stoupáním pod Václavák. Po chvíli přijíždí Tom a po krátkém občerstvení a pokecu s další partičkou běžkařů se vydáváme do stoupání směrem k Václaváku kde odbočujeme na Pěticestí odkud pokračujeme vlevo dlouhým sjezdem na Valšovky. Od tamtud spodní cestou pod Thámovkou frčíme směrem ke Krausovce. Je to super, krátké výběhy střídají dlouhé sjezdy. Běžkařů je velice málo a tak jedeme téměř panenskou stopou :D U Krausovky se domlouváme ještě projetí téměř rovinaté části směrem k Pardubkám, následně se otáčíme a začíná nám poměrně dlouhej rozlučkovej sjezd směrem na Modrokamenku který prakticky celí jedu ve stopě a nechávám se opájet největší rychlostí kterou při této vyjíždce dosahuji :D (Hac 4 zaznamenává téměř 30km/h, po dobu desitek vteřin). K autu dojíždím po sjezdovce zvané Košťálka :)
Co dodat :?: Snad jen že je škoda že jsme jeli pouze ve dvou. Navíc když by stačilo jen přisednout do auta :? To však nemyslím jako výčitku 8) Holt někdo vdolky jinej holky :lol: tak nějak se to říká že :wink:
Tak zas někdy páček schledáček
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 22 úno 2009 07:32

No co k tomu dodat, jediná věta která by byla do tohoto článku vryta by to kazila a tak pouze a jen přidám svou hru s číslama 8)
Tak tedy celková doba jízdy byla téměř 5h 11min, čemuž bych mohl 5min ubrat ale s menším spožděním se Hac zapínal tak to takto ponechám :) dále jsme po téměř třech hodinách zdolaly nejvyžší bod což má Hac naměřila téměř 1200m ale po zjištění info tabule mě to o 54m ubíralo :x tak skutečná by měla být něco kolem 1250m ale to bych zas tak neřešil. Mé nastoupané metry jsou 1134 a to samé o deset více naklesáno 8) což dokazuje to že profyl tratě je téměř totožny jako od začátku byť jsme se vracely úplně jinou cestou která byla vlnitá a nestoupala tak jako na začátku, tím chci říct že netvoříla pouhou stojku nahoru :lol: No a teď už mě snad zbývá jen dodat tu TF :roll: Nu žačnem od Max TF byla zaznamenána 149 a průměr sa pohyboval na 108 ale jelikož jsem posledních 500m sbíhal bez lyží v poklusu dejme tomu že to bylo 110 a těch 5min to prostě spadlo :lol: No po mám prohlížení záznamu jsem si všiml ještě jedné zajmavosti nad kterou by se dalo zamyslet, to že naše jízda nebyla jen o tom že se sedlo a jelo a jelo, ale byla také o tom že bylo malé očerstvení, vyčůrání(a to časté) pohovoření o tratích a malá přednáška, tu a tam nás někdo zastavil o radu atd. jsem na jednom místě zhruba na 1.30h kdy byla jedna zastávka zpozoroval klesnutí mého tepu na 55 :shock: že by blbost :?: no vše je možné ale není to ojedinělé a tak si jen mohu říkat sám pro sebe jak mě to hřeje :wink:
Jinak sobota ideální na klasiku a nahradila nám trénink na silnici, co mohu říct ještě k k sobě tak jsem měl docela radost z toho že poslední dobou po mích zdravotních problémech s nohou jsem tento trénink mohl absolvovat bez povšimnutí na to že to cítím, až snad jen na poslední úsek kdy jsem k autu pořád brzdil a noha se musela vytáčet. A snad jen to že mám o zážitek více a mít nebe na dlani to se jen tak nepoštěstí :wink:
Ahoj Tom :D
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 22 úno 2009 20:41

Ale že jsme zas měli kliku na počasí, včera dopoledne super a dnes jsem koukal že celej den mlíko :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

tyto
Hobík
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2004 09:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod tyto » 23 úno 2009 19:12

Halo halo, tak jak bezky ted o vikendu - ja jedu domu na patek az nedeli a rad bych vyrazil v patek a v sobotu. Tak doufam, ze bych se konecne moh v sobotu sejit i s nekym z vas.
Co takhle vyrazit v sobotu na dopoledne+ na Benecko?
TT

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 23 úno 2009 22:01

Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
Tom
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 14 bře 2006 14:51
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0
Bydliště: Kramolna 140 Náchod
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Tom » 27 úno 2009 09:41

Tak koukám že se ještě kujou pikle na běžky :lol: tentokrát hoši semnou asi nepočítejte :roll: momentálně kolo pro moje nožky bude lepší, takže jak se v sobotu rozední razím :wink:
Čau Tom :D
Tom

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 02 bře 2009 12:49

No a je za náma další víkend včetně jednoho z posledních běžkování, néli úplně poslední běžkování :)
Jeli jsme ve třech lidech na Černou, z Výšinky bylo vidět že na horách je pěkný počasí. Do stopy jdeme opět z Košťálky, jako jedinej beru klasiku a těším se na krásnou jízdu. Jsem vnitřně přesvědčen že volba mého mazání je ideální úměrně mému umění či neumění mazání a techniky jízdy 8) Prvními metry jízdy se nenechávám vyvézt z optimizmu, vím že je třeba několik stovek metrů vydržet aby se máza lidově řečeno aklimatizovala vůči podkladu. Navíc vytlačená stopa pro klasiku je až u Krausovek. Jarda s Tomášem bruslí a já držím krok s nima, nikam nespěcháme. Čas není našim pánem víme že se chceme projet a to v rozmezí 2-5 hodin :wink: U Krausovek najíždím do čerstvě udělané stopy a navíc zjišťujeme že máme šanci se potkat se psím spřežením protože se tam pořádají závody.
Po několika odrazech a snaze dlohého skluzu zjišťuji lehký ústřel a tak přitlačím lyži více do odrazu abych následně zjistil že že sníh ze stoupací zony nejsem schopen utrhnout :) ještě pár kroků ale to už si připadám jak kachna protože vrstava pod botou je tak vysoká že se mě nohy začínají vyvracet do stran :lol: . Zastavuju a sundávám lyže, nechápavě zírám na tu vrstvu kterou na svých prkýnkách vidím prvně v životě. No vše musí být jednou prvně :)
Násilím to uloupnu jak sněhovou kouli, což následně směrem k Pardubkám ještě dvakrát zopakuju :lol: :lol: než příjdu na to jak se položit do odrazu aby se to nestávalo. Pořád je otevřená šance vrátit se k auto provést výměnu a bruslit.
Né to přeci nevzdám, ta máza nemůže být až zas tak špatná a tak se snažím dál. Postupně se to začíná lepšit nejen díky kvalitě sněhu ale i změně či příspůsobení techniky jízdy :) :wink: Vrstevnici pod vrcholem Černý si už dost užívám a v následném sjezdu ke Kolínský jsem rychlejší než bruslaři, ačkoliv se někteří snaží zrychlit přibruslením 8) Dole zjišťuji že jsem někde ztratil košíček z hole a Jarda mě informuje kde ho přibližně viděl. Tak že se vracím ve stopě do stoupání defakto bez práce hůlek zaměstnán vyhlížením a spěchem aby košíček někdo nesmetl mimo trať. No vida jak máza pěkně funguje :D
Košíček nacházím a pokračujeme dále na Thámovku, v těchto místech se už potkáváme s psími spřeženími. Opět ztrácím košíček ačkoliv na to přicházím hned hledání je obtížnější protože zůstal ve sněhu. Po tom co ho nacházím pokračuju dál bez hůlek s tím že se snažím košík zahřát abych z něj dostal sníh a lépe ho narval na hůlku. Jak zahřál :?: no vezu ho v puse jako dudlík :lol: Před nasazením ještě lehce konec hůlky máznu soupacím voskem a mohu dál pěkně užívat klasického stylu se vším všudy. Trať je čím dál více zničená od psů (jedou po vytlačené trase por klasiku :evil: ) což mě zdvíhá adrenalin a dávám se do slovní potyčky, moje snaha o úder mašéra húlkou není úspěšná. On pohotově uhýbá je vidět že v tomto směru má již značné zkušenosti :lol: :lol: Toto mě natolik zdvíhá adrenali že prodlužuji krok díky super odrazu a postupně začínám předjíždět jednoho běžkaře za druhým včetně jedné ambiciozní dívky která bruslí a věří tomu že dokáže být rychlejší než v daném okamžiku já, nedokázala to :( tímto se ji omlouvám :)
Vzhledem k předešlé situaci Thámovku jsem se rozhodl opustit a odbočujeme na cestu o vrstevnici níže. Tady je klid a pohoda kluci bruslí po manžestru, před náma tady projel jeden bruslař a jen několik klasikářů. Já zapomínám na obezřetnost v odrazu a při najetí do strmého stoupání opět nabaluji :roll: . Při čištění si však všimnu že podobný problém měl předemnou i někdo jiný :| , podle vytrhaného sněhu ze stopy.
K autu dojíždíme po sjezdovce Košťálka a my máme v nohách krásné čtyři hodinky :D To vše v pěkném počasí dobré náladě, až na můj úlet s mašéry :lol: který ovšem pobavil přihlížející :wink:
Tak že zas někdy páček schledáček v bílé stopě :wink: :wink: :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 03 bře 2009 22:56

Infornace k předešlému příspěvku.
Dal jsem řeč s kamarádem který dříve jako MAŠÉR jezdil a závody pořádal. A následující jsem se dozvěděl.
Nikde jinde mimo naše hory nejsou vpuštěni na běžecké trasy.
Jejich pohyb se značně začíná omezovat i u nás,například do Jizerek je už taky nepouští.
Na útoky hůlkou od běžkařů jsou zvyklí a počítají s tím :roll:

Tak to jsem na ně byl dost hodnej :lol:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 16 led 2010 18:44

Naše skromné témana množství příspěvků ze zasněžených hor :)
No jak jsem informoval v tématu který je více využíván díky větším a častějším aktivitámm na kole. Tak jsme se dnes ráno sešli a vyjeli směr Černá hora a teplota nějakých -10C :) Byla mlha a sněhu je skutečně málo (běžkařů taky), stopy ale pěkně upravený. Tak že v poklidu a bezespěchu tři hodinky na běžkách na poprvé dost dobrý. Předběžně domluveno příští víkend pokud počasí dovolí jedeme taky :wink:
Dnes jsme vyjeli v 8hodin a v 13hodin jme byli zpátky. Pro představu toho kdo by se chtěl přidat.
Ještě něco pro odlehčení a pousmání ze zimního sportu, http://www.sporza.be/permalink/1.696002
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 20 led 2010 11:34

V sobotu opět společně na běžky. Já ale budu bez auta tak že v pátek večer je třeba se opět domluvit na podrobnostech.
Pokud si chcete zazávodit zde je jedna z možností.
HLINECKÁ 30 SKI 2010
HIGHLANDER CUP 2010
Závod v běhu na lyžích volnou technikou
Závod je součástí dvoj-závodu HLINECKÁ 30 MTB&SKI 2010
do kterého se započitává pořadí podle pravidel HL.30 !!!
( letní část HLINECKÁ 30 MTB se bude konat 31.7.2010 )
místo: Hlinsko v Čechách – lyžařský areál KKL – RATAJE
SOBOTA 30. LEDNA 2010
Více na http://ckmtbhlinsko.7x.cz/file/15734798
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod Miloš » 21 led 2010 16:53

Ještě něco k tomuto víkendu. Co se tak domluvit ještě i na neděli :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

tyto
Hobík
Příspěvky: 7
Registrován: 20 dub 2004 09:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zážitky z tréninku na běžkách.

Příspěvekod tyto » 23 led 2010 00:39



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host