Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Všechno o trénování.

Moderátoři: major, Moderátoři

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 27 črc 2012 11:12

Tímto zahajuji restart toku informaci na tomto webu. Který byl po určitou dobu omezen díky určité reorganizaci v oddíle a následně přerušen díky prolomení zabezpečení s následným zahlcením pro nás i veřejnost, nesmyslných informací :|
Z hlediska množstvý dat nebylo reálné vymazat pouze nežádoucí a tak jsme z hlediska historie přišli o řadu zajímvých témat a informací. Ale snad následující budou více zajímavé a to nejen pro lidi z oddílu :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 03 srp 2012 15:16

Zítra to jest v sobotu třetího srpna by mělo být docela vedro. Přišel návrh vyjet tedy o hodinu dříve, sejdeme se tedy přibližně na osmou hodinu dopolední :)
Zdenda se omluvil protože má v plánu něco delšího než co tu běžně jezdíme :|
Už se těším na návrhy co zítra dáme :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 05 srp 2012 13:39

Včerejší sobota je minulostí a tak je možné vzpomenout co přinesla :)
Nebyl to žádný rutinní trénink se snahou o co nejvíc - kopců, kilometrů, nástupů či demonstrace síly jednotlivců. Byl to opět společný trénink kde je dostatečný prostor na pokec při kterém kilometry velice svižně nabíhají. Tak že jsme najeli řádově 150km s 3100 nastoupanými metry kde se našel prostor jak na poznání silnic po kterých jsme ještě nejeli a nebo i úseků v kolektivním závodním nasazení.
V našem okolí panuje názor že společné tréninky jsou v našem podání hltáním dvoustovek. Podíval jsem se tedy do historie záznamu tréninků a konstatuji následující, loni v zoně 200 -250km odjety 3 :)
A letos zatím jednou 200km, ovšem řádově 150 je daleko více :) Tímto je snad dostatečně vyjádřeno důvěřuj ale prověřuj, okolí nás tedy poněkud přeceňuje :?
Tak zatím čau :?
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 19 srp 2012 13:44

V druhé půli července se Zdenda účastnil etapového závodu horských kol Sudety MTB Challenge. Do cíle dojelo 140 závodníků ze 14 států. Jak je jeho soupeřům a kamarádům známo nebyl to letos první etapák v této sezoně tedy ani celkově :?
Byla to ovšem premiera z hlediska nového kola ve velikosti 29" v provedení karbon, výbava léty ověřený Sram. Zdenda opět nezklamal a celkově mezi všemi kategoriemi si polepšil na celkově 5.místo :)
Výsledky zde http://www.mtbchallenge.com/
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 21 srp 2012 10:33

Pondělí fakt nepříjemný vedro :( dal jsem 330 kilometrů v tom největším :) ale autem :?
Příjemným sportovním zpestřením byl závěr třetí etapy - Vuelta. Viděl jsem posledních deset kilometrů a fakt nádhera, už se těším na další přenosy :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 23 srp 2012 10:50

Ještě se vrátím k pátku a sobotě to jest 17. a 18. srpen silniční cyklistika v Hradci Králové. Proč :?: no protože to byli závody pod hlavičkou cyklistického svazu které jsou důkazem toho že to není vše tak docela o svazu ale lidech :idea:
V pátek i v sobotu před hlavním závodem si mohli na stejné trati jako profi zazávodit hobby :) a to s plným servisem z hlediska zabezpečení trati a samozřejmě všeho co s tim souvisí (zdravotní zajištění, bufet, výsledková listina, důstojné vyhlášení vítězů, ...) :)
V sobotu se jelo kritérium kde je uzavřený okruh tak nějak samozřejmostí a proto tento typ závodů amatérští pořadatelé nepořádají.
Ovšem v sobotu se závodilo v hobby kategorii na okruhu přes 100 kilometrů a co se týká dopravní situace tak s takovým zabezpečením jsem se doposud nesetkal na žádném amatérském závodě včetně maratonu. No a nyní co mám konkrétně na mysli. Trať jsem si objel bez startovního čísla a vzhledem tomu jsem nikam nespěchal a pohyboval jsem se tedy mezi těmi kteří jeli více méně z hlediska ůčasti. Za závodníky jel lékař který měl dost práce a postižení cyklisté rychlou pomoc. Na křižovatkách nestáli pouze dobrovolníci které dost řidičů nebere na vědomí ale byli tam i policisté a kovové plůtky jakožto zábrany. Zábrany však byly téměř na všech vjezdech k silnici na které se závodilo :) Aut v protisměru jsem potkal naprosté minimu dalo by se vyjádřit spočítám na prstech jedné ruky, že by náhoda. Tak tohoto komfortu si užívali i ti poslední. Jak vidno v praxi kvalitně zajištěné závody se uspořádat dají, účast hobby jezdců v počtu téměř 200 lidí hovoří o tom že to není o svazu ale lidech. A bylo by jich ještě více kdyby se někteří nezdráhali zaplatit startovné které se na první pohled mohlo jevit jako vysoké, průběh akce ukázal že to co startující dostali bylo na naše poměry vůči startovnému nadstandartní.
Pádů bylo požehnaně jak jsem viděl i slyšel. Z velké části to je ovšem daň za to že hobby jezdci jezdí závody na pláštích :| Galuska je prostě při rychlém defektu daleko bezpečnější jak pro samotného jezdce tak jeho spolujezdce.
Nyní položím řečnickou otázku kolik lidí se musí lidově řečeno otlouct o asfalt a kolik lidí musí přes tyto lehnout aby si cyklisté a informační média uvědomila jak moc je plášť v kolektivním závodním nasazení nebezpečný :?: :?: :?:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 23 srp 2012 10:55

V sobotu jedeme v devět. Účast ohlásil Martin z Prahy, to tak pro inspiraci pro ty co váhají kam v sobotu :?
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 26 srp 2012 19:39

Víkend za námi a snad pro všechny spíše vydařený :)
Martin přijel, byl tady i Karel po dovolené tak jsme to pojeli poněkud komorněji, to jest s posezením před cukrárnou s kávou a zákusky. Počasí přálo tak že jak tam někdo řekl jak v Itálii :D
Příští víkend pokud bude přát počasí opět v 9 hodin sraz a zas dle momentální situace se domluvíme co dáme :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 10 zář 2012 15:57

Co se týká společných švihů tak se mnou do konce září nepočítejte :|
Ovšem o to více počítejte co se týká nového oblečení, předpokládám že dvoje kraťasy by měli být standartem :wink: pro ty co chtějí něco najet :)
Ještě něco málo co se týká Zdendy. Ten má sportovní činnost doposud omezenou díky vykloubenému ramenu, podrobnosti až se sejdem u společného stolu může zdělit sám. Já jen podám informaci o tom že díky tomu je nejen on bohatší o zkušenost že pořadatelé závodů zdravotní zajištění řeší jen papírově. Zdenda si po pádu dal sám kolo dohromady aby mohl dojet na bufet kde čekal 45minut na odvoz na zdravotní pohotovost. A to první ošetření dostal až po tom odvozu tak že 45 min čekání na odvoz na místo prvního ošetření. Tak že první ošetření až dost po hodině co nahlásil že potřebuje lékaře :(
Tak že jezděte všichni opatrně aby se Vám nikomu nic nestalo protože řadu pořadatelů zaplacením startovného přestáváte zajímat. A to i přesto že jedete v první desítce :shock:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 04 kvě 2013 20:33

Po dlouhé odmlce něco málo na důkaz toho že fungujeme :wink:
Můj osobní výpadek z pravidelné sportovní činnosti byl daleko větší než jsem na začátku předpokládal ale nebyl jsem sám. Přesto že o proti předchozím letům se dáříci že na kole nejezdím mám přes 1000km. Nedávno když jsem to řekl kamarádoj tak ten odpověděl no já teda jezdím ale nemám o moc víc.
No a dnes jsme se poprvé sešli ve větším počtu než ve dvou díky počasí a pracovní vytíženosti řady z nás :)
Teď bych měl chuť napsat kolik a jak rychle s poukázáním na vytrvalostní pásmo ...... Ne jednou jsem řekl že už ne tak ne :lol:
Tak že příští sobotu opět v devět :wink:
Ještě infomace na čekatele nového oblečení. Oblečení je zde tak si ho můžete začít fasovat, podmínkou je zaplacení členských příspěvků.
Dnes jsme s Markem vyzkoušeli letní dres s dlouhým rukávem který odolává studenému větru což je super. Dres krátkým rukávem je ze třech materiálů tak že ještě lepší než jsem čekal, kraťasy super.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 01 čer 2013 20:46

Dnešek měl propršet a tak se stalo.
Jeli jsme tedy stovku s výjezdem na Stolowe hory :wink:
Jízda v dešti bez blatníků má skutečně své kouzlo i smysl :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 23 čer 2013 09:22

Sobota ráno 23.června prší. Do jaké míry však letos jezdit dle počasí :?:
Sešli jsme se na vzdory mokré silnici a mírnému dešti a vyjeli jsme směr Jínolice u Jičína, řádově po hodince jedeme po suché silnici a se sluničkem :D
Následně jsme projeli Mladějov, kolem Vyskeře na Hrubou skálu, Újezd pod Troskami a Dřevěnici s Bělohradem. Nazval bych to zážitkovým tréninkem, neokoukaná panaromata, silnice po kterých nejezdíme často tak že do určité míry člověk neví jak je to které stoupání dlouhé a tak všelijak podobně :)
Zdenda byl na závodech v Itálii a Marek zřejmě na Rampušákoj, tak pokud bude čas tak se o tom ještě zmíním.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 30 čer 2013 18:32

Tuto sobotu nabaženi z minulého víkendu se opět sešli s tím že se pojedeme do Českého ráje :)
Hned od rána bylo veselo, tak nějak díky okolnostem docházelo ke spoždění v odjezdu, tak jsme vyjeli o hodinu později proti původnímu předpokladu.
Jeden z několika důvodů bylo zpoždění dvojice která jela na sraz do Hradiště z HK což je 30km, ten kterej si celou situaci dobíral slovy to kdybych věděl tak jsem mohl ještě spát, před vyjetím musel měnit gumu protože ji měl proříznutou. Když jsme mu to říkali reagoval haha srandičky, ty jsou nové.
No následně jsme se kochali výjezdy a výhledy, Roprachtice, Kozákov od Záhoří, Vyskéř, Hrubá skála, Mladějov, Jínolice .... :)
Tak že ve výsledku najeto 170km pro nás co jsme vyjeli z Hradiště, slečna s přítelem co přijeli z HK o 30navíc plus odjezd ale ne už do HK ale pouze řádově 10km do jedné obce na víkend. Z HK ke mě a ode mě na víkend s baťohama na zádech :)
Tak že zas někdy páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 31 črc 2013 10:44

Počasí přeje a tak jezdíme dle časových a fyzických možností :)
Silniční sezona je tak říkajíc ve své druhé polovině a tak si víkendy užíváme ve stoupáních Orlických nebo Krkonoškých hor z naši i Polské strany. Nejsme vybíraví na povrch vozovky a tím jsou naše možnosti tras a jejich rozšiřování daleko větší o proti cyklistům co potřebují mít pod kolem jen vyžehlený asfalt :wink: V tomto směru je možno absolvovat hodně kilometrů mimo provoz na běžných silnicích. Dalším bonusem jsou až 25 kilometrů souvislá stoupání v poloměru 50 - 75 kilometrů od Dvora Králové nad Labem, tak že není třeba jezdit až na Zlaťák.
Minulou sobotu jsme v poklidu absolvovali výjezd ke kapličce nad Výrovkou, stoupání Portáškama s výjezdem Jelením údolím nad úroveň Pomezních boud a následně přes Polsko domů. Docela šokem byl sjezd od Kocbeře domů protože to bylo jako když vjíždíme do rozpálené trouby :(
V pátek opět rozešlu SMS s informací předpokládaného srazu a následného odjezdu.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 03 srp 2013 19:44

Sobota večer je tu a na dnešní švih jsou už jen pěkné vzpomínky :D
Ráno v sedum za velice přijatelné teploty se pouštíme hned do stoupání, až za Hrádečkem nad Svobodou je rozhodnuto kam jedeme. První významné stoupání na Strážné od Lánova, následně po sjezdu vystoupat na Špindlerovku. V jednu chvíli jsem si myslel že vzhledem k předpokládaným teplotám tam vyjíždíme mezi posledními, když jsem viděl co lidí jede dolů :)
Nahoře bylo poměrně hodně silničářů a to i početná skupina z Holic v Čechách v čele s panem Vondroušem. Při sjezdu ze Špindlerovky jsem žasnul co lidí tam ještě stoupá a to už za pěkného vedra. Návrat se konal opět přes Strážné s tím že jsme odbočili směrem k Hříběcím boudám a cestou krytou lesem jsme jeli na Tetřevky, na tomto stoupání se však opravují mosty a jeden tam momentálně vůbec není. což ovšem není nepřekonatelný problém, s chodci a cyklisty je počítáno :wink:
No a z Pece už přímo domů přes Hrádeček kde se na bývalé chalupě V.Havla chystalo nějaké mejdlo, tolik aut jsem tam podél silnice nikdy neviděl :lol:
Tak že dnes 175 km a nastoupáno řádově 2600 m s tím že obtížnost tvrdila teplota která se postupným sjížděním silně zvyšovala.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 18 srp 2013 12:53

Sezona v plném proudu a díky počasí které nemusí vyhovovat každému se jezdí fakt super :wink:
Minulou sobotu, jsme byli na Zlaťáku následně od Vítkovic vyjeli na Benecko a po zdolání Strážného jsme si užívali dlouhého sjezdu směrem domů :D
V týdnu jezdíme míň ale intenzivněji ale tento týden byl vyjímečný v tom že ve středu jsem jel celkem sám 100km. Vzhledem tomu že nejezdím už několik let žádné závody se projevil nějakej krátkodobej absťák a na určitou dobu jsem šel do nejvyšších pater intenzit. Spouštěčem byl městský motocykl za kterým jsem se chtěl jen tak poněkud rychleji vyvézt a pěkně vytočit nohy. Řidič ale byl jiného názoru a ačkoliv to jelo maximálně tak 45 km/h snažil se o to více ve stoupáních kde se snažil tuhle rychlost udržet což se mu docela dařilo. Uvisel jsem a ještě ve čtvrtek jsem cejtil nohy :wink:
Tak mě ve čtvrtek večer napadlo že s někým večer na pohodu nohy vytočím. Zavolal jsem Honzoj a včetně jeho bráchy jsme vyjeli. No tak to bylo celkově ještě intenzivnější než ve středu.
Z 15 evidovaných wattových maximálek od 5vteřin po dvě hodiny jsem letos vylepšil 12. Na jaře jsem uvažoval že dosavadní maxima uložím a začnu znovu ůměrně věku, tak že tento záměr odkládám :D
V sobotu jsem se vydal na kole podívat a následně objet trať silničního závodu Velká cena Hradce Králové. Přijel jsem s patnácti minutovým zpožděním (po startu hobby), odkliknul jsem si interval a v takovým pohodovým vytrvalostním tempíčku jsem se vydal objet závodní okruh. Za Olešnicí dojíždím prvního opozdilce ale 12% stoupání jde pěšky tak že spolupráce nebyla to je na mě fakt hodně pomalí. Předpokládám že další lidi si to prásknou na Sedloňově a následně při stoupání na Šerlich se mohu k někomu přidat. Nojo ale v Deštný na chvíli zastavuju protože vidím známé tváře a tak se s nima zdravím (vídáme se jak se říká jednou za uherskej rok). Na Šerlichu stojím znovu tam mě kluci říkají že to mám za posledníma na kousek ale čas letí a krátkej pokec je v dané situaci cennější než se za někým honit. :wink:
Komáří vrch, předjíždím ale není zájem o zvýšení tempa, tak to prostě je když si to člověk práskne a dojde mu tak je konec, mám řadu osobních zkušeností :wink: Tak jedu pořád sám prakticky až do Dobrušky na náměstí.
Pokecal jsem s několika lidma dal dvě buchty se švestkama v místní cukrárně, a s klukama z našeho oddílu na kolech hurá domů.
Tak a teď jsem dopil fakt skvělou kávu, dostatečně zregeneroval a mohu se jít převléknout sednout na kolo a hurá do kopců :D
Tak zas někdy páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 25 zář 2013 09:38

Tuto sobotu 28.9 opět společnej.
Svoji účast avízovali přespolní Jirka a Martin z Prahy.
Předpokládaná trať krátká to jest 80 - 120km s možností pokecu nad kávou co bylo a eventuelně co bude :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 09 kvě 2014 15:28

Tímto všeobecně odpovídám na dotazy typu kdy, kde, kdo, kolik, .... :?:
Tak říkajíc každou sobotu v 9 hodin tady u mě v Choustníkově Hradišti, trasa se domlouvá v okamžiku odjezdu nebo během jízdy.
Zúčastnit se může každý kdo má chuť a zájem o jízdu v kolektivu. Držíme se nepsaného pravidla na základě úcty, pokory a zodpovědnosti vůči ostatním, to jest kolektivně vyjíždíme a tak se taky vracíme. Nikoho nenecháváme na trase svému osudu. Což ovšem nevylučuje intenzivní úseky :wink: , tak že si každý příjde na své. Velkým přínosem mimo jiné je pochycení základních návyků jak se jezdí ve skupině, což v dnešní době nikde žádný kolektiv neumožňuje.
Nejsem vědma a tak nedokážu nikdy předem odpovědět kolik se nás v sobotu sejde a kam či kolik kilometrů pojedeme.
Ovšem co vím zcela určitě nescházíme se z důvodu krátkého a intenzivního tréninku na který je dostatek času v týdnu. Krákým mám na mysli jízdu do 2-3hodin kdy první člověk odpadá po několika minutách a první na místě určení otráveně a povýšeně čeká s nepatřičnými komentáři na ty kteří se rozhodnout jízdu dokončit :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 10 kvě 2014 18:10

Večerní hodina sobotní je tu, čas na krátkou informaci jak to dnes bylo :)
Sešlo se nás šest plus jeden novic, z hlediska počasí jsme dali přednost rovinám s mírně zvlněnou střední částí. Jelo se svižně pohromadě, k částečnému rotrhání došlo při intenzivních úsecích v kterých jsme se vystřídali všichni. Mile jsem byl překvapen jízdou novice nejen po stránce fyzické kondice, technikou šlapání ale i jízdy ve skupině o to více že je to samouk který neobjíždí závody :wink:
Tak že opět v sobotu :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 27 kvě 2014 08:51

Čas letí je tu druhá půlka května, počasí dlouhým vyjíždkám moc nepřeje :(
Jezdíme tedy aspoň lehce nad 100km. Minulou sobotu to bylo téměř 130km s 1600 nastoupanejma metrama. Tak že lehce zdolatelnej švih téměř pro každého.
Dotazy na naše společné ježdění se v poslední době množí. Tímto opakuji sobota od 9hodin, a trasa se určuje či mění během jízdy. Pokud by přišla vedra tak se vyjímečně domluváme v pátek na odjezdu o hodinu dřív. Na reakce typu že jezdíme hodně a navíc neustále vyhledáváme stoupání, mohu snad jen reagovat tím že kdo to nezkusí jen těžko může posuzovat jak je to náročné ve skupině kde nejde o to kdo koho urve nebo jak to komu co nejrychleji a nejvíce znechutit. Tady se jezdí skutečně kolektivně.
Na krátké a tedy rychlé švihy má každý dostatek času v týdnu od úterý do čtvrtka po pondělní regeneraci jak je mezi sportovci běžně zvykem :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 03 čer 2014 08:41

V sobotu se sešlo sedm statečných s vyhlídkou lepšího počasí a tedy možnosti najetí více kilometrů a úměrně tomu nastoupat více metrů :wink:
Což se docela naplnilo a začali jsme Šerlichem z Kvasin dál jsme pokračovali přes Polsko. Zvládl to i člověk co s náma jel tuto sobotu téměř po několika leté pauze a letos má zájem se k vrátit k pravidelnějšímu ježdění.
Kdo měl čas a chuť jel ve skupině i v neděli směrem na Seč a zpět. Což se ale netýkalo mě z důvodu momentální fyzické kondice v návaznosti na čas. Tak že jsem jel sám 112km ve svém tempu v kopcích a nastoupal jsem příjemných 1500m.
Těším se tedy na další víkend :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 08 čer 2014 16:41

Sobota 8.června, konečně teplíčko ovšem zákon schválnosti a někteří jsme byli limitovaní časem návratu :roll: . Většina se přízpůsobila a tak vyjíždíme vstříc prvním letním kilometrům bez základní informace kudy a kam :wink: , to v podstatě věděli dva lidi kteří nás z části vedli silnicema kam běžně nejezdíme.
Tak že opět sedm statečných seřazených do vláčku včetně Jirky Andrleho jakožto nejodhodlanějšího muže skupiny přežít se svoji vahou hlavně stoupání :)
Do Jílemnice jsme přijeli ze směru odkud jsem to vůbec nečekal že je možné se tam dostat, Benecko jsme samozřejmě nemohli vynechat :wink:
Bez defektů a jiných problémů jsme najeli přes 120km.
V závěru jsem pochválil novice Pavla který na kole spíše turistického charakteru (trojpřevodník) jezdí tak říkajíc ukázkově. Je to člověk bez nějakých závodních ambicí který má tak říkajíc dokonalou frekvenci šlapání a dokáže se v cyklistickém kolektivu pohybovat jako by se v něm narodil :) Dokáže tahat nejen stoupání ale i roviny, díky jemu jsme se letos ve sjezdech přiblížili 80km v hodině. Krásně čte a projíždí zatáčky.
Během jedné ze zastávek přišla řeč na téma jehož se týká stručná informace na stránkách pod odkazem - Nabízíme
Tento odkaz je jen stručným nastíněním toho co členství v oddílu umožňuje, tímto to připomínám.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 10 črc 2014 11:28

Je čtvrtek a Zdenda s Jardou odjeli do Rakouska s horskejma kolama k účasti na maratonu Salz. :)
Tak držme pěsti aby jim vše vyšlo dle jejich představ :wink:
Zdenda má letos poněkud méně závodních kilometrů o proti předchozím letům ale jezdí stále moc pěkně.
Celkové pořadí na Pavé http://www.pavetour.cz/node/53
Jeden závod z D.P. http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1408.pdf
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 27 črc 2014 14:02

Zdenda se na Salzkammrgut neztratil.
Zde je celkové pořadí bez rozdílu kategorií, Zdendu najdete na 17.místě :)
Trať 211km s 7049 nastoupanými metry.
http://trophy2014.info/

No a vzhledem tomu že rozumné výzvy a překážky je dobré zkusit překonat. Tak následující víkend Jarda a Honza se vydali na Pradět s tím že vrcholům předcházejícím se nebudou vyhýba, například Šerlich, Červenohorské sedlo. Abych nezapoměl podotknout jedná se o akci na jeden den bez doprovodného vozidla. Doba odjezdu 5 hodin ráno.
Jízda v číslech 375km za 15h 32min, nastoupáno 7183m. :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 27 črc 2014 14:16

Sobota 26.7 s předpovědí pěkného slunečného počasí si žádala opět něco příjemného. Pro mě tím spíš že jsem se v týdnu dostal na kolo jen jednou a to velice krátce.
Přání bylo podívat se na Snědavu a dát jedno stoupání které jsem ještě nejel. Kolektiv souhlasil a tak jsme to obsolvovali s bonusem jednoho stoupání navíc :)
Za sobotu máme tedy zaznamenáno řádově 185km a 2500 nastoupáno :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 03 srp 2014 19:36

Sobota 2.srpna velký den cyklistiky na Trutnovsku, ještě se rád vyjádřím takto návrat ke kořenům silniční cyklistiky :wink:
http://www.krakonosuvcyklomaraton.cz/
Pět lidí na startu kteří opět zviditelnili cyklistický oddíl s více jak stoletou historií, nyní s názvem Jiskra Jaroměř - Potocký :)
Tak říkajíc domácí závod tak že kdo má letos aspoň něco najeto a byl zdraví postavil se na start ale zároveň dojel v časovém limitu do cíle.
Pro ty kterým se nechce listovat výsledkovou listinou - 19.Adam Škopek, 22.Zdeněk Melša, 97.Jan Feist, 111.Pavel Kwiecin novic, 147.Jaroslav Feist. Pořadí před jmény je bez rozdílu kategorií, pro náhodné čtenáře stručné vysvětlení proč nezvýrazňujem umístění v kategorii. Nikoho z nás to neživí jezdíme pro radost a pokud pořadatel nerozlišuje kategorie při startu a pouští vše najednou v jednom balíku tak proč rozlišovat nějaké kategorie dodatečně na papíru při dojezdu do cíle :) :wink:
Také je více potěšující když člověk který denně chodí do zaměstnání a někteří se v týdnu před závodem na kolo ani nedostali jsou v celkovém pořadí v první třicítce. Mnoho dalších za třicítkou z toho nevyjímám :wink:
Všem děkuji a blahopřeju k podaným výkonům.
A na závěr pochvala pro mě :D
Jsem rád za ty kteří se mnou roky zdílí dobré i zlé a ve sportu dokáží realizovat mé rady k společné radosti :) . Samozřejmě je to o oboustraném předávání zkušeností :wink:
To jest dokáží z omezeného časového prostoru pro trénink vytěžit tak říkajíc maximum.
Nyní by bylo možná vhodné jmenovat lidi kteří oddílem prošli s tím kdo jaký měl sportovní potenciál a jak s ním naložil. To však momentálně není reálné.
Ale mohu stručně vyjádřit za dobu mého působení což je řádově 37let. Kdo přišel se zájmem o výkonostní růst včetně toho že na to lidově řečeno měl tak od nás šel do vrcholového střediska a následně reprezentoval. Tam se ale nemohl dostat každý, ovšem né každý potom také touží. Jsou tu také ti co chtěli posunot svá maxima na úroveň domácích soutěží. To se daří ale pouze s těmi kteří jsou upřímní a zodpovědní nejen vůči sobě ale i kolektivu :idea:
Asi bych měl zmínit něco konkrétnějšího ale zmínímli jednotlivce nebo několik lidí spousta dalších může pociťovat určitou křivdu proč jsem se nezmínil o nich.
Zmíním tři lidi vzrůstem postavy patřícím v tomto oddílu k nejvyšším :)
Adam Škopek ohromný fyzický potenciál, když tu začínal snažil jsem se v něm podpořit myšlenku že by se sportem mohl určitě dobu živit. Z objektivních důvodů kde sehrák svoji roli i ůraz při závodech k tomu nedošlo. Nyní jezdí na kole když mu to čas mimo zaměstnání a zdraví dovolí. Celí týden před závodem neseděl na kole.
Zdeněk Melša pracoviště 30kilometrů od místa bydliště, spousty práce na soukromých pozemcích. . .
Na kole začal pravidelně jezdit řádově před deseti lety a o něco málo později závodit. Tak že žádné cyklistické zkušenosti pro člověka po dvacítce což je na jednu stranu špatně ale dobře v tom že tam nebyli zafixované ty špatné :) Jeho způsob závodění hodně lidí zná, on nešpekuluje. Když se při stoupání na Pomezky ve skupině střídalo tempo čímž se ztrácel přehled kdo kde je najel na špic nasadil svoje tempo ( 96 otáček při stoupání na Pomezky) a všichni byli rádi že jedou natož aby cukali. No a na Pražskou výkon zopakoval tak že ho neurvali :wink:
Luděk Broulík nejdříve přišel že si koupí nějaké laciné silniční kolo jestli ho to bude prej bavit. Po půl roce projevil přání se se mnou svézt, tak jsme jeli a 30kilometrů mě nepustil před sebe. No a tuším že to bylo tak na 70tým když jsem se optal před křižovatkou kam dál odpověděl nekratší cestou domů. Totálně mu došlo. Následující rok začal jezdit na společné tréninky a v mírně zvlněném profilu vydržel veškeré naše dlouhé tréninky. A v dalším roce se začal prosazovat i Krkonoš.kopcích a tak řádově 40cátník opět velký progres. Nyní se věnuje více běhání a léčí úraz.

Tímto ještě jednou dík všem kteří prošli a nebo jsou v oddíle s moji dominatní přítomnostní :) :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 11 srp 2014 13:45

Další týden za náma, co se tak nějak událo mimo velkou cyklistiku to jest na úrovni rekreace až hobby.
Veterání nad padesát kteří zdárně absolvovali Krakonoš.cyklomaraton následně v neděli opět závodili na svých oblíbených závodech. Na časech a výsledcích nebylo znát že den před tím závodili v Krkonoších :) Nejen já jsem si položil otázku. Proč se drtivá většina z generace mladších cyklistů z našeho regionu se neúčastnila závodu v sobotu ani vneděli :?:
No potěšující může být snad aspoň to že někteří byli v sobotu diváky u trati :) No nic tohle není z tak docela z mé hlavy to jsem si vyslechl od aktivního a staršího cyklisty než jsem já :wink:
Nyní to podstatné na co mám částečně vliv.
Po tom co jsem řadě lidí odpovídal proč Zdenda zajel jak zajel a zda někde neudělal chybu, že mohl být třeba o několik míst lepší moho poskytnou další jeho výsledky.
V podstatě téměř nikdo mimo oddíl nevěděl že on krátce po dojezdu závodu odjíždí do Německa na maraton MTB.
Tak že po dojezdu krátce zrelaxovat, u mě vyzvednout nachystané kolo, doma rychle něco přeprat a následně v jedu hodinu po půlnoci ulehnout v místě startu ke spánku :wink:
Nejen k jeho nemilému překvapení ho nepustili v první vlně a tak jel z poslední. Okomentoval to následovně, no tak jsem si utvořil osobák v předjíždění :)
Zde jsou výsledky z nedělního závodu, Zdenda 23.místo http://www.triathlon-service.de/ergebni ... hp?nr=4722
A zde celkové pořadí po třech závodech na 5. místě http://www.marathonman-europe.com/downl ... nnlich.pdf
Tímto jsem vyjádřil asi tak vše podstatné a zas někdy páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 21 srp 2014 12:47

Sobota 16.8 Opočno, deštivo ale přesto vyjíždíme ve dvou klasicky bez blatníků s odhodláním podpořit soutěžící cyklisty na vrcholu Šerlichu :wink:
Honza točí nad Sedloňovem má technické potíže a čas ho tlačí z hlediska potřebného návratu domů. Pokračuji sám v dešti a mlze dojíždím v dostatečném předstihu na verchol. V kategorii řekněme hobby přijíždí velice svižně první závodníci se Zdendou, řádově pěti minutách je tu Pavel a asi po třech za ním Jarda. Krátce na to se přesouvám na Komáří vrch a pak docela dlouho stojím na první křižovatce kde je možno odbočit na Zdobnici. Tam jsem viděl co lidí mělo problémy se špatně viditelnýma směrovkama závodu, zelená na bílém podkladu není šťasné řešení a tak řada lidí co okruh nezná značně zpomaluje a někteří dokonce špatně odbočují na Zdobnici :shock:
Samozřejmě vidím i jednotlivce za autem :(
Následně odjíždím do Zdobnice a přes Luis.údolí zpět domů v patřičné průtrži mračen.
Postupem času se dovídám že za autem jezdilo daleko více lidí než jsem viděl. Což potvrzuje situaci v dnešní společnti :idea: účelovost, sobectví, ...
Nakonec jsem rád za rozhodnutí nejet sledovat vyhlášení výsledků. Případně vyslechnout diskuze závodících kde se určitě nejvíce dmuli pýchou paraziti (proč jinak by to dělali :?: ), kteří dokáží pokřivit každou dobrou věc, díky své blbosti se nad chytré povyšují a přihlížejícím je pravda jen pro smích, protože se s parazity poctivím chechtají do očí.
Umístění lidí co hájí naše barvy v první půlce - 18. 84. 103.
Zde jedna z fotogalerií http://numinek.rajce.idnes.cz/GRAND_PRI ... raje_2014/
Výsledky http://www.grandprixkhk.cz/grandprix-kr ... /vysledky/
Přeji příjemný den :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 01 zář 2014 13:49

Sobotička :) společnej :) paráda :)
Nebylo to ani tak o kilometrech jak o nastoupaných metrech. Nejeden z nás se dostal do míst kde ještě nejel. Malou část jsme jeli po Polské straně, kde je stále více našinců. Česká nesnášenlivost řidíčů se tímto také projevuje na silnicích v Polsku :( Tak že se mě na krátko vybavili nápisy v Rakousku a Německu když jsem tam ještě často jezdil - Češi prosíme vás nekraďte tu. O naši minoritě to nebylo :) To se zmiňuji jen proto co tam začíná kazit dobrý pocit z cyklistiky mezi ohleduplnými Polskými řidiči. Protože pokud cyklisté nejedou jako stádo tak je Polští řidiči více jak dostatečně respektují a jsou velice ohleduplní. Ale řada sobeckých a neohleduplných našinců tam zatahuje naše národní chování :(
A po mém krátkém konstatování zpět k naši jízdě. Užili jsme si krásné výjezdy po málo frekventovaných vozovkách, s patřičným rozhledem po krajině. Při 122km jsme nastoupali 1838m, ty metry by šli poměrně výrazně navýšit téměř bez navýšení kilometrů ale půlce z nás to už nejelo jak bylo potřeba. Tak že svižným transportním tempem jsme se od Dobrušky ubíraly k domovu :wink:
Snad nás čeká ještě několik příjemných víkendů abychom společně ještě něco zajímavého dali :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 08 zář 2014 10:05

Kdo jste si jak užil slunečný víkend :?: :)
No slunečný až na ten déšť v na polské straně Krkonoš a průtž mračen na naši :roll: Průtž to byla taková že cyklisté ve sjezdu byli rychlejší než motorová vozidla :shock:
Pavel v sobotu byl předvést naše barvy druhým místem při časovce na Špindlerovku :) tímto mu ještě jednou blahopřeji :wink: Více zde www.spindlerovkacup.cz
Letos snad poprvé jsem na něco delšího vyjel i v neděli, nějak mě to s tím ježděním jde od deseti k pěti. Ale jsem rád že se na to kolo aspoň občas dostanu :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 14 zář 2014 16:29

Neděle , prší a prší :(
To není tak nějak příjemné protože sobota vyšla moc pěkně 158km a 2282m nastoupaných. Chtělo by to tu včerejší práci počítačově vyjádřeno uložit :) nenechat ji v niveč. To jest chtělo by to dnes několik hodin v rekreačním (regeneračním ) tempu jako minulou neděli :wink:
No vlastně ještě k té sobotě, při zpáteční jízdě z Kozákova před Bozkovem jsem přišel o signál GPS tak že mám velkou část záznamu nekompletní nejen z hlediska mapového záznamu ale i kilometrů. Naštěstí se toto týká jen sociální sítě strava.com :)
V osobním deníku mám vše od profilu trati po poslední kilometr včetně všech dalších záznamů.
No vzhledem tomu že včera byl společnej nejel jsem to sám a bylo to opět super s tradiční občerstvovačkou na Kozákově (horká čokoláda, jablečný závin, ..)
Tak že dokud počasí přeje budeme soboty jezdit na silnici.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 22 zář 2014 10:02

Z pátku na sobotu celá noc propršela, do kopců se nám tedy nechce.
Dáváme přednost rovinám a tedy vyrovnanému tempu s minimálním předpokladem prochladnutí kdyby nás neplánovaně zastihla voda. Zadařilo se a najíždíme ve finále né moc, lehce nad 100kilometrů přesněji vyjádřeno mě comp napočítal 125km :)
Tímto je řečeno že Zdenda se musel obejít na Sudetech bez našeho fandění.
Vyrovnal se s tím ovšem skvěle. Jak se vyjádřil on sám, letos bez jakékoliv krize od statrtu až do cíle v pohodě. Tak že poslední měřené stoupání řádově za 6minut 30vteřin což není pomalé :)
No a celkově 37.místo z 579 lidí kteří dojeli do cíle :wink: Ve své kategorii to je samozřejmě lepší :)
Výsledky http://www.sportsoft.cz/cs/zavod/overview/1229
Nebo zde http://www.sportsoft.cz/OfficialResults ... 9.20.07.31

Jo sobotu jsem ztrvrdil v neděli 80km :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 29 zář 2014 10:14

Krásný týden včetně víkendu, MS v cyklistice s možností ježdění se sluníčkem v závěru týdne co více jsme si mohli přát :)
Tak dnes něco vyloženě za sebe.
Vzhledem tomu že s přibývajícím věkem jezdím pomaleji a pomaleji. Navíc nedodržuji nějakou pravidelnost, tak docela s údivem sleduji objem kilometrů který je přes 7tisíc :shock:
Tak doufám že ještě něco najedu nejen tento kalendářní rok ale i v letech nastávajících :)
Což samozřejmě přeji i všem kteří ještě jezdí a nenechají se odradit počasím nebo jinýni objektivními potížemi :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 13 říj 2014 12:32

Čtyřicátý první týden, říjen no super počasíčko :D
Je to letos poprvé co jsem během týdne byl šestkrát na kole :D
V sobotu při rozpravě před vyjetím zmiňuji mimo jiné přání vyjet na Špindlerovku z Polska. Roky přibývají a toto stoupání je fakt náročné, výjezd na Zlaté návrší (Vrbatova bouda) je o proti tomuto procházkou v růžové zahradě :wink:
Cestou pod stoupání jsem několikrát tázán jak se cítím, odpovídám že dobře a jsem si vědom že se mě po tom co poslední roky na kole předvádím nevěří :) Což mě daleko více motivuje :wink:
Vím že mě čeká řádově hodinová práce ve stoupání kde jsou v druhé půlce dvě stojky přes 20% ovšem to ještě nevím že první část stoupání se dá najed ze směru který neznám. A tak ho poznávám a je výrazně náročnější než ten nájezd kterým jsem doposud jezdil :shock: už tady musím zdolat stojku přes 20%.
Prakticky každé z mého pohledu významné stoupání mám zájem vyjed čistě bez zavahání a tedy vyndání nohy z pedálu. S tím co jsem nečekal je to náročnější ale i když v posledním kilometru morálně hodně strádám neslezu, nesnížím se ke kličkování a dávám celé stoupání čistě. Téměř celé v sedle :D
Na vrcholu mě čeká pocit blaha a slova uznání s tím že se mě fakt nevěřilo že to dokážu vyjet. Domů jedeme svižně nejkratší cestou a na dotaz zda přes kopec svaté Kateřiny odpovídám bez zaváhání samozřejmě nějaký 7% kopeček se stojkou výrazně přes 10% mě nerozhodí. A nerozhodil, vyjel jsem ho v letošním nejrychleším čase :D
Lehká příjemná únava je znát a spát jdu po půl noci abych ráno odháněl myšlenku na pěti až šestihodinovou jízdu po sobotních 145km. Cítím se fakt skvěle, na kolo usedám tedy před polednem na svižné vyjetí. Doma jsem po necelích 2 hodinách (54 km). Jo vyloženě regenerační jízda to nebyla :wink:
Resumé, tenhle víkend to fakt sedlo :D a doufám že nejen mě ale řadě dalších cyklistů :D
A komu to nevyšlo dle jeho představ přeji aby to bylo lepší pokud o to budue nejen stát ale i upřímně usilovat :wink:
Páček schledáček příští sobotu. Předpoklad výjezdu opět mezi 9-10hodinou dle momentálního raního počasí :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 20 říj 2014 10:33

Říjen letos z hlediska počasí provozování silniční cyklistiky přeje :)
Počasí v letošním kalendářním roce bych sice nazval nemastné neslané ale zase z hlediska silniční cyklistiky umožnilo již v březnu jezdit do hor a teprve v říjnu se s těmito tratěmi loučit :wink:
A tak se stalo tuto sobotu :) sice na mokré silnici a v mlžném oparu vyjíždíme směr Pec pod Sněžkou. Jakmile jsme vystoupali řádově o 200m výš tak jedeme se sluníčkem, ovšem to je jen krátkodobý záblesk v našem sobotním ježdění. V Peci je to bez sluníčka a je nám jasné že pokud budeme pokračovat výš tak se dostaneme do mlhy. Mám představu o něčem lehčím o proti předcházející sobotě. Souhlasím s výjezdem na Výrovku se slovy aspoň nebudem vařit a nebudou nás otravovat mouchy :)
Konec konců když si to chce vyjet i Pavel který cestou ztratil šrouby z kufru na botě a jede tedy pouze s jednou zacvakntou botkou v pedálu :wink:
V závěrečném stoupání trpím poněkud víc než jsem předpokládal ale cíl Výrovka je dosažen řádově 40minut práce v průměrném stoupání přes deset procent je za mnou.
Od Strážného přijíždí Klaus na MTB dá s náma krátkou řeč jaké máme převody a zda jsme přijeli od Pece, ....
No a my následně odjíždíme směr Strážné s tím že to bude poslední vrchol a pak už budeme klesat domů. Ovšem směrem kterým se vydáváme je viditelnost místy snad jen 10-20metrů.
Kousek od nájezdu na hlavní silnici ke Strážnému cesta neprůjezdná, tak že se vracíme ke křižovatce odkud jedeme směr Dlouhý dvůr. Následně dávám návrh, výjezd přes Tetřevky nad Pec a jedeme. Nohy jedou skvěle dokonce jedno z mejch neoblíbených strmějších stoupání projedu aniž bych si uvědomil že v něm právě jsem, tak že nezdržuji :D
Kolem Cihlářky sjíždíme do Černého dolu, následně se vracím zpět protože Pavel má defekt. No a pak šup Přez Hofmanky domů a v závěru jedeme se sluníčkem :D
Ve výsledku se o nic jednodušího nejednalo najeli jsme 119km což je sice o 25km méně než minulou sobotu ale nastoupali jsme na 119km o 250m více :)
Důležité je že to tělo vzalo v pohodě :wink: no a když jdu dost po půnoci spát je mě jasné že si v neděli musím udělat ještě nějakou radost :)
Jedu tedy na rovinu lehce vytočit nohy s vědomím že by řádově 50km mělo dostatečně stačit. Po dvacátém kilometru skutečně cítím skvělé uvolnění a nohy točí velice lehce. Součástí regenerace je tedy i nakročení krátkodobě do vyšší intenzity. Jo je to super :D mohl bych to následně nasměrovat opět na několik hodin do kopců. Tak ovšem nečiním a jedu domů využit dostatek energie k jiným činnostem :wink:
V neděli večer předpovědi počasí hovoří o prvním sněhu v následujících dnech na vrcholech Krkonoš. Tak že to bylo to pravé loučení :D
Následně budeme jezdit dál na silničních kolech ale odjezdy se posouvají na půl desátou :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 04 lis 2014 11:36

No a když počasí přeje a je čas tak proč to nevyužít :)
Jestliže letos jsme byli o proti předchozím letům v Krkonošských kopcích poněkud dříve (na silničním kole), to jest v Březnu. Tak je příjemné zjištění že jsme tam jezdili ještě minulý víkend to jest v Listopadu :wink: Příjemný zážitek umocněn jízdou přes Lisečiny kde jsme se dostali nad opar a jeli na sluníčku s pohledem do bíleho údolí :)
Předminulí víkend přijel na společný švih Ivo Šesták který s náma kdysi pravidelně jezdil a po letech to přijel zkusit opět. Určitě pro něj bylo příjemné zjištění že jsme ho nikde nenechali samotného a celé to dokázal objet tak říkajíc ve skupině. Díky přizpůsobení kolektivu - výběr profilu trati včetně délky a tempa :wink: Tak jak to má být jede se tak jak je schopen jet nejslabší článek, což není na úkor toho nejsilnějšího když se to umí :wink:
Tímto je řečeno neustále jezdíme, co letos najedeme to příští sezonu máme možnost jak se říká zúročit :)
Tak ať zdraví slouží chuť neubívá a kilometry přibývají :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 11 lis 2014 10:03

Sobota měla být v mírně zvlněném terénu směr Hostinné, Slemeno, Kalná, Studenec, Kruh, ...
Ovšem když jsme byli kousek od Jílemnice v krásném slunečném počasí a viděli Krkonoše byla by škoda tam neodbočit :)
Tak že jsme vystoupali v rozumném tempu na Benecko a následně na Strážné :wink: Příjemných 120 kilometrů s vědomím že se v neděli na kolo asi nedostanu, což se taky stalo :(
Kilometry a nastoupané metry tedy v letošním roce přibývají více než jsem v první půlce sezony předpokládal :) Což mě těší a doufám že řada dalších cyklistů je na tom minimálně stejně pokud né lépe, mám namysli osobní dobrý pocit z ježdění :wink:
Tak že následující víkend páček schledáček :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 16 lis 2014 12:15

Většinou píšu o víkendu se zpoždění, tentokrát bych ale nejrači napsal hned po tom co jsem v sobotu slezl z kola :) Proč :?:
Tak jak v běžném životě tak i ve sportu se prolíná příjemné s nepříjemným je to tak nějak všechno propojené abychom se naučili rozlišovat dobré od špatného :wink: Pokud to člověk dokáže vnímat o to více si dobrého váží a užívá a lépe se mu překonává to špatné :wink:
Je to už několik let co jsem si kolo naposled užíval nejen mentálně ale i fyzicky. Tím druhým slovem mám na mysli to že fyzická kondice umožňuje jízdu ve skupině nikoliv na hraně momentálních schopností ale s jistou dávkou rezervy (je možno si odskočit na příkop bez toho aby musela zastavit celá skupina, v klidu se najíst protože i když vznikne mezera není problém ji zacelit, ve stoupáních nad 10% je dostatek síly pro udržení optimálních otáček šlapání,...)
Kdy přesně a čím můj propad začal :?: No to není podstatné :) Důležité je že to nebylo úměrné věku ale úrazu a ...
Přesto že lékaři a kamarádi se stejnými zkušenostmi v mém věku (tento rok 57let) říkali vydrž nespěchej zas to příjde. Tak loni jsem při jednom společném tréninku byl natolik morálně na dně že jsem ohlásil konec ježdění :| Reakce stručně vyjádřeno byla následující - no tak ses vykecal a jedeme dál, jo a příští sobotu zas v devět. I díky tomu že mě nikdy nikde nenechali svému osudu ale přizpůsobili se jsem u kola zůstal.
V druhé půlce letošní sezony konečně po letech začínám zažívat dežaví :D Nejen že se mě potvzuje že kopce jsou nejvíc :) ale i to že pokud člověk dokáže naslouchat požadavkům svého těla (velkým pomocníkem mě jen nejen měřič TF ale i wattmetr) tak odměna příjde :D Mé životní zkušenosti potvzují pokud upřímně, cíleně, zodpovědně se člověk o něco snaží tak to dosáhne :wink:
Naše parta není o desítkách lidech ale co se týká společných tréninků nepamatuji kdy naposled se stalo že by nikdo nepřišel. Co se pojede se plánuje vždy aktuálně dle schopností momentálně toho nejslabšího. Ačkoliv se to nezasvěceným určitě jeví jakožto nevhodné pro ty zdatnější pak můžu po letité zkušenosti říct že to tak není a ostatní z kolektivu to účastí na společných trénincích a následně výsledkách na závodech potvzují (Zdenek Melša nejlepší výsledky).
No a když včera bylo jasné že sice trénink mám časově omezen (odpolední rodiné oslavy) ale nepojedu sám tušil jsem že to bude dobrá jízda ( nejen na základě pocitů ale dlouhodobě evidovaných a vysledovaných hodnot TF v poměru W) :wink: Nastínil jsem co by jsme mohli jet s tím jaký rychlostní průměr předpokládám abych byl včas doma. Reakce byla že na to dnes hodně fouká ale že to je moje rozhodnutí, tak se šlo do kompromisu s tím že běhen cesty dojde ke korekci, ubereme nebo přidáme. Po necelé první hodině došlo na prodložení směrem do stoupání, po další se přidalo opět stoupání :) Potvrdilo se co jsem již nějaký týden pozoroval a předpokládal. Stručně vyjádřeno konečně to jezdí, nohy nebolej a domů dojíždím s pocitem dobře vykonané práce :wink:
Dočkal jsem se a to díky všem okolnostem a lidem kolem mě ať těch co se mnou na kole jezdí nebo mi to přejí na základě jiných okolností :D
Přeji všem aby se jim naplnilo vše o co upřímně a poctivě usilují :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 07 pro 2014 20:17

Po delšm příspěvku krátké odmlčení neuškodí :wink:
Nebylo to z důvodu že by se nejezdilo :)
Mohu to shrnout následovně, přestat se mě letos nechce. Jednak si užívám přjemného počasí a tedy ježdění, zároveň si sem vědom že více jak několika týdení pauza bez kola znamená velkej pokles kondice (výkonosti, síly, rychlosti, vytrvalosti). Pak to trvá několik měsíců než se člověk dostane na úroveň na které skončil no a to je většinou konec sezony když se to podaří. A proč každý rok začínat :wink: :?: pokud je důvodem osobní pohodlnost, stačí nepředpokládané důvody (zdraví, ....)
Každý víkend jsem byl na kole a ne sám. I včera v tom mokru, nasadil jsem rychlé blatníky které tam už asi nechám. Dnes tedy potřeba nebyly ale na překážku nejsou :wink:
Dokud počasí bude přát nebudu se vyhýbat ježdění venku, ovšem je to ale i otázka času a viditelnosti. Tak že už využívám klasických cyklistických válců obyčejného setu kol s lacinými plášti šíře 25mm. Tato kombinace umožňuje plnohodnotně trénovat a evidovat kilometry. Protože rychlost v poměru k vynaložené síle ( W ) odpovídá jízdě na silnici, výsledný průměr řádově 25km/h. Pokud bych tam nechal ZIPP s galuskama je to při stejné síle řádově o 15km více. Můžu přesně změřit a údaje dodat, pokud by byl zájem.
Kdo má zájem se podívat jak a kde jezdím, s tím že se může podívat i na záznam jízdy z válců stačí se podívat na www.strava.com jsem tam samozřejmě pod svým jménem :)
Záznam z válců je lehce rozeznatelný i bez popisu protože u něj není mapovej záznam. Občas se ale vloudí technická chybka, např.na válcích nevypnu GPS tak že program zazmatkuje a ačkoliv v analíze je graf ok tak v základu jsou načteny nesmyslné kilometry. Nebo se mě stalo že naopak při jízdě venku jsem ztratil signál GPS. Technika má také právo na úlety :wink: , kdo jezdí aspoň s měřičem TF tak to zná :wink:
Jo ještě jedna maličkost celkové kilometry mě tam nesedí se skutečností díky těmto úletům techniky. Skutečné jsou ty co si čas od času aktualizuji zde, ale těch pár kilometrů rozdílu je o ničem. To píšu jen pro případné pečlivky kdyby měly pocit že si psaním přilepšuji :) :wink:
Tak zas někdy příště, páček schledáček :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 02 led 2015 10:17

Opět informační výpadek, na kterém se hodně podílím já osobně díky své nevědomosti a ukvapenosti. Nechal jsem web přesunot jinam a ten ke komu jsem ho nechal převést to nezvládl. Nechal mě ho nefunkční ať si jeho zprovoznění zajistím sám. Tak že v předvánočním čase jsem přidělal práci Martinoj M. Teď je snad vše v pořádku a omlovám se všem kterých se to co jsem zapříčinil dotklo.
Martinoj samozřejmě navíc děkuji :)
Stručně vyjádřeno ještě v prosinci jsme se v skromném počtu sešli na společný trénink.
Například Jarda se neúčastnil z důvodů závodního nasazení v cyklokrosu :wink: Výsledky, fotografie a videa zde http://www.cyklokros-masters.cz/
Po několika letech jsem se přehoupl v ročním objemu přes 10 000km, přišlo to tak nějak samo :) o to více to těší :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 04 úno 2015 12:11

Leden a začátek února toď rozpačité zimní období :roll:
Počasí se dá přízpůsobit, běhání a jízda na válcích či trenažéru z hlediska objémů vytrvalosti dostačující s možností intenzivních tréninkových cvičení :wink:
Že se dá vypořádat i s nedostatkem sněhu ukázal Zdeněk Melša. Dokázal dostatečně natrénovat a ovíkendu 31.1 a 1.2 závodil v Orlických horách.
V sobotu na trati 26km byl na 5.místě.
http://www.championchip.cz/results/2015 ... s26Abs.pdf
V neděli na trati 40km klasicky 8.místo.
Výsledky http://www.championchip.cz/results/2015 ... s40Abs.pdf
Co se týká klubové příslušnosti ke vztahu běžeckého lyžování, je vysvětlení následující.
Zdenda hostuje v oddíle který mu umožňuje a zajišťuje servis na běžecký sport. Na což náš cyklistický oddíl nemá finance :(
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 07 úno 2015 22:11

Kdo sleduje naši činnost na http://www.strava.com
Ví že nejen jezdíme ale i běháme,letos jsem se po letech relativně rozpochodoval i já :) K běhu to má poněkud daleko ale úměrně věku a zdraví :wink:
Dnešní slunečné počasí jsme s Pavlem využili pro trénink na kole. Jo až se jaro optá :D
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 23 úno 2015 18:58

Předposlední sobota v únoru až neskutečně příznivá silniční cyklistice :)
Na směr do Krkonoš to je relativně brzo tak že jsme jeli na Hradecko a objeli si Kunětickou.
Vzhledem tomu že jsem měl doposud v celku za necelé tři hodinky odjeto 68km. Bylo potřeba nenechat se strhnot počasím a tedy nepřepálit tempo. To jsem úspěšně zvládnul a najel jsem 119km.
Pro porovnání některých údajů je možno kouknout na Pavla který jel se mnou. Ačkoliv je to mladší člověk a tedy od přírody ještě disponuje s větším rozpětím tepové frekvence ve výsledku jeho průměr je výrazně nižší než můj ačkoliv si v závěru naložil trochu více i z hlediska intenzity. Jeho obecná základní vytrvalost má kvalitní základ :wink: . Což píšu hlavně pro ty kteří mají se mnou osobí zkušenosti a vždy jezdili či jezdí ve výrazně vyšších tepech a vysvětlují to svým mládím o proti mě a nebo tím že jsou vysokotepci :| Už mlčím :)
Neděli jsme absolvovali každý sám. Mě šlo o to abych vydržel v pohodě čtyři hodinky, řádově 100km ( 101km skutečnost). Z hlediska intenzity bylo potřeba nasadit intenzitu při které bude tělo regenerovat a postupem času bude zátěž vytrvalostního charakteru. Což z hlediska TF znamenalo pohybovat se do 130. Natolik znám své schopnosti a umím číst v záznamech že to nebyl problém dodržet. TF nad 130 3minuty :wink:
Tak že pohodička.
Ne nepíšu to s potřebou se chlubit, myslím že v tomto směru ani není čím :)
Píšu to právě pro ty kteří se mnou mají zkušenosti a co se týká sportu (tréninku) , domnívají se že kážu vodu a piju víno :wink:
Kdo má zájem tak na http://www.strava.com se může přesvědčit že tomu tak není.
Zrovna tak každý kdo má zájem si může udělat objektivnější představu o průběhu společných tréninků. A případně se aktivně připojit.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 02 bře 2015 11:39

Sobota společný lehce zkrácený trénik, o proti minulému víkendu.
Nesešlo se nás tolik kolik bylo avizováno ale né každému vyhovuje třeba počasí nebo hodina odjezdu :wink:
Lidi mimo oddíl jsou zas zaskočeni kolik kilometrů jsme v únoru jezdili. Jeden kamarád který objíždí regionální závody mě řekl - už si ani nepamatuji že bych někdy jel trénink delší než 100 kilometrů. A to když se podívám kolik kdo z nás má najeto za dva měsíce to má dost lidí najeto za jeden :) ale po dvackách :)
Vzhledem tomu že jsem se v pracovních dnech nedostal na kolo tak mě sobotní objem stačil (87 km), v neděli jsem jel úměrně méně (57km). Do pravé cyklistické sezony z hlediska počasí je naštěstí dost daleko tak že v nízkých intenzitách se to dá vcelku dobře absolvovat :wink:
No ale je březen a chtělo by se to morálně donutit a přenést se přes né ideální počasí a najet objem co nejvíce přes 1 tisíc v nízkých intezitách. S cílenými intenzivními prvky, tím není myšlena jízda v desítkách minut na šrot. Tak že né desítky minut ale minuty ano :wink:
Nedávno jsem jel s kamarádem (mimo oddíl) který jako většina nemá wattmetr. Akceptoval jsem jeho nasazené tempo s tím že tempo neposuzuji dle rychlosti nebo TF ale dle toho jakou silou jsem musel působit do pedálů ( W ). No a tak jsem tou silou působil do pedálů relativně po celou dobu naši jízdy ( když jsme jeli vedle sebe, nebo já špic ). Když jsme se loučili konstatoval že tempo bylo zbytečně vysoké. Že neměl v plánu tak intenzivní jízdu, řekl jsem mu tedy proč se tak jelo. Z čehož plyne že prostě přepálil když měl problém celou jízdu v té intenzitě absolvovat :|
Tak že příští víkend páček shledáček a nepřeceňujte se z hlediska intenzity :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 09 bře 2015 15:14

Super víkend :D
Počasí pro silniční cyklistiku jak stvořené v tomto ročním období :wink:
Podařilo se ho (aspoň z mého pohledu a času) maximálně využít, 235km (můj objem) za víkend je o proti předchozím letošním víkendům řádný nárůst :) Doposud max 170km ale navíc vyloženě v rovinách :)
V sobotu jsem se točili V Železném brodu, tak že jsme si užili i táhlá stoupání v pohodovém tempu.
Ovšem to je ve stínu sportovního nasazení Zdendy který ve čtvrtek odletěl na Vasalopped.
Až přijede a podělí se o dojmy tak je zde zveřejníme.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 29 bře 2015 11:17

Tááák jsem tu :D
Pauze v pravidelnosti infomací je opět zapříčiněna nedostatkem času na osobní zájmové aktivity :) Což se projevuje i vpravidelnosti mé sportovní aktivity.
Tak nějak chronologicky.
Zdenada a Vasalopped. Předběhl nějakých 1500 lidí a přivezl si diplom na rozhraní první pětistovky. Tak že Gratulace. Následně se zůčastnil ještě dvou běžeckých závodů kde se umístil velice dobře ale informace jsem poze vyslechl a tedy tak nějak zapoměl :( Tímto tedy znova upozorňuji aby každý sám za sebe sem na tyto stránky vkládal informace o své činnosti a tedy i odkazy na výsledkové listiny.
Víkend 14. a 15. z hlediska počasí moc nepřál. Původně jsem měl představu o sobotě že pojedeme směr Jánské Lázně a navštívíme tam Karla Škopka. Ovšem byla zima a lehce zde poletoval sníh. Pavel přijel dokonce na trekovém kole s blatníky v keckách bez klipsen. Vyjeli jsme tedy směrem na Opočno a Týniště, odměnou bylo bezvětří a slunečno. Ovšem jen do okamžiku než jsme se dostali k Hradci Králové a tedy návratu domů.
V neděli nebylo počasí lepší ale táhlo mě to do hor, přejel jsem tedy od Jílemnice Benecko :wink: Řekněme že mou inspirací jsou žánrové obrázky silničních cyklistů v Alpách kde se pohybují na čisté a suché silnici a všude okolo jsou sposty sněhu. Realita Krkonoš je ovšem opačná. Sníh v různé konzistenci včetně posypu je relativně nejvíce na silnici a souvislá vrstva sněhu na svazích poze nasněžené sjezdovky :roll:
Následný víkend jsme přijali pozvání na otevření silniční sezony do Hořic od Tondána :) Odjeli jsme tam tedy po vlastní ose na kolech, objeli 80km a následně pokračovali domů.
V neděli bylo hodně chladno a ledovej vítr ale stovečku jsem najel a Pavel ještě o dvacet více.
No a je tu další víkend a ubrečená neděle. Včera 125km je dobrý počin ale co dnes ještě nevím. Navíc pro mě nepříjemný posun času a moc jsem se nevyspal :( Tak snad kecky a následně válce a nebo opačně :?:
Ještě jsem se zapoměl zmínit o Luďkoj B.
Ten se druhou sezonu věnuje více běhání než ježdění na kole ale i přesto nabádál na schůzi k letošním větším objemům a delším trasám v kopcích. K tomu tedy tak nějak směřujeme :wink:
On se včera úspěšně účastnil půlmaratonu v Praze kde si vylepšil svůj osobák. Což je jistě potěšující nejen pro něj :) Tak že blahopřeju a těšíme se na společný cyklistický trénink :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 08 dub 2015 11:18

No a je za náma prodloužený víkend, pro pracující jeden den navíc a studující měli další dva dny k dobru. Tak že ideální možnost věnovat se sportu poněkud víc než v běžném týdnu :wink: I to počasí bylo příznivější než byla předpověď. Pavel to využil dostatečně za sebe mohu pouze kostatovat mohlo to být výrazně lepší ale že nebylo jsem si zapříčinil sám :|
Informace co se týká dalšíh společných tréninků. Odjezdy se v sobotu začnou stabilizovat na 9.hodinu a budeme jezdit více stoupání než doposud :wink:
I když definitvní rozhodnutí bude vždy danou sobotu dle toho kdo příjede a na čem se domluvíme.
Není to mé rozhodnutí ale pokud chceme naplnit to očem byla řeč na schůzy pak už není moc času na zahálení. Pouze připomínám více společných tréninků nad 150km v kopcích s naplněním prodlouženého víkendu.
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 15 dub 2015 08:53

Středa déle čekaT asi nemá význam :( na informace o činnosti :( pokud tedy nějaká byla jako například :)
Pavel byl v sobotu na svatbě a neděli na zahajovacím závodu D.P. Jak informoval na strava.com. Kde se též k svému vyjádřil.
Výsledky http://triclub.dobruska.cz/upload/dobru ... dp1501.pdf
Luděk závodil v Hradeckých lesích, kde se účastnil běžeckého závodu na 10 kilometrů. Nebyl to letos jeho první závod, více informací nemohu napsat protože jich více nemám :(

Martin se snaží s aktualizací a zdokonalováním těchto stránek aby byli dostupné každému kdykoliv a kdekoliv. Už jen to využívání jich by bylo drobným poděkováním za jeho čas a práci.
Tak páček schledáček na tréninku a co nejdříve i tady s aktuálními příspěvky :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Uživatelský avatar
major
Site Admin
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2004 23:25
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod major » 19 dub 2015 19:45

Přikládám výsledky Křížové desítky http://www.sport-base.cz/vysledky/2015/ ... a10-15?flt[trat]=D Luděk na 55. místě celkově s krasným časem kousek pod 42 minut.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco málo o naši činnosti a jak si užívámke sportu.

Příspěvekod Miloš » 19 dub 2015 21:27

Díky za info o Luďkoj :wink:
Nevím proč tam nemá oddíl.příslušnost :?:
V sobotu jsme na společnej jeli ve čtyřech, i přesto že bylo poněkud chladněji než v týdnu. Průměr 4,8 a minimum téměř nula tak že při jízdě výrazně pod nulou :roll: Obzvlášť když se jelo přes Deštnou a sjížděli jsme na Kounov :) Ale ve zdraví jsme to přečkali.
Dnes jsme jeli každý sám, Pavel jezdil v Krkonoších já dal přednost mírně zvlněnému terénu. Jak další to by se měli zmínit sami, nejsem vědma :D
Příští sobotu opět v 9h
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů