Shrnutí sezóny

Všechno o trénování.

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Luděk
Hobík
Příspěvky: 16
Registrován: 25 dub 2015 18:08
popis svého kola: Basso Laguna
Sportester: Garmin forerunner210
Najeté km: 295
Bydliště: Heřmanice nad Labem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Shrnutí sezóny

Příspěvekod Luděk » 01 led 2016 10:33

Pokusím se tu krátce bilancovat moji sezónu 2015. Přesto že jsem velkou část sezony upřednostňoval běh, tak jsem na kolách najel 8500 km z toho 1000 km na trenažéru. Odjel jsem sice jen jeden cyklistický závod, ale zúčastnil jsem se letos 14 společných sobotních tréninků.
Které mě i letos přivedli do zajímavých míst kde jsem ještě nebyl a nebo nejel na kole a kam bych se sám třeba i bál vydat. Přinesli mě radost z cyklistiky, spoustu zážitků a dodali další motivaci k tréninku abych je byl schopný absolvovat i příští rok.
Co se týká běhání, tak se mi poprvé v životě podařilo naběhat 2000 km a absolvovat 10 závodů. Ve kterých padlo 6 osobních rekordů.
Vůle ani motivace mi nechybí, takže se pokusím užít si i tu další sezónu minimálně tak jako tuhle.
Přeji všem, kdo si tohle budou číst hodně zdraví a spoustu nejen sportovních úspěchů :)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Shrnutí sezóny

Příspěvekod Miloš » 19 led 2016 23:14

No to je pěkná porce času. Na ty kilometry mě nikdy nenapadlo se podívat, kolik jich máš. A teď když to tady čtu konstatuji že bych to nedokázal odhadnout.
Za sebe mohu napsat že jsem sezonu prožíval jak na houpačce, lepší pak zas horší a zas lepší no prostě pořád do kola. Závody nejezdím, ovšem jak jsem se kdysi vyjádřil postupem let se pro mě soboty stávají aktivitou se závodním nasazením :) Ale v podstatě soutěžím se svojí slabostí a vůlí. Dlohodobě mě k tomu pomáhá pravidelná evidence sportovní činnosti a možnost měření a evidence nejen nepodstatných údajů jako například rychlosti. Ale především TF a W tak že čas od času dokážu překvapit nejen sebe :wink:
Rok 2015 byl uspěšný i z hlediska najetých kilometru řádově 12300 a tomu nastoupaných 116 500 metrů. Z velké části na tom má podíl kolektiv na šeho oddílu, plus několik málo fanoušků co se dokázlo adaptovat a jezdí s náma.
Těším se na stávající sezonu 2016.
Všem přeji hodně zdraví a času na společné ježdění s dobrou náladou a bez defektů.
Vstříc nepoznanému :)
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti