Vrchařská liga 2018+ Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu 2018

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pavel
Hobík
Příspěvky: 60
Registrován: 10 kvě 2015 18:57
Max Watt: 100
Najeté km: 612
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vrchařská liga 2018+ Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu 2018

Příspěvekod Pavel » 09 kvě 2018 09:07

Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu - 8. 5. 2018


kategorie muži 30-39
1) Lukáš Čáp 19:16 muži B
2) Jan Fišnar 19:40 muži B
3) Pavel Kwiecien 19:59 muži B

celkově napříč kategoriemi 6. místo - vítěz Jakub Hník 19:04 junioři

Minulý rok jsem se pokoušel o změření FTP, moc to nešlo a v prudkém závěru jsem odpadl. To jsem chtěl letos eliminovat, držet nervy na uzdě a nepřijet pod cílové stoupání zničený.

Při studiu literatury - The secret of cycling - jsem našel zajímavý graf závislosti aktuálního FTP výkonu na nadmořské výšce (úbytek kyslíku). Pokud při nadmořské výšce 0 m n.m. je FTP 100 %, tak při výšce 1000 m n.m. je již jen 95 %, v 1500 m n.m. je 92 % a dále to rychleji klesá, ve 2000 m n.m. 87 % a ve 3 km pouze 79 %. Tyto hodnoty se dají trochu vylepšit dlouhodobou aklimatizací.

Tedy i při výjezdu na Benecko se s tím musí počítat, když jsem si FTP měřil v Praze. Předpokládal jsem nějaké zlepšení oproti minulému roku. Nasadil jsem tedy nějaké tempo a při pozorování tepové frekvence a vlastních pocitů jsem se dostal pod závěrečné stoupání s dostatkem sil a pouze na 2 min záverečném kopečku jsem oproti minulému roku získal 17 s. Minulý rok jsem měl čas 21:15 a letošní "zlepšení" je také v souvislosti s novým kolem.

5. závod Svoboda n. Úpou - Černá hora - královská etapa :-)



absolutní pořadí:
1. Ptáček Ondřej 1976 Sobotkasport.cz 32,18 c muži C
2. Kwiecien Pavel 1983 Jiskra Jaroměř 33,26.18 d muži B
3. Kondáš Filip 2000 Elkov Author 33,26.52 g junioři

fawiwow749
Hobík
Příspěvky: 1
Registrován: 09 bře 2024 14:29
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vrchařská liga 2018+ Mistrovství KHK a PA v časovce do vrchu 2018

Příspěvekod fawiwow749 » 09 bře 2024 14:30

Pokud sníte o tom, že si znovu zahrajete hry ze své oblíbené staré kapesní konzole, pak vám s tímto úkolem pomůže stránka https://emulators.cz, která vám pomůže najít informace o nejlepších emulátorech pro tato zařízení. Diskutujte o hrách, které jste hráli v dětství, a podělte se o své tipy, které mohou pomoci ostatním uživatelům a přispět tak k rozvoji a popularizaci emulátorů.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů