Smlouvy

Ostatní věci týkající se cyklistiky, které se nehodí do výše uvedeného.

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Smlouvy ano/ne?

ano
5
42%
ano
5
42%
ne
0
Žádná hlasování
ne
0
Žádná hlasování
nevím
1
8%
nevím
1
8%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Smlouvy

Příspěvekod Martin žižka » 19 črc 2004 20:48

Ahoj, už se k Vám asi prosáklo, že se tvoří smlouvy oddílu s jednotlivýma členama, a protože je tvořím já, byl bych rád kdyby se tu o tom rozpoutala nějaká diskuze, protože by mně zajímalo co si o tom všichni myslíte.

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 20 črc 2004 22:25

Ke mě zatím vůbec nic neprosáklo, takže to nijak nemůžu komentovat. Nemám představu co by v té smlouvě x mělo být, čeho se to týká, jaký to má účel k čemu to má vlastně sloužit atd. atd. Takže takhle se k tomu nedá vyjádřit. Nakonec zatím nevím jestli je to smysluplná věc nebo spíš tvoje cvičení do školy - ty smlouvy. :wink: Jakákoliv smlouva je podle mě docela vážná věc, takže není rozhodně možný dozvídat se o tom tak že něco od někoho "prosákne" nebo pomocí tohoto fóra. Další věc je kdo má vlastně možnost uzavírat smlouvy ze strany TJ, protože jsem do teď myslel že jsme jen jednou sekcí Tělovýhovné jednoty a celá jednota má taky určitě nějaký řád a vedení, stanovy...smlouva určitě nemůže být s nimi v rozporu, takže to podle mě není zas tak jednoduché. Tohle všechno a další, jsou věci které nevím takže teď neříkám smlouva ani jo ani ne dokud nebude jasno. Předem se ničemu nebráním, ale jak říkám nezbývá mě než si počkat na jasné informace. Čili moje odpověď je - nevím.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 23 črc 2004 00:17

Něco ke smlouvě .
Nepředpokládám povinnost od žádného člena ji podepsat , to je úleva že nebo překvapení ? :shock: Tak k čemu smlouvu :?: :?: No třeba proto že bejt v oddílu nemá každý stejnej důvod a řada z vás tápe včetně mě co ten či onen od oddílu vlastně očekává a jakou činností mu chce splatit co je do něj vkládáno . A tak se stává že na někoho mohou bejt požadavky příliš veliké , je směrován do něčeho co mu není příjemné a nemá o to zájem . Jednoduše vnucování něčeho někomu , pokud to takhle nikdo nepocítil je to jen dobře . Smlouva je tedy preventivní opatření aby ktomu nedošlo :idea:
Smlouva bude pro toho kdo chce cíleně zvyšovat svou výkonost , tak že podpisem to dá jasně najevo nejen mě ale i ostatním kteří to cítěj stejně a mělo by to zlepšit spolupráci a komunikaci :idea: :wink: ( větší jistota společného tréninku , spolupráce při závodech , s trenérem. . )
Kdo nepodepíše bude toho ušetřen , nebude mnou tázán proč nebyl na tréninku , závodech ....
Ano nějaké ale to má . Tak jen velice stručně . Bude rozdíl v podpoře jezdce se smlouvou a bez ní , řekněme úměrně povinostem a tedy i přístupu .
Více podrobností sem nenáleží , konec konců se o tom diskutuje již delší dobu před společnejma tréninkama a žádnej konečnej termín není určen . :idea:
Smlouvu spracovává Martin jakožto řadovej člen tak se bude týkat i jeho , tak nepředpokládám že by na sebe upletl bič . A ještě jednu věc není to novinka smlouvy tady už dřív byly , což někteří jistě pamatují a je o ně zájem od některých co tady jezdí . :shock: :shock: :!:

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 24 črc 2004 02:09

No výborně. Už to začíná být lepší (v mém případě) = konečně první konkrétní info. Ne že bych chtěl Martina peskovat že je sem nenapsal, ale musel jsem si počkat až to bude jasnější. Možná to nevypadá jako špatná věc. Jestli už to tu jednou bylo, tak to zřejmě jde a ty věci už jsou jednou vyřešený. Jen jsem nechtěl aby z toho pak bylo něco na papíře a při prvních potížích každý řekne no jo když stejně je to taková nějaká blbovina podepsaná na koleni a vlastně to nemá ani žádnou váhu takže mě vlastně můžete vlést na záda když to stejně bude jako vždycky ap. A ještě jsem měl trochu strach aby to jen nebylo trapný hraní si na profíky, jako že máme taky smlouvy jsme bouráci, ale nic z toho. Takže já za sebe stále neříkám ani jo ani ne. Nebo respektive říkám ano a jen si počkám jak to bude vypadat, nebo jestli k tomu bude ještě nějaká debata ap. Budu si muset zhodnotit jak budou podmínky vycházet časově - viz třeba jak budou ošetřeny případy jako škola - zkouškový období nebo teď moje brigáda, když sem se prostě neměl čas dostavovat na trénink skoro měsíc (teda na společný :wink: ), když se dělalo a já chtěl toho co nejvíc využít, případ dovolené ap. Když to bude solidně udělaná věc, tak jen dobře. Pak už je na každého zvážení jestli budou podmínky přijatelný a podepíše nebo ne a spokojí se s tím jak bude podpora nastavená pro "bezsmlouváky" nebo zbývá i možnost zkusit jezdit jinde, když si někdo najde vyhovující podmínky. Uvidíme co z toho vznikne. Takže ať Martin pracuje aby bylo co nejdřív něco konkrétního k mání, ale ne zas moc rychle aby z toho nebyla práce kvapná ...všichni víte co platná :lol:

Návštěvník
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Návštěvník » 24 črc 2004 02:53

Ahoj, nenapsal jsem sem žádný informace, protože ještě nebyly úplně jasný, ta smlouva je pořád ještě ve vývoji. Rozhodně to nebude žádný cvičení pro mě do školy ani věc, která by se nechala hodit jednoduše za hlavu.
Co se týká podmínek, stručně řešeno, jde o písemné vyjádření nepsaných pravidel, které se v oddíle dodržují, nebo by se měly dodržovat. Smlouva vzniká proto, že už se točíme okolo velkých peněz(fasujeme dresy atd.) a tak je potřeba ujasnit a popř. potvrdit sankcí některé věci jako třeba odchod z oddílu, a to zejména proto, aby nedocházelo k dalším takovým odchodům jako předvedla Andrea Řeháková.
K obavám o času, škole, zaměstnání, bych podotkl, že opravdu nejsme profesionálové, takže ne všechno může vyjít podle podmínek ve smlouvě, a proto taky smlouva obsahuje ustanovení, které říká, že takové podmínky mohou nastat a jejich řešením bude domluva s trenérem. tady si myslím, že končí veškeré debaty, protože náš náčelník :D není žádnej ras aby z nás dojil prachy zato, že chodíme do práce nebo do školy a nejezdíme na kole.
A k oprávněnosti uzavírat smlouvy, stanovy TJ jsem si prošel, takže vím, kdo má právo smlouvu uzavřít, je to oddíl,resp. jeho jednatel, v našem případě p. Potocký.
Každopádně bude dost času si smlouvu přečíst, všechno rád vysvětlím.

Návštěvník
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Návštěvník » 24 črc 2004 02:55

navíc k těm informacím, vycházel jsem z toho, že p. Potocký o tom mluvil s lidma, který se u něho zastavili.
Konečná vereze smlouvy bude s největší pravděpodobností představena na podzimní schůzi.

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 24 črc 2004 19:45

Tak zase zdravím, Tak se mě to začíná víc líbit. Já jsem tady schválně nasadil myslím si poměrně ostrý tón, protože si myslím, že je potřeba aby takový hlas tady zazněl a to hned z kraje. Přece jen za ty roky na VŠ jsem už viděl x smluv které byly vyloženě k prdu s prominutím nebo tak blbě napsaný, že z toho byly neuvěřitelný problémy. Proto jsem chtěl aby bylo jasno, že je to v souladu s těma směrnicema, a by bylo jasný jestli si to můžem vůbec dovolit sepsat (počítal jsem že je říkáš náš náčelník asi bude mít právo, ale je potřeba jistota). Takže když to teda nebude jen blbost nebo průcvik jak jsem říkal do školy, tak je čas na seriozní debatu. Tak nějak jsem počítal, že se to týká okruhu věcí o kterých píšeš a doufám že jako správná smlouva, tak aby byla vyvážená bude sestavená s určitou dávkou vyváženosti a ne jen pouze jako výčet povinností. Ty by bylo myslím docela špatný. Ty konkrétní info - chápu, že jsi je sem nepsal, nakonec jsem psal že je tu ani nečekám, na to tu není vhodné místo!

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 24 črc 2004 22:17

Ano vyváženost mezi mezi oddílem a jezdcem nebo členem . To znamená co dává oddíl členům a jak a včem mu to oni splácejí . Je to teď snad u všech vrovnováze :?: a když tak u kolika :?: ,já teda o takovejch vím a těm bych chtěl pomoct . To jen reaguju na Markův příspěvek dík za něj :) velice podmětná připomínka .
Padlo tady jméno ANDREA ŘEHÁKOVÁ ale těch jmen by mohlo bejt daleko víc . Jedná se o lidi kteří se řádně do oddílu přihlásí poberou informace o tom jak trénovat případně nafasujou co se dá nafasovat a beze slova odejdou jezdit jinam , přitom jsou do dnes evidovaný v TJ Jiskra Jaroměř protože neukončili členství v tomto oddílu . Andrea letos o přestup požádala ale ještě ho neuskutečnila ( mohu doložit korespondencí mezi mnou a Andreou ) .
Tak pozor na falešnou solidárnost .
Samozřejmě si sem vědom staré pravdy že cokoliv někomu dáváš bez platně bere to jako samozřejmost a tváří se že to pro něj stejně nemá žádnou cenu . Ale v okamžiku kdy by o to měl přijít je schopen vyčíslit nedozírné škody , a nebo pokud se mu to přestane dávat cejtí se poškozený protože má pocit že mu to prostě náleží .A ten co dává musí být vděčný že on si od něj bere .
Jo ještě jednu věc jakoby mimo . Dnes jsou všude telefony . každej má mobil a ještě E mail a to dřív nebylo což si dobře pamatuju ale komunikace byla mezi náma co jsme jezdili daleko lepší . Viděli jsme se téměř deně na tréninku a o víkendech na závodech kde jsme spolu mluvili ( neměli jsme menší starosti než máte teď , ani víc volného času ) . Nemůžete se prostě nepobavit s někým koho vidíte , ale přes komunikační prostředky se dá lépe vyhýbat . Stačí když kouknu kolik lidí navštíví forum a kolik je registrováno a zapojeno . Čau mrtví brouci vono to nějak dopadne že :?: :idea: :twisted:

Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 26 črc 2004 21:24

Proto jsem chtěl aby bylo jasno, že je to v souladu s těma směrnicema, a by bylo jasný jestli si to můžem vůbec dovolit sepsat (počítal jsem že je říkáš náš náčelník asi bude mít právo, ale je potřeba jistota)

správná smlouva, tak aby byla vyvážená bude sestavená s určitou dávkou vyváženosti a ne jen pouze jako výčet povinností. ????????

Za prvé k těm stanovám: Je to základní dokument TJ, který upravuje základní chod jednoty, řečeno slovy normálního člověka, neříká vůbec nic. Dokument, který by ustanovil fce, práva a povinnosti člena v oddílu, neexistuje, ač by existiovat měl. Z toh vyplývá, že ta smlouva se nemusí ohlížet na stanovy, ale až na občanský zákoník.
To asi jsem tam napsal, ne proto, žebych nevěděl, ale proto, že to byla jistá dávka ironie. Každý totiž už takovou smlouvu de facto uzavřel, a to ústně. Teď se to jenom "hodí" na papír. (platnost je stejná)

za druhé nechápu, co myslíš větou o výčtu povinností, protože taková smlouva není ničím jiným. Smlouva mezi dvěma a více stranami je dokument, který upravuje vzájemný vztah smluvních stran, tj. práva a povinnosti (jejich výčet) a dobu po kterou je možné je uplatňovat.

Každopádně jsem rád, že k tomu máš připomínky, protože si můžeme vyjasnit tyhle věci as snad si to přečtou i ostatní.(mrtví brouci :-))

Jirka
Hobík
Příspěvky: 18
Registrován: 28 úno 2004 22:26
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Hořice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 27 črc 2004 15:51

Zdar lidi.
Myslim si že to myslel tak abychom my jen neměli povinosti ke klubu ale i klub k nam ne.Něco za něco:)

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 27 črc 2004 17:40

Smlouva ustní má stejnou váhu jako písemná stím rozdílem že ustní se lehce rozporuje . A tu máte všichni uzavřenou , defakto jste ji nikdo nezpochybňoval že by byla nevyvážená . To znamená že by jste měli více poviností než má oddíl vůči člennům . Jinak by jste sem asi nevstoupili .
Tak že podstatnej rozdíl vidím v tom že to bude na papíře , a bude se hledět víc na její plnění . To je plus pro řadu lidí .
Samozřejmě není možné se zavděčit všem v každém případě oboustraně . Jinak řečeno stejná věc nemá pro každého stejnou hodnotu .
Ještě jednu věc ale to si dejte na papír a né sem . Napište si co dáváte , nebo děláte pro oddíl a vedle co oddíl dělá pro vás :oops: . No a před tréninkem to můžem porovnat .
Tak že souhlasím s Jirkou , něco za něco . A tady to víc pitvat nebudu protože to je ještě o hodnotách a poměru . To se nedá řešit přes forum .

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 27 črc 2004 20:25

Pro Martina - jo teď jsi to trefil přesně. Ano smlouva je výčet nejen povinností, ale i práv. A to vzájemných a ještě bych k tomu přidal, nad úroveň ty definice, třeba i možností, vyjímek, odměn neboli čerpání různých požitků atd. Takže přesně to jsem měl namysli, aby to nevypadalo jen jako školní řád z dob kdy jsme ještě říkali soudružko :lol: . Typu je zákázáno... nesmí se... povinností je... musíte...... Takže aby tam ve vhodných případech zaznělo i můžete..., po dohodě lze... má právo na... Samozřejmě že i my musíme odvádět oddílu zase něco naoplátku. Jde o to jak a co se za to považuje. I když teď mě napadá, že oddíl jsme my co jsme se dali dohromady a jezdíme na kole, takže já oddíl chápu jako náš kolektiv a zájmy oddílu jako zájmy naší skupiny konkrétních lidí a samozřejmě i jednotlivců, to je jasný.Co si budeme povídat, myslím si že každý sleduje svůj prospěch. Asi nikdo sem nepřišel aby pracoval na nějakou imaginární organizaci ale pro sebe. Někdo hmotně, pro sebeuplatnění ve sportu nebo výkonostně... A dost lidí asi všechno dohromady. I když já se přiznám, že jsem do příchodu nevěděl, že se vůbec pobírá nějaká hmotná podpora.
Konkrétní věci sem teď psát nebudu, to je jednak na dlouho a pak to není vhodný, je to interní záležitost. Především ty věci o kterých se jedná a které jsou už nad rámec ústní smlouvy, kterou jsme opravdu všichni uzavřeli. Myslím ty věci co jsou nové...
Samozřejmě že to musí nevyhnutelně být něco za něco. Lidi s podepsanou smlouvou budou více vázáni pravidly, budou mít povinnosti navíc i omezení navíc atd. a je jasné že s tím odpovídající náklady. Viz. častější zdravotní testy něco stojí a pak i ty návrhy další, které tady nechci popisovat o kterých se jedná, to jsou náklady, které musí být úměrně vyváženy a zřejmě i převáženy konkrétní podporou pro držitele smluv na rozdíl od těch co je nemají, protože jinak by racionálně myslícímu člověku vždy vyplatilo ponechat si volnost v jednání i za cenu, že trochu něco, na některé věci připlatí.
No nic, věřím, že nakonec budou smlouvy, jestli budou, ku prospěchu jejich držitelů, tedy nás co se nás to týká a co tvoříme oddíl. Jasně že taky s ohledem na zmiňovaný kolektiv. To mám na mysly aby zájem jednotlivce nepoškozoval kolektiv. Viz. třeba někým tady už zmiňované odchody z oddílu na kterých kolektiv jen prodělal.

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 27 črc 2004 20:45

Tak trošku akademicky a na zamyšlení . Napsal jsem si co kdo komu a vyšlo mě to 8 ku 4 a to 3 z těch 4 je plněno od většiny míň jak na 50% :roll: Typuju tento povzdech - no to by mě zajímalo co počítal :?:

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 27 črc 2004 23:19

Ano ano, a já si typuju a zamýšlým se kterých 8 věcí nám dává oddíl a co že my produkujeme za 4 aktivity? Míň než na 50%, tak že by třeba docházka na tréninky? zatracená brigáda! :lol: tohle téma bude ještě asi pěkně protřepané než se dobereme nějakého závěru. Ale upřímně, já si myslím, že je to dobře, že máme víc z oddílu než do něj vkládáme. To je nakonec smysl existence oddílu a účasti v něm. :wink: Důležitý je poměr toho "dávám / beru", včetně kvality plnění, určitě.

Návštěvník
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Návštěvník » 28 črc 2004 09:06

já si myslím, že tyhlety smlouvy v ničem nepomůžou a problémy stejně nevyřeší. a zatím stejně nikdo neviděl žádnej návrh, tak o tom nejde diskutovat. Zvlášť Marek D. by tu nemusel rozjímat nad fylosofickými problémy a radši pořádně trénovat a jezdit na závody, aby byl oproti loňsku konečně vidět i pokrok ve výkonosti.

Jirka
Hobík
Příspěvky: 18
Registrován: 28 úno 2004 22:26
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Hořice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 28 črc 2004 15:39

Ten anonym je ferovej :? Nechapu proč se nepodepsal a proč sem tahá Markovu výkonost!?Tu smlouvu nemusi podepisovat tak co!

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 29 črc 2004 09:02

Teď odpovím na otázku kterou nikdo nepoložil a možná nikoho nenapadla.
Proč smlouvy :?:
Jak víte jsme finančně podporovaný. A to na základě smlouvy s každým kdo nám něco dá . To jest písemné smlouvy a peníze plynou do oddílové kasy. Aby se tento tok nezastavil případně rozšířil je třeba tyto smlouvy dodržovat. A to je na jezdících lidech. Sponzor se na to dívá stejně jako vy něco za něco. Je teda třeba povinosti ze smluv sponzorů přenést na ty co užívaj jejich investované peníze. Je třeba reagovat na jejich případné přípomínky , jako třeba proč tento člověk není v oddílovém oblečení , to je nejčastější téma.
Taky se jedná o výkonostní růst a postup do prestižnějších závodů.
Oddíl a jeho činnost musí jít směrem dopředu nedá se stagnovat , to by byl krok zpátky. :idea:
Tak to je ten důvod proč smlouvy . :wink:

Miloš
Amatér
Příspěvky: 361
Registrován: 11 úno 2004 17:09
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Bydliště: Choustnikovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 29 črc 2004 09:33

Koukám na hlasování dva lidi ze třech pro. Tak doufám že po předešlé informaci se to více pohne , já dávám čtvrtej hlas pro nemohu ani jinak. Což každej teď musí pochopit proč. Docela bych uvítal větší projev u hlasování i když je anonymní a určitě nebude mít vliv na to jestli smlouvy budou nebo ne. Ale pomůže to předběžně v dalším jednáním se sponzorama a směru jejich investic. Více informací osobně.
Jsem rád že o tohle téma je tak velkej zájem , podle návštěvnosti ta je skutečně hodně vysoká , nesoudím tedy jen podle příspěvků.

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 29 črc 2004 19:31

To já si myslím, že tahle otázka napadla i ostatní a možná víc lidí než by se čekalo soudě podle některých příspěvků. Ano, tahle argumentace se mě zdá jako rozumná a má to svou logiku. Souhlasím.
Jen taková poznámka k tomu, že po nedávných diskuzích jsem pochopil, že moje příspěvky jsou brány jako negativní. Tak k tomu bych dodal, že by němaly být brány jako primárně negativní, spíš jako maximálně opatrné a rozvážné. To je aspoň z mého pohledu rozdíl. A k tomu, že se snad nečekala negativní reakce zrovna ode mě, tak já přece nejsem někdo, kdo vesele, radostně a s nadšením odkýve úplně všechno co se navrhne v našem oddíle. Já jsem pro každou věc, která oddíl pozdvyhne ale až po tom, co jsem přesvědčený, že je to v pořádku. Přece jen je to pořád smlouva a po některých životních zkušenostech tím pádem vážná věc. I když chápu, teď po několika diskuzích, že to není až tak horké, jak jsem to čekal po zveřejnění této diskuze na fóru.

Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 29 črc 2004 21:31

No Marku, abych Ti řekl pravdu, docela mne nadzdvihl ten úkol do školy. Nebyl to můj nápad, ale souhlasil jsem s ním, protže si myslím, že smlouva je dobrá věc. vypracovávám je já, protože jsem toho názoru, že k tomu právu mám asi ze všech členů nejblíž. Sem na internet jsem dal tohle téma proto, protože po debatě s panem Potockým mi vyplynulo, že se s několika lidmi o tomto tématu bavil a že už o tom všichni (nebo alespoň ti, kdož chtějí vědět, vědí), a tudíž jsem chtěl znát jejich názor, případně připomínky, které bych do té smlouvy zahrnul. To se povedlo jen částečně, musím přiznat že hlavně díky tobě, protože nikdo jiný se diskuze nepřidal, bohužel. Tímto Ti díky. Jinak negativně bych Tvoje příspěvky nebral, prezentovaly názor a to je užitečné.
Ještě k těm smlouvám, budou představeny na podzimní schůzi, proto bych byl rád, abyste tam byli všichni, rozhlašte to mezi sebou. Tam je probereme, rád bych slyšel názor většiny lidí. Neříkám, že tam bude konečnáverze, to záleží na připomínkách. Všechno rád vysvětlím.
Pro Ty, kdo by mne snad naháněli, 1.8. odjíždim do Rumunska a když mne tam nesežerou vlci a cikáni, 20. jsem zpátky :D .

Marek D.
Hobík
Příspěvky: 33
Registrován: 11 úno 2004 21:48
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0
Bydliště: Lázně Bělohrad
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Příspěvekod Marek D. » 29 črc 2004 21:49

No tak to ti docela věřím s tím úkolem. Jako beru, že jsem to přehnal, ale prostě mě v tu chvíli napadlo, jsestli to není tvůj nápad, protože já měl po prváku taky takový snahy uplatnit co jsem za ten rok pobral. No ale teď mám info víc, takže to můžu zpětně vzít zpět. :wink: Jinak celkově jsem ten tón zvolil torchu ostřejší schválně, protože jsem chtěl aby taky něco takovýho zaznělo, ale bohužel, jak je vidět nikdo další se víceméně nepřidal k diskuzi, takže pokus vyprovokovat trochu živou debatu se mě nepodařil.
Souhlasím, že na ty schůzi to bude nejlepší představit, protože skoro jen tam to budev plném obsazení, plus mínus. K právu máš asi opravdu nejblíž i když já teda pokud jde jen o čas strávený s právem mám pořád náskok :) Ale ty zas máš těch právních předmětů víc, takže je to ve správných rukách :wink: Takže to se budeš vracet akorát tak na rozjetí před tou de Benešov, co . No já budu makat abych se třeba i s tebou letos svezl v těch etapách.

Uživatelský avatar
Martin žižka
Hobík
Příspěvky: 25
Registrován: 20 úno 2004 22:29
Max Watt: 0
Najeté km: 0
Bydliště: Zájezd 70, česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Martin žižka » 30 črc 2004 15:10

No, uvidíme, jestli se tam obejvím. Jsem bez silničky a nová se bude stavět až přijedu. navíc to celý visí na penězích. Navíc až se vrátím, tak budu asi zase chodit na noční, takže to nevidím moc růžově. Letos vůbec netrénuju, jenom se vozím, tak do 130 tepů, protože mám úplně zastavené nohy a potřebuju sklepat tep.
Tak se zatím mějte.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů