Marek: závodní program 2018

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
maraotava
Hobík
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2018 08:51
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Marek: závodní program 2018

Příspěvekod maraotava » 11 dub 2018 09:00

14. 4. - Zkus maraton Kuks - Desítka 10km
23. místo (9. v kategorii)

16. 6. - Krakonošův cyklomaraton 148 km
101. místo (330)
Po startu vysoký tepy (nad 160), pokud to takhle půjde dál, tak si asi vystoupím. Jeden borec to tam položil na kruháči a o kus dál hromadný pád, který se mě naštěstí netýkal, takže hurá do Polska, Lubawka, ostrá levá a pak se tam na rovince udělala díra, nicméně se nám to s pár lidma podařilo po 2 km spojit, takže super :-) v první skupině pod Horní Malou Úpu, ale kdybych se jich držel až nahoru, tak chcípnu, takže na pohodu okolo 250W. Zatím se cejtím dobře, tepy se mi stabilizovaly okolo 150. Nahoře mi došla voda, na občerstvovačce jsem nechytl bidon :-/. Pod Pecí se vytvořila docela velká 2. - 3. skupina, ale pod Pražskou začínají první křeče, takže nahoru už mezi posledními a zastuvuji doplnit jonťák. Přichází sjed ve čtyřech lidech, málem jsem to tam na odbočce hodil do lesa :-). Do Strážného už přijíždím sám, jeden 63letej dědula mě utrhl, kradu další 2 bidony a až pod Černý Důl sám. Potom mě předjela skupina asi 20ti lidi, ale s těma jsem vydžel tak do půlky, ach ty křeče :-/ už to začíná, první myšlenka jestli vůbec dojedu. Potockej na mě v kopci křičí něco ve smyslu ať se neloudám :D. Sjezd do Svobody na pohodu a pak se naštěstí vytvořila skupina 4 lidí, takže se docouráme až do Vlčic, kde už toho mám dost, 2 lidi jedou dál, za mnou už nikdo taky není, pěkně depresivní. Po hlavní do Trutnova, 6 km do cíle, předjíždí mě tak 10 človíčků, poslední kopeček. Předjíždí mě holka nezávodnice, avšak :D najednou chycen druhý dech, tak jí to vracím a do cíle už dojíždím celkem v pohodě :-). Krásnej zážitek :-)

11. 8. - Krušnoton

25. 8. - Král Šumavy

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1236: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host