Košumberský pohár 6. závod, mistovství

V neděli 7.12 se zučastnily naši závodníci posledního závodu Košumberského poháru, který byl zároveň Mistrovstvím České republiky kategorie Masters. Naši závodníci měli velké velké ambice na dobré umistění jak v závodě MČR Masters, tak i na celkové umístění v Košumberském poháru a Českém poháru Masters. Závod to byl pro diváka atraktivní. Martin Frýzl skončil 6. v závodě MČR Masters, 5. v Českém poháru Masters a na výborném 3. místě v celkovém pořadí Košumberského poháru – oboje v kategorii Masters A. Ostatní jezdci zvolili taktiku HOP nebo TROP a tak v krátkosti: M. Drašar – 6. místo celkově v Košumberském poháru v kategorii Muži. M. Potocký převáděl odvážné výkony – škoda, že mu chybělo trochu více štěstí. M. Skála s L. Novotný předváděli v cyklokrosu také slušné výkony, i když cyklokros není jejich domácí půdou. Cyklokrosu zdar a všichni hybaj na kolo.