Novoroční cyklokrosový závod o pohár starosty Choustníkova Hradiště

Máme za sebou velmi povedený závod o putovní pohár starosty Choustníkova Hradiště. Počasí nám přálo: polojasno, místy slunce, teplota 6st. Na místní závod to byla krásná diváckán účast a podpora nedalekého teamu Carla Kupkolo, který se ve hojném počtu přijel podívat a fandit svému jezdci na trati nás také potěšila. Na startovní čáru se postavilo celkem 34 cyklistů, z nichž bylo 6 do 23 let a 8 nad 50 let. Jelo se na 5 kol a celkový čas vítěze byl 47 minut a 36 sekund. Trať byla velmi bahnitá, těžká a kluzká, hodně se běhalo. O smyky, pády a poškozená kola nebyla nouze, spousta závodníků využila wapku s technikem, který nabídl své služby a po čas závodu se nezastavil. 7 jezdců do cíle doběhlo, z toho 2 se o umístění poprali v běžeckém sprintu. Pohár pro vítěze předal na stupních vítězů Marku Vágnerovi sám pan starosta Jan Vogl a sladkou tečkou bylo pohoštění od Svazu žen Choustníkova Hradiště. Nakonec jsme ještě odměnili závodníky, kteří dokázali dojet do cíle bez ztráty kola. Děkujeme všem, kteří se na pořádání závodů podíleli, závodníkům za jejich účast a divákům za skvělé doplnění celé atmosféry.